امروز:یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ نسخه اصلی خبرگزاری

همزمان با سالروز ولادت باب الحوائج حضرت موسی بن جعفر (ع)؛

برترین های نخستین مهرواره «محله همدل» مشخص شدند/ درخشش بچه‌های مسجد در گره گشایی های مومنانه

 برترین های نخستین مهرواره «محله همدل» مشخص شدند/ درخشش بچه‌های مسجد در گره گشایی های مومنانه

همزمان با سالروز ولادت امام کاظم (ع) نخستین مهرواره محله همدل برترین های خود را شناخت که در میان آنها مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد و بچه های مسجد نیز سهمی بسزا داشتند.

به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان، برگزیدگان نخستین مهرواره «محله همدل» صبح امروز (شنبه، ۹ مرداد ماه) همزمان با سالروز ولادت حضرت موسی بن جعفر (ع) معرفی و تقدیر شدند.

 

بنا بر این گزارش، حجت الاسلام «سید غلامعباس موسوی مقدم» از استان قم و خانم ها اعظم محمدی از استان هرمزگان و زهرا حسینی زاده از استان کرمان به عنوان سه برنده اصلی مهرواره که جوایز 200 میلیون تومانی به آنها به تعلق می گیرد با حضور رییس سازمان تبلیغات اسلامی مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 

 

این گزارش می افزاید، حجج اسلام فعالی از مازندران با ثبت 500 مسئله، هاشمی از کهگیلویه و بویراحمد با ثبت 620 مسئله، حاتمی از گیلان با ثبت 580 مسئله، محمدلو از آذربایجان شرقی با ثبت 500 مسئله و صفی زاده از شهرستان گنبد کاووس با ثبت 595 مسئله در این آیین مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

حجج اسلام رحمت الله عروجی از اصفهان با ثبت 3900 مسئله، محمد مهدی نبی زاده از خوزستان با ثبت سه هزار و 448 مسئله، غلامحسین حقانی از کرمان با ثبت سه هزار و 200 مسئله و احمدرضا رضایی از خراسان جنوبی با ثبت دو هزار و 805 مسئله در بخش مدیران استانی مهرواره محله همدل مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 

 

همچنین، در بخش استان های برگزیده رضا آیت از خوزستان، حجت الاسلام مجید زرین از استان آذربایجان شرقی، حسین اصغر روکی از استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محمدتقی حسین پور از خراسان رضوی، ولی نادعلی زاده از استان مازندران که مدیر کانون فرهنگی هنری شهید علی گراییلی نیز است و نیز حمید توانا از استان فارس در بخش نخست تقدیر از استان های برگزیده معرفی و تجلیل شدند.

 

در بخش دوم، محمد تلواری از خراسان جنوبی، فاطمه بیاتی از اصفهان، مجید قنواتی از خوزستان، سید مجتبی حسینی نسب از کردستان و حجت الاسلام کارگر از یزد که مدیریت کانون فرهنگی هنری شهید سلیمانی را نیز به عهده دارد، مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 

بنا بر این گزارش، به استان های برگزیده علاوه بر انگشتری متبرک حرم امیرالمومنین علی (ع) تندیس مهرواره، لوح تقدیر و وام اشتغالزایی به مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون ریال همراه با یک ربع سکه اعطا شد.

 

این گزارش می افزاید، بنیاد علوی و بنیاد امید ایرانیان نیز به برگزیدگان وام پنج میلیارد ریالی به منظور اشتغال‌زایی و کارآفرینی اعطا می کند.

 

 

زمان: ۱۴۰۰/۵/۹ - ۱۳:۳۶
شناسه خبر: ۱۰۸۰۷۶۶