خبرگزاری شبستان

جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

الجمعة ٤ رجب ١٤٤١

Friday, February 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : جنوب کرمان - زمان :   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۷ شناسه خبر : ۸۹۳۸۶۷
مدیر ستاد فهمای جنوب کرمان خبر داد 
آغاز نشست های چهره به چهره رابطین فهمای شهرستانی
مجید خوبی زاده گفت: امروز اولین نشست چهره به چهره رابط فهمای استان و رابطین فهمای شهرستان های کهنوج و جیرفت برگزار شد و قصد داریم این نشست ها را ادامه دهیم.

«مجید خوبی زاده» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، گفت: امروز اولین نشست چهره به چهره رابطین فهمای شهرستان های کهنوج و جیرفت با حضور رابط فهمای استانی در محل ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان برگزار شد.

مدیر ستاد فهمای جنوب کرمان با بیان این مطلب که نشست های چهره به چهره رابطین شهرستان ها ادامه دار خواهد بود، اظهار کرد: این نشست با هدف آشنایی با ظرفیت، توانمندی، اشتراک گذاری تجارب و ایده های کانون های فرهنگی هنری شهرستان های کهنوج و جیرفت برگزار شد تا با تعامل با یکدیگر به ارتقا و تعالی برنامه های کانون ها کمک شود.

وی بیان کرد: به منظور اجرای طرح رویداد ملی فهما، در هفت شهرستان جنوبی کرمان ۲۳ رابط فهمای شهرستانی و ۳ رابط فهمای استانی تعیین شد که هر کدام از رابطین استانی وظیفه نظارت بر فعالیت های ۲ شهرستان را بر عهده دارند.

خوبی زاده اضافه کرد: هر شهرستان بسته به تعداد کانون های فرهنگی هنری بین ۳ تا ۴ رابط فهما دارد و هر رابط بین ۱۰ تا ۳۰ کانون زیر مجموعه خود دارد که وظیفه برگزاری نشست های توجیهی و آموزشی فهما ویژه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد را عهده دار است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان نقش رابطین فهما را در پیشبرد اهداف کانون ها نقش موثری برشمرد و ابراز کرد: در راستای تحقق اهداف رویداد ملی فهما، علاوه بر نشست های رابطین فهمای استان با رابطین فهمای هفت شهرستان، تاکنون بیش از ۳۰ نشست رابطین شهرستانی با کانون های فرهنگی هنری زیر مجموعه خود نیز برگزار شده است.

وی عنوان کرد: رویداد ملی فهما ظرفیت بسیار خوبی برای یکپارچه سازی و شفاف سازی فعالیت های کانون های مساجد است که زمینه رقابت سالم بین کانون های مساجد سراسر کشور را نیز فراهم می کند.

خوبی زاده اظهار کرد: این طرح که در واقع معرفی پایتخت فرهنگی هنری مساجد ایران است امکان انتقال تجربیات، تعامل و مشارکت کانون های سراسر کشور را به وجود آورده است و گام موثری برای رسیدن به مسجد طراز اسلامی می باشد.

گفتنی است؛ نشست امروز با حضور زردان رابط فهمای استان، عیدی رابط فهمای شهرستان کهنوج و بهرامی رابط فهمای شهرستان جیرفت برگزار شد.

پایان پیام/586

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

رئیس سازمان صمت جنوب کرمان:

پرتقال والنسیا جنوب کرمان در طرح ملی توزیع میوه شب عید قرار گرفت 

مسلم مروجی فرد گفت: اتفاق خوبی که امسال در تاریخ جنوب کرمان رقم خورد، پرتقال والنسیا این منطقه جزو طرح ملی توزیع میوه شب عید یعنی هم ردیف پرتقال تامسون شمال کشور قرار گرفت و بر این اساس جنوب کرمان تامین کننده پرتقال شب عید چندین استان است.

اخبار برگزیده شبستان