امروز:جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ نسخه اصلی خبرگزاری

به مناسبت دهه فجر انجام می شود:

اجرای برنامه « ۱۰ شب ۱۰ بیعت» در مساجد قم

اجرای برنامه « ۱۰ شب ۱۰ بیعت» در مساجد قم

کبیری پور با اشاره به برنامه های دهه فجرگفت: برنامه ۱۰ شب ۱۰ بیعت در مساجد و حسینیه ها با کمک هیئت‌های مذهبی با هدف تبیین و روشنگری اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از استان قم، سردار مهدی کبیری پور امروز(دوشنبه 10 بهمن ماه) در نشست خبری با خبرنگاران با تشریح برنامه های ایام الله دهه فجر گفت: امسال برنامه های دهه فجر با عنوان رویداد ایران مقتدر و با هدف جهاد تبیین و فضا سازی برای حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار می شود.

 

جانشین فرمانده سپاه استان قم ادامه داد: این رویداد با حضور در بیت امام خمینی رحمت الله علیه و تجدید بیعت با آرمانهای امام و انقلاب آغاز خواهد شد.

 

جانشین فرمانده سپاه علی بن ابی طالب علیه السلام قم با اشاره به برخی از برنامه های این رویداد گفت: مسابقه قله های دنیا را از مهمترین برنامه های این ایام است .

 

وی فناوری نانو، سلول‌های بنیادی، دانش بنیان ها، فناوری پهبادی، موشکی و پزشکی هسته ای را از جمله موضوعات این مسابقه عنوان کرد و گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب روزنامه دیواری، موشن گرافی، اینفوگرافی و نماهنگ ارسال کنند.

 

کبیری پور به برنامه های دهه فجر در بخش های استان اشاره کرد و افزود: قرار است 10 ایستگاه فرهنگی در بخش های استان ایجاد شده که  به اجرای برنامه های مختلف با هدف تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی خواهد پرداخت.

 

جانشین فرمانده سپاه قم ادامه داد: همچنین پویش محله امید و صدای انقلاب از دیگر برنامه های این ایام است و علاقمندان به شرکت در این پویش می توانند آثار خود را در قالب عکس، فیلم و ساخت کلیپ ازآذین بندی محلات، مدرسه و...ارسال کنند.

 

وی در پایان به برگزاری برنامه ۱۰ شب ۱۰ بیعت در مساجد و حسینیه ها اشاره کرد و گفت: این برنامه با کمک هیئت‌های مذهبی و با هدف تبیین و روشنگری اجرا خواهد شد.

سرویس: قم
زمان: ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۰
شناسه خبر: ۱۲۴۹۵۸۵