امروز:دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری
یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان؛
دلایل حمله به سلبریتی های دنیا در جام جهانی/اخلاق فرهنگی ایرانیان را بد نشان می دهند
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس دلایل حمله به سلبریتی ها را در شبکه های اجتماعی تشریح کرد و گفت: افراد نا آگاهانه اخلاق فرهنگی ایرانیان را در جهان بد نشان می دهند.
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به اظهارات علوی و عراقچی:
برجام هنوز پابرجاست/آن چیزی که بیماری دارد آقای ترامپ است
خبرگزاری شبستان: قاسمی درخصوص اظهارنظرهایی که درباره برجام از سوی مقامات کشورمان انجام شده است با تاکید بر اینکه برجام پابرجاست، گفت: به اعتقاد من این ترامپ و سیاست های دولت آمریکاست که حال خوشی ندارد و در بستر بیماری قرار دارد.
آیت‌الله العظمی جوادی آملی:
ظرفیت‌های مردمی برای توسعه فرهنگ مسجدمحوری استفاده شود
خبرگزاری شبستان: این مرجع تقلید در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین ارزانی بر استفاده از هم‌افزایی ظرفیت‌های مردمی در توسعه و ترویج فرهنگ مسجدمحوری با توجه به ظرفیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تأکید کرد.
تابش در گفت‌وگو با شبستان:
در شرایط حاد و سخت اقتصادی هستیم/باید شرایط اقتصادی را برای مردم تبیین کرد
خبرگزاری شبستان: نایب رییس فراکسیون امید با بیان اینکه در شرایط حاد و سخت اقتصادی هستیم، گفت: مجموعه حاکمیت باید به صورت شفاف و روشن شرایط و مشکلاتی را که قرار است با آن روبرو شوند را برای مردم توضیح دهند.
عیسی عظیمی، مترجم «فوتبال و فلسفه» در گفت وگو با شبستان از روسیه(۲)؛
رونمایی فوتبال از واقعیات؛ ذهن زیبا یا بازی زیبا؟!
خبرگزاری شبستان: این در کنار هم بودن مفهوم انسانی است، اگرچه کل ماجرا در قالب یک بازی است اما وقتی کار سخت می شود طرفداران به کناری می ایستند و با هم صحبت می کنند، حتی ممکن است کار به دلداری دادن به یکدیگر برسد. این از ویژگی های بارز فوتبال است.
علی عسگری در پاسخ به شبستان مطرح کرد؛
هزینه ۶۰۰ میلیون تومانی دلیل عدم حضور پویول در تلویزیون
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان صدا و سیما در حاشیه مراسم ترحیم مرحوم موسوی حسینی در مورد عدم حضور پویول در برنامه تلویزیون گفت: قرار بود این بازیکن ۶۰۰ میلیون دریافت کند و این، موجب لغو حضورش در برنامه شد.
بسته اخبار سیاسی چهارم تیر:
گلایه از سلبریتی ها/بازدید لاریجانی از از پروژه آزادراه تهران- شمال/ واکنش سخنگوی وزارت خارجه به اظهارات علوی و عراقچی و ...
خبرگزاری شبستان: واکنش سخنگوی وزارت خارجه به اظهارات علوی و عراقچی، گلایه از سلبریتی ها، برجام هنوز پابرجاست، افزایش دفاتر خدمات الکترونیک به ۱۴۰۰ دفتر، لزوم تبیین شرایط اقتصادی برای مردم از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در دوشنبه ۴ تیر ۹۷ است.
آخرین تمرین ملی پوشان ایران پیش از رویارویی مقابل پرتغال (تصاویر)
خبرگزاری شبستان: تصاویر پیش رو که انتخاب منتشر کرده، آخرین تمرین ملی پوشان ایران پیش از رویارویی مقابل پرتغال را به تصویر کشیده است.
پایان عملیات سانحه هواپیمای تهران-یاسوج
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد پایان عملیات مرحله نخست تجسس و شناساسی اجساد جانباختان سانحه هوایی تهران -یاسوج را اعلام کرد.
در نشست «تیر آرت» مطرح شد:
تیر آرت می تواند الگوی کارگروهی موفق گالری های تهران در هنر معاصر باشد
خبرگزاری شبستان: مریم مجد معتقد است علی رغم اینکه کارگروهی در ایران نمی تواند خوب به پیش برود اما رویداد هنری مثل تیر آرت که متخصصان هنر با کار گروهی آن را رقم زده اند می تواند الگوی کارگروهی موفق گالری های برتر تهران در هنر معاصر باشد.
مطهری در جمع خبرنگاران:
حضور رییس جمهور در توچال ایرادی ندارد/به دنبال تسویه حساب‌ سیاسی نباشیم
خبرگزاری شبستان: نائب رییس مجلس شورای اسلامی در مورد حضور رییس جمهور در توچال گفت: اصل رفتن آقای روحانی به این مجموعه تفریحی ایرادی ندارد؛ چراکه زیاد نشستن پشت میز هم بیماری می‌آورد.
مروری بر روزنامه های ورزشی چهارم تیر؛
شب عالی پرتقالی!/ کارلوس با آمار بالای پنالتی و اخراج، داور بازی ایران و پرتقال شد
خبرگزاری شبستان: شب عالی پرتقالی، یک هفته دیرتر به خانه برگردید، پوست پرتقال را می کَنیم، کریس مقابل آنجل!، آقای فوتبال لااقل تو شادمان کن، انصاری: قول می دهیم صعود کنیم، از جمله تیترهای روزنامه های ورزشی در آستانه بازی تاریخی ایران و پرتقال است.
مسجد«آسکودار» در شهر بازی ایران و پرتغال
خبرگزاری شبستان: مسجد آسکودار در شهر سارانسک، شهری که بازی ایران و پرتغال در آن برگزار می شود، واقع شده است.
واعظی در جمع خبرنگاران:
حضور رییس جمهور در توچال نیاز به انتقاد ندارد/گرانی‌‌های بازار درست می‌شود
خبرگزاری شبستان: رییس دفتر رییس جمهور در مورد حضور رییس جمهور در مجموعه تفریحی توچال گفت:ما روز جمعه ٦ صبح به کوه رفتیم و این اولین بار هم نبوده و وقت‌هایی را در روز جمعه به کوه می‌رویم، من نمی‌دانم چرا باید در این مورد انتقاد شود.