امروز:دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ نسخه اصلی خبرگزاری
شبستان سرانه مدارس را بررسی می کند:
خودگردانی مدارس بر اساس منابع صفر/ تکلیف مدارس دولتی مشخص نیست
خبرگزاری شبستان:کمبود بودجه وزارت آموزش و پرورش و نبود صراحت از سوی مسئولان، موجب شده است تا مدیران مدارس با جیب اولیای دانش آموزان مدرسه را اداره کنند.
دبیر جدید ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد:
کانون‌های مساجد در حوزه‌های مختلف نقش‌آفرین باشند
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانوِ‌ن‌های مساجد با بیان اینکه پرداختن به حوزه مساجد بسیار خاص و ضروری است، گفت: کانون‌های مساجد از دل مردم برخواسته‌اند و می‌توانند در حوزه‌های مختلف نقش‌آفرین باشند.
وزیر ارشاد در مراسم تودیع و معارفه دبیران کانون های فرهنگی هنری مساجد:
کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از ریشه مردمی ارتزاق می‌کنند
خبرگزاری شبستان: صالحی گفت: ویژگی کانون های مساجد وجود جریان مردمی در آن هاست به این معنا که کانون ها با نگاه مردمی شکل گرفته اند و به تعداد کانون‌ها ایده ها، خلاقیت ها و ابتکار داریم.
آقابابایی
دلار از روند صدور رواديد اربعين حذف شد
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: با پيگيري هاي وزارت كشور و وزارت امورخارجه و همكاري دولت عراق، اخذ دلار برای صدور رواديد از زايرين اربعين حسيني حذف و هزينه رواديد به ريال توسط سفارت و كنسولگريهاي عراق دریافت می شود.
صبح امروز:
پیکر شاعر پیشکسوت لنگرودی تشییع شد
خبرگزاری شبستان: مرحوم استاد حسن حسین نژاد، شاعر پیشکسوت لنگرودی بعد از سپری کردن یک دوره طولانی بیماری صبح دیروز دار فانی را وداع و پیکر این شاعر فقید در قطعه هنرمندان آرامستان لنگرود به خاک سپرده شد.
ترامپ: به زودی شاهد مرحله جدیدی از سیاست آمریکا در سوریه خواهیم بود
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که این کشور به زودی سیاست تازه ای را در قبال بحران سوریه اتخاذ خواهد کرد.
مراسم تودیع و معارفه دبیر ستاد کانون‌های مساجد برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مراسم تودیع و معارفه دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
مروری بر روزنامه های ۳۰ مهر:
داروهای وارداتی افزایش قیمت ندارند/امکان الحاق هیچ تبصره ای به برجام وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: داروهای وارداتی افزایش قیمت ندارند، روزی ۸ عابر روی خط مرگ، کمک برخی نمایندگان به فرار مالیاتی، به سختی آب خوردن،امکان الحاق هیچ تبصره ای به برجام وجود ندارد، کمک برخی نمایندگان به فرار مالیاتی از عناوین روزنامه هاست.
مروری بر روزنامه های ۲۹ مهر:
سه نگرانی بازار از اجرای رجیستری موبایل/خداحافظی با دلار در روابط ایران و ترکیه
خبرگزاری شبستان:سه نگرانی بازار از اجرای رجیستری موبایل،تخفیف ۵۰ درصدی به صادرکنندگان در تعرفه حمل و نقل راه آهن،سالانه ۵.۶ میلیارد مترمکعب از ذخایر اب زیر زمینی کم می شود،خداحافظی با دلار در روابط ایران و ترکیه از عناوین روزنامه هاست.
۳۹ کشته در انفجار انتحاری دو مسجد در افغانستان
خبرگزاری شبستان: انفجار انتحاری در دو مسجد افغانستان، دست کم ۳۹ کشته بر جای گذاشت.
۲۸مهرماه؛
هیات مدیره اتحادیه مدغم قرآنی استان تهران مشخص شد+اسامی
خبرگزاری شبستان: مجمع عمومی اتحادیه‌های موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان تهران از سوی دبیرخانه هیات رسیدگی به امور موسسات قرآنی با حضور مدیران موسسات و تشکل‌های قرآنی ـ مردمی این استان مشخص شد.