امروز:چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ نسخه اصلی خبرگزاری
رییس جمهور در جلسه هیئت دولت:
اگر طرح تحول سلامت دولت یازدهم و دوازدهم نبود ما حریف کرونا نمی‌شدیم
روحانی با اشاره به اینکه امروز باید جهان پس از کرونا را ببینیم اما نمی‌دانیم پایان این ویروس چه زمانی است؟، گفت: اگر طرح تحول سلامت دولت یازدهم و دوازدهم نبود ما حریف کرونا نمی‌شدیم.
شبستان از فعالیت‌های اقتصادی و کمک‌های مومنانه کانون موعود گزارش می‌دهد
از تشکیل قرارگاه تولید ویژه جوانان و زنان سرپرست خانوار تا عمران مناطق محروم با عزم بچه‌های مسجد
کانون فرهنگی هنری «موعود» با راه‌اندازی قرارگاه تولید و ایجاد مرکز پخش لبنیات ارگانیک و نیز ایجاد تعاونی مصرف برای جوانان و بانوان سرپرست خانوار بسیاری اشتغال ایجاد کرده، رسیدگی به محرومان و آسیب‌دیدگان بلایای طبیعی از دیگر اقدامات این کانون است.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی:
ماه رمضان روح همگرایی و تعامل اجتماعی را تقویت می کند
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان روح همگرایی و تعامل اجتماعی را تقویت می کند، گفت: ماه مبارک رمضان روح جدا شده از جمع را به جمع ملحق می کند.
حجت الاسلام والمسلمین انصاریان:
انسان ساختمان خاص الله است که گناه آن را خراب و توبه حقیقی ترمیم می کند
حجت الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: انسان ساختمان خاص الله است، هر کس آن را خراب کند خداوند او را لعنت می‌کند، گناه این ساختمان را خراب و توبه حقیقی آن را ترمیم می کند.
سخنگوی وزارت بهداشت
مردم همچنان مراقب اجتماعات خانوادگی خود باشند
لاری گفت: مردم به خوبی طی یک ماه گذشته این نکته را لمس کردند که زمانی که عادی انگاری در کشور صورت می‌ گیرد، سرعت ابتلا به ویروس کرونا چندین برابر می‌شود.
در گفتگو با فعال رسانه و کارشناس امور بین الملل مطرح شد
آگاه سازی افکار عمومی جهان با «ازقلم‌افتاده» پرس تی وی/ وقتی عربستان به انتخابات آلرژی دارد
محمدپارسا نجفی معتقد است مردم جهان به ويژه شهروندان اروپا و امريكا مي توانند ماهيت واقعي اقدامات دولت سعودي را به صورت مستند در برنامه هاي گوناگون پرس تي وي همچون «از قلم افتاده» به تماشا بنشینند.
سی اصل عرفانی در ضیافت الهی
رمضان ماه انتظار عارفانه است/ قله‌های حکمت و اخلاق با یاری امام زمان(عج) فتح می‌شود
یک کارشناس مهدوی با بیان اینکه رمضان ماه انتظار عارفانه است، گفت: منتظر کسی است که قبل و بعد از قرائت قرآن و خواندن نماز به امام زمان(عج) متوسل می‌شود تا هم نمازی خاشعانه و خاضعانه بخواند و هم تدبر و تعمق درستی در قرآن داشته باشد.
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم:
امروز باید درصدد تربیت مبلغان فعال در عرصه بین الملل باشیم
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه ابتهاج و رضایت از وضع موجود مانع از واقع بینی می شود، بر ضرورت تربیت مبلغان فعال در عرصه بین الملل تأکید کرد.
سرلشکر موسوی در پاسخ به پیام محبت آمیز فرمانده معظم کل قوا:
ارتش تحت رهبری‌های مدبرانه فرماندهی معظم در صحنه حاضر است
فرمانده کل ارتش ضمن تشکر و قدردانی از پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز ارتش تاکید کرد: ارتش تحت رهبری های مدبرانه آن فرماندهی معظم همواره در صحنه حاضر است.
گزارش شبستان از سومین نشست شورای سیاست گذاری فعالیت های مهدوی در کرمان
سومین نشست شورای سیاست گذاری، پشتیبانی و هماهنگی فعالیت های مهدوی استان کرمان برگزار و بخشی از فعالیت های انجام شده تشریح شد.