امروز:جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی علیه‌السلام:
مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند
خبرگزاری شبستان:حضرت آیت الله خامنه‌ای مهمترین چالش کشور را چالش ذهنی و ناآگاهی افکار عمومی و برخی مسئولان از ثروت انسانی و طبیعی ایران دانستند و گفتند: مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند.
چرا جوانان انگلیسی جذب اسلام می شوند؟
خبرگزاری شبستان: در حالی که آزادی های شخصی در حوزه لیبرالیسم اخلاقی موجب سقوط ارزش های اخلاقی در انگلیس شده،بسیاری از مردم آرامش را تنها در اسلام پیدا کرده اند.
سفر با دوچرخه با هدف معرفی قهرمانان ملی
خبرگزاری شبستان: دوچرخه سوار نایینی به هدف معرفی قهرمانان ملی به مردم و به خصوص نوجوانان به استان های مختف سفر می کند.
تالش تابلویی از زیبایی های آفرینش / مهد زیبایی ها و تمدن میزبان مسافران نوروزی
خبرگزاری شبستان: تالش تابلویی از زیبایی های آفرینش و مهد تمدن با جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و زیارتگاه‌ها و اماکن مذهبی در طول ایام مختلف سال به ویژه تعطیلات نوروزی و فصل تابستان پذیرای میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی است.
اقامه اولین نماز جمعه ۹۷ تهران به امامت ابوترابی‌فرد
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، خطیب نماز جمعه سوم فروردین ماه تهران خواهد بود و پیش از خطبه‌ها نیز محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با موضوع "تبیین شعار سال ۹۷" سخنرانی خواهد کرد.
حدیث انتظار...
راز حفظ شیعیان از فتنه های آخرالزمان در کلام امام هادی(ع)
خبرگزاری شبستان: «... آنان رهبری دل های شیعیان ضعیف را با قدرت در دست می گیرند و حفظ می کنند؛ چنان که ناخدای کشتی، سکان و فرمان کشتی را نگاه می دارد. بنابراین آنان نزد خدا والاترین انسان ها هستند.»
اجرای ویژه برنامه فرهنگی در طرح استقبال نوروز منطقه ۱۵
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه ۱۵ از اجرای دهها برنامه فرهنگی متنوع به مناسبت فرارسیدن نوروز در جنوبشرق پایتخت خبر داد.
راه‌اندازی اپلیکیشن راهنمای موزه ملی ایران
خبرگزاری شبستان: رئیس کل موزه ملی ایران گفت: هم‌زمان با فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۷ به‌منظور استفاده بهینه بازدیدکنندگان از آثار موزه و دریافت اطلاعات مستند، فاز نخست اپلیکیشن راهنمای موزه ملی ایران شامل آثاری از موزه ایران باستان، راه‌اندازی شد.