خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

الخميس ٥ شوّال ١٤٤١

Thursday, May 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : چهارمحال و بختیاری - زمان :   ۱۳۹۹/۱/۱۲ - ۰۹:۰۶ شناسه خبر : ۹۱۰۷۹۰
با همکاری کانون های فرهنگی هنری
طرح «یاریگران زندگی» در مساجد چهارمحال و بختیاری اجرا می شود
طرح «یاریگران زندگی» به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی و با همکاری کانون های فرهنگی هنری در مساجد چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، طرح «یاریگران زندگی» به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی و با همکاری کانون های فرهنگی هنری در مساجد چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.

 

کاهش نرخ بروز اعتیاد و جلوگیری از ورود افراد جدید به چرخه مخرب اعتیاد از جمله اهداف اجرای طرح «یاریگران زندگی» در مساجد چهارمحال و بختیاری است.

 

طرح «یاریگران زندگی» با بهره گیری از امکانات، ظرفیت ها و توانمندی های موجود در نهادها و دستگاه های محلی، مشارکت فعال مردم و استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در محلات صورت می گیرد.

 

مصون سازی و سالم سازی محیط های اجتماعی، پیشگیری اولیه از اعتیاد، آگاه سازی و افزایش رفتارهای سالم در جمعیت عمومی، گفتمان سازی اجتماعی و گسترش فعالیت های داوطلبانه، مشارکت های مردمی در حوزه پیشگیری اولیه از اعتیاد از دیگر اهداف طرح «یاریگران زندگی» در مساجد چهارمحال و بختیاری است.

 

بسته های آموزشی به صورت مجازی از طریق پورتال بچه های مسجد به نشانی bachehayemasjed.ir در اختیار مدیران کانون های فرهنگی هنری قرار می گیرد.

 

زمان برگزاری طرح «یاریگران زندگی» تا تیرماه سال جاری با مشارکت کانون های فرهنگی هنری مساجد و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر تعیین شده است.

 

خاطرنشان می شود: مسابقه فرهنگی آموزشی «یاریگران زندگی» به صورت عمومی هم از طریق پورتال بچه های مسجد برای کل جامعه هدف برگزار می شود.

 

پایان پیام/361

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری:

طرح ملی راهکار یکی از عوامل مهم امید آفرینی در بین نیازمندان جامعه است

مظاهری بابیان اینکه طرح ملی راهکار یکی از عوامل مهم امید آفرینی در بین نیازمندان جامعه است گفت: طرح ملی راهکار تاکنون توانسته است جوانان و نوجوانان زیادی از فعالیت بیهوده در فضای مجازی به سمت مسجد سوق دهد.

اخبار برگزیده شبستان