خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

الأربعاء ١١ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Wednesday, October 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : سیاسی - دولت زمان :   ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۲:۴۱ شناسه خبر : ۸۶۲۳۲۹
وزیر کشور:
امنیت کشور را فدای مطامع سیاسی نکنیم
رحمانی فضلی با اشاره به حوادث اخیر با بیان اینکه این موضوع به امنیت و اقتدار ملی بر می گردد، گفت: نباید این موضوع را در چهارچوب رقابت های سیاسی و منفعت اندیشی های جناحی مورد استفاده قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان، «عبدالرضا رحمانی فضلی» در پایان نشست صبح امروز (دوشنبه ۱۱ آذر) در وزارت کشور گفت: امروز در خدمت استانداران بودیم و با توجه به شروع ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس مقرر شد که استانداران در این جلسه حضور داشته باشند و یک بار دیگر تمام مسیری را که برای انتخابات تعیین کردیم، مرور کنیم و گزارشاتی را از استانداران داشته باشیم.

 

وزیر کشور اظهار کرد: مقرر شد متناسب با شرایط تمهیداتی برای هماهنگی همه دستگاه ها اندیشیده شود البته درم ورد حوادث اخیر هم استانداران گزارشاتی از محل ماموریت شان ارایه کردند و قرار است از هر استان یک گزارش را داشته باشیم و مقرر شد که استانداران در فرصت مناسب در مورد دلایل و همچنین بروز این حوادث به جمع بندی برسند و گزارش جمع بندی را به وزارت کشور ارایه دهند.

 

وی تاکید کرد: امیدواریم همان گونه که مردم بعد از حادثه و حین حادثه با آمدن به میدان و ابراز تنفر و انزجار از کسانی که باعث شرارت شدند ما نیز توانسته باشیم با استفاده از تجارب و هماهنگی امنیت آنها را که مهمترین رکن حیات بشری است به نحو احسن تامین کرده باشیم.

 

وی تاکید کرد: علیرغم همه اقداماتی که از طرف دشمنان، رسانه های بیگانه و معاندین انقلاب در تحلیل و تعبیر این موضوع اتفاق افتاد، خوشبختانه آنچه که قابل ارایه و عرضه در این شرایط است، این است که مردم ما کماکان پشتیبان، حامی و در کنار انقلاب هستند و این علیرغم همه شرایطی است که ما الان در کشور داریم. همه می دانیم ما تحت تحریم اقتصادی هستیم و مشکلات اقتصادی که دشمنان بر ما تحمیل می کنند، آثار خودش را دارد اما همه با اراده ای که دارند و تحلیل دقیقی که دارند در پشت سر رهبری و همراه و همگام با دولت پیش می روند.

 

رحمانی فضلی تاکید کرد: یقینا با اراده عمیق قلبی و عملی خودمان ثابت خواهیم کرد که در همه شرایط مردم پشتیبان انقلاب و نظام هستند و راه مقاومت و استقامت راه اصلی حمایت از اسلام، انقلاب، ایران و مردم است.

 

وی گفت: امیدوارم کسانی که در این خصوص در این چند روز به دلیل عدم اطلاع از جهل به همه ابعاد موضوع قضاوت و داوری ای کردند تامل و تحمل بیشتری داشته باشند. این نوع قضاوت ها به خصوص در مورد نیروهایی که در این چند شب شرایط بسیار سختی را گذراندند و از امنیت مردم در مقابل کسانی که عملا و علنا به صورت مسلحانه از سلاح سرد و سلاح گرم استفاده کردند، ایستادند و برای امنیت مردم تلاش کردند نباید به گونه ای صحبت کنیم که این زحمات نادیده گرفته شود.

 

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: حتما توضیحات بیشتری در مورد ابعاد این موضوع داده خواهد شد و مقداری تامل و تحمل لازم است. برخی از افراد و جریانات نیز از این موضوع فکر کردند می توانند بستر سیاسی خوبی در مورد رقابت های سیاسی خودشان استفاده کنند و مسایلی را مطرح کردند که قطعا مردم نسبت به آنها قضاوت و داوری می کنند.

 

وزیر کشور تصریح کرد: من به عنوان وزیر کشور و فردی که بیشترین اطلاع را در مورد هماهنگی با نیروها داشته ام، عنوان می کنم که این موضوع مربوط به امنیت ملی است و به اقتدار و منافع ملی بر می گردد و نباید این موضوع را در چهارچوب رقابت های سیاسی و مصلحت اندیشی های جناحی و منفعت اندیشی های جناحی استفاده کنیم. خداوند از ما نخواهد گذشت که منافع عمومی را فدای مطامع سیاسی آنی و کوتاه مدت کنیم.

 

رحمانی فضلی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم همه برای سربلندی ایران و عزت و امنیت کشور تلاش کنیم./

پایان پیام/33

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

مشاوره فرمانده کل سپاه پاسداران:

خوش رقصی کشورهای اسلامی برای صهیونیست جایگاه آنها را متزلزل می کند

سردار کوثری با اشاره به روابط برخی کشورهای اسلامی با صهیونیست و استکبار جهانی گفت:کشورهای اسلامی که برای صهیونیست خوش رقصی می کنند، جایگاه متزلزلی دارند، مسئولان سیاسی این کشورها بدانند که قطعا و یقینا در آینده نزدیک این روابط به ضرر آنهاست.

اخبار برگزیده شبستان