خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

السبت ٥ رجب ١٤٤١

Saturday, February 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : البرز - زمان :   ۱۳۹۸/۱۱/۱ - ۰۸:۳۲ شناسه خبر : ۸۸۳۳۳۳
مدیرکانون فرهنگی مسجد جامع علی بن ابیطالب(ع):
عامل موفقیت کانون فرهنگی هنری راهیان قدس در رویداد ملّی « فهما» شبکه سازی فرهنگی است
خدابنده با اشاره به اهمیت کار تشکیلاتی و سازماندهی شده در کانون فرهنگی هنری مسجد گفت: موفقیت کانون فرهنگی هنری راهیان قدس در رویداد ملّی «فهما» شبکه سازی فرهنگی است.

« محسن خدابنده» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز در خصوص روند ثبت برنامه های این کانون در سامانه فهما گفت: موفقیت کانون فرهنگی هنری راهیان قدس در رویداد ملّی « فهما» شبکه سازی فرهنگی است.

 

مدیرکانون فرهنگی هنری راهیان قدس مسجد دولت آباد کرج افزود: طرح پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران (فهما) فرصتی را فراهم آورد تا دستاوردهای فرهنگی هنری مسجد جامع علی بن ابیطالب(ع) واقع در دولت آباد کرج با محوریت کانون فرهنگی هنری راهیان قدس مورد ارزیابی و ثبت در سامانه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به پایش فعالیت های صورت گرفته در کانون فرهنگی هنری این مسجد توضیح داد: یکی از محورهای اصلی موفقیت فعالان فرهنگی هنری این مسجد، همراهی با امام مسجد در جریان اجرای برنامه های فرهنگی هدفمند است.

 

وی با تقدیر از اهتمام کارشناسان ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در بحث پیگیری برای ثبت فعالیت ها در جهت ارزیابی فعالیت های صورت گرفته توضیح داد: اینکه کانون فرهنگی هنری راهیان قدس مسجد دولت آباد کرج امروز به عنوان کانون برتر در ثبت برنامه در سامانه فهما است به اهتمام متولیان امر برمی گردد.

 

خدابنده توضیح داد: برپایی دوره سواد رسانه، دوره های آموزشی قرآن کریم، همچنین شبکه سازی فرهنگی در قالب کار تشکیلاتی در جهت اجرای بنرامه های فرهنگی هنری که با خلاقیت های هنری همراه است از جمله محورهای اساسی برنامه های این کانون مسجد است.

 

مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد جامع علی بن ابیطالب(ع) کرج تصریح کرد: کانون فرهنگی هنری راهیان قدس مسجد جامع دولت آباد کرج به صورت معمول سعی در جذب حداکثر اهالی مسجد در قشرهای سنی مختلف دارد و در این زمینه نسبت به جذب نوجوان اولویت اصلی خود را بنا نهاده است.

 

 

اجرای طرح شنبه های با کتاب از محورهای اصلی برنامه های کانون فرهنگی راهیان قدس

 

خدابنده با اشاره به اهمیت جایگاه کتاب و فرهنگ مطالعه در این کانون فرهنگی مسجد توضیح داد: یکی از طرح هایی که همواره مورد توجه فعالان فرهنگی مسجد و امام مسجد است، اجرای طرح شنبه های با کتاب است.

 

مدیرکانون فرهنگی هنری راهیان قدس تصریح کرد: توجه به ارتقاء سطح کمی و کیفی برنامه های کانون فرهنگی هنری این مسجد از جمله انگیزه های شکل گرفته در جریان اجرای سامانه فهما است که در این زمینه راهبردهایی اتخاذ شده است.

 

 

 

پایان پیام/301

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

رئیس بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی البرز:

تمامی بیمارستان های استان البرز برای مقابله با کرونا ویروس آماده باش هستند

دکتر کریم با اشاره به اهمیت توجه مردم به نکات بهداشتی برای حفظ سلامت عمومی گفت: در اقدام اول سه بیمارستان آماده پذیرش بیماران کرونا ویروس بودند ولی در اقدامی جهادی تمامی بیمارستان های استان البرز برای مقابله با این ویروس به صورت آماده باش هستند.

اخبار برگزیده شبستان