امروز:سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ نسخه اصلی خبرگزاری
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران:
ویژه‌برنامه‌های مسجد جمکران برای ۹ ربیع‌الاول/ اجرای طرح «رحمة‌الواسعه» و گام چهارم قربانی برای امام زمان(عج)
حجت‌الاسلام حسین‌آبادی با تشریح ‌برنامه‌های ۹ ربیع‌الاول در مسجد جمکران، گفت: پخش برنامه زنده «با تو عهد می بندیم»، اعزام سفیران مهدوی به بیمارستان‌های کشور و اجرای مرحله چهارم نذر قربانی برای سلامتی امام زمان(عج)، ازجمله این برنامه‌ها است.
عضو کمیسیون فرهنگی تاکید کرد:
استفاده از ظرفیت فوق العاده کانون های فرهنگی و هنری برای تحقق شعار جهش تولید
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: از ظرفیت فوق العاده کانون های فرهنگی و هنری برای تحقق شعار جهش تولید استفاده کنیم.
قالیباف در نشست با نمایندگان جوان مجلس:
در جنگ تمام عیار اقتصادی باید مراقب هر تصمیم‌ و اقدام باشیم
رئیس مجلس شورای اسلامی، در جلسه با نمایندگان جوان مجلس بر ضرورت تشکیل کارگروه‌های کاری میان جوانان مجلس تاکید کرد و از آن‌ها خواست تا پیشتاز زیست مومنانه در مجلس شورای اسلامی باشند.
استفتای آیت الله سیستانی در معامله با شرکت‌های صهیونیستی
آیت الله سیستانی مرجع شیعیان عراق توصیه کرده است که مردم عراق از خرید کالاهایی که ممکن است به سود رژیم صهیونیستی باشد خودداری کنند.
یک مجری رسانه ملی:
هر چقدر برای توسعه معارف نهج البلاغه کار کنیم، کم است
مهدی آقابیگی گفت: متاسفانه نهج البلاغه در میان ما غریب است و انشاءالله اجرای طرح ملی نهج البلاغه بتواند این کتاب ارزشمند را از غربت و مظلومیت خارج کند.
سفر به تاریخ قیام حسینی با پویش سفیر حسین
یادگاری با اشاره به راه اندازی پویش سفیر حسین گفت: در این پویش مخاطبان می‌توانند در پایگاه اطلاع رسانی شمیم کتاب با تاریخ قیام حسینی همسفر شوند.
۴هزار و ۱۴۲ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته به کرونا مبتلا شدند
لاری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴ هزار و ۱۲۴ به کرونا مبتلا شدند و تعداد افراد مبتلا به ۴۹۲ هزار و ۳۸۷ نفر رسید.
۲۳۰ بیمار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته جان باختند
لاری گفت: با جان باختن ۲۳۰ بیمار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۷ هزار و ۸۸۸ نفر رسید.
شبستان گزارش می دهد؛
فضای مجازی بستری مناسب برای جریان‌سازی کانون‌های مساجد/ لزوم تدوین برنامه‌ای منسجم برای حضور کانون‌ها در شبکه‌های اجتماعی
با شیوع ویروس کرونا فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد به سمت فضای مجازی رفته است و از این رو تدوین برنامه ای منسجم به منظور بهره گیری مناسب از این فضا بیش از پیش به چشم می خورد.
جنیدی:
اولویت دارترین روش برای عدم تعرض به حق سلامت دیگران «ماسک» است
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: اولویت دارترین روش برای عدم تعرض به حق سلامت دیگران علاوه بر رعایت بهداشت فردی و فاصله‌گذاری فیزیکی، استفاده از پوشش بهداشتی دهانی یعنی ماسک است.
یک استاد حوزه:
زیارت اربعین تجلی محبت به اهل بیت (ع)/ بصیرت یکی از بزرگترین پیامدهای اربعین است
حجت الاسلام والمسلمین بهزاد قاسمی بصیرت را یکی از بزرگترین پیامدهای اربعین دانست و گفت: زیارت اربعین تجلی محبت به اهل بیت (ع) است و پیام آور مودت و دوستی میان مسلمانان جهان است.