امروز:پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ نسخه اصلی خبرگزاری
رئیس‌ جمهور در دیدار رئیس مجلس لبنان:
بی‌تردید صهیونیست‌ها از ایجاد اختلاف و تفرقه در لبنان سود می‌برند
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در دیدار نبیه بری رئیس مجلس لبنان ضمن ابراز خرسندی از ایجاد شرایط باثبات در این کشور، گفت: بی‌تردید صهیونیست‌ها از ایجاد اختلاف و تفرقه در لبنان سود می‌برند. دولت و ملت ایران همواره در کنار دولت و ملت لبنان خواهد بود.
قائم مقام موسسه مهدی موعود(عج) استان فارس در گفت وگو با شبستان:
احداث نخستین دانشگاه مهدویت کشور به همت مردم/خیز بلند شیراز برای تامین نیازهای مهدوی در نیم قرن آینده!
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام حدائق با اعلام راه اندازی نخستین دانشگاه مهدویت در استان فارس، گفت: این مجموعه کاملاً مردمی و در ۱۱ طبقه با ۱۵ هزار متر زیربنا احداث شده و دو طبقه آن به مهدیه بزرگ شهر با گنجایش ۴ هزار نفر اختصاص می یابد.
بررسی علل جا ماندن ایران از کسب رتبه های برتر مسابقات بین المللی سودان؛
آقایی: رضایت از حافظ ایرانی را در چشم داوران دیدم/زکی لو: مجمعی بین المللی حقوق حفاظ و قراء را پیگیری کند
خبرگزاری شبستان: معتز آقایی: تکبیری بدون غلط تلاوت کرد و به تمام سوالات کامل جواب داد و من رضایت را در چشم داوران دیدم. زکی لو: لازم است یک مجمع بین المللی در سطح جهانی به احقاق حق قاریان و حافظان بپردازد و حقوق پایمال شده شان را احصاء کند.
رشد فزاینده جمعیت مسلمانان در برلین
خبرگزاری شبستان: آمار منتشر شده دولت محلی ایالت برلین نشان می دهد که تعداد جمعیت مسلمانان در پایتخت آلمان نسبت به ادیان دیگر رشد قابل ملاحظه ای داشته است.
ادای سوگند نخستین وزیر مسلمان در ایالت ویرجینیا بر قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: یک مسلمان پاکستانی تبار به عنوان نخستین وزیر مسلمان آموزش در ایالت ویرجینیا منصوب شد و به جای انجیل بر قرآن کریم سوگند یاد کرد.
تهیه‌کننده مجموعه مستند«جورچین» در گفت و گو با شبستان:
«جورچین» مشابه داخلی و خارجی ندارد/ لزوم حضور مستندهای ایرانی در عرصه جهانی
خبرگزاری شبستان:محمد دیندارگفت: این مستند نه تنها در ایران بلکه در خارج کشور نیز مشابه و نمونه‌ای ندارد،معتقدم باید آثار تاثیرگذار شبکه‌های افق و مستند نیز مجال حضور در عرصه‌های جهانی را پیدا کنند.
رئیس اداره برنامه‌ریزی ائمه جماعات مساجد کشور اعلام کرد؛
فعال‌سازی ۱۹۴۹ مسجد طی چهار سال اخیر
رئیس اداره برنامه‌ریزی ائمه جماعات مساجد کشور سازمان تبلیغات اسلامی، گفت: یکی از اقدامات این سازمان، فعال‌سازی مساجد است که از سال ۱۳۹۲ تاکنون، یک هزار و ۹۴۹ مسجد را فعال کرده و بنا دارد هر سال دست‌کم ۵۰۰ مسجد را در سراسر کشور فعال کند.
امیرعبداللهیان در گفت‌و‌گو با شبستان:
از انتخابم به عنوان نماینده شورای امنیت در مذاکرات آستانه بی‌اطلاعم
خبرگزاری شبستان: دستیار رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در واکنش به خبر انتخابش از سوی شورای عالی امنیت ملی به عنوان نماینده این شورا در مذاکرات آستانه اظهار بی‌اطلاعی کرد.
نرخ رشد اقتصادی ۴.۵درصد شد + متن گزارش
خبرگزاری شبستان: براساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رشد اقتصادی کشور به‌قیمت‌های ثابت سال ۱۳۹۰ در شش‌ماهه نخست سال ۱۳۹۶، به عدد ۴.۵درصد رسید.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار میهمانان سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی:
«غلط زیادی» آمریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه ای  موضوع فلسطین را در رأس مسائل دنیای اسلام دانستند و گفتند: «غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید.
شرکت کنندگان در سیزدهمین اجلاس مجالس کشورهای اسلامی به دیدار رهبری می روند
خبرگزاری شبستان: دبیرکل اتحادیه مجالس کشورهای عضو همکاری اسلامی گفت: شرکت کنندگان در سیزدهمین اجلاس مجالس کشورهای اسلامی امروز بعدازظهر به دیدار رهبری می روند.