خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

الجمعة ١٩ ذو القعدة ١٤٤١

Friday, July 10, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : زنجان - زمان :   ۱۳۹۸/۸/۵ - ۱۴:۴۱ شناسه خبر : ۸۴۷۲۰۰
در شورای اطلاع رسانی عنوان شد
روابط عمومی ها، خدمات و اولویت دستگاه ها را اطلاع رسانی کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: اولویت در اطلاع رسانی باید نیاز جامعه باشد واز تمام ابزارها و امکانات با مشارکت و همکاری دستگاه اجرایی در جهت رفع این نیازها استفاده نماییم. 

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، مرادی نافچی در سومین جلسه شورای اطلاع رسانی استان زنجان اظهار کرد: شورای اطلاع رسانی باید خروجی مشخصی داشته باشد و بتواند در عرصه مدیریت افکار عمومی استان در چارچوب سیاست های کلی کشور، راهبردهای دولت و رویکرد های وزارت کشور نقش آفرینی نماید.

 

معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری زنجان ادامه داد : در مدیریت افکار عمومی باید نیاز جامعه اطلاعاتی و شبهات حادث شده در جامعه را شناسایی نماییم و بتوانیم براساس مختصات که شرایط زمانی و جمهوری اسلامی با تمام اجزای آن می باشد برای استان زنجان برنامه ریزی نماییم.

 

این مقام مسئول ادامه داد: اولویت در اطلاع رسانی باید نیاز جامعه باشد واز تمام مجموعه ها، ابزارها و امکانات با مشارکت و همکاری دستگاه اجرایی در جهت رفع این نیازها استفاده نماییم. 

 

وی افزود: کمیته های مشخص شده در شورا باید هدایتگر بوده و آمار و اطلاعات مرتبط با حوزه مربوطه به صورت واحد به خصوص در مواقع بحرانی از طریق این کمیته ها به دستگاه‌های اجرایی ارائه گردد تا در سطح جامعه منتشر گردد و از ایجاد شبهات جلوگیری نماید. 

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهم شورای اطلاع رسانی جریان سازی و جریان شناسی اطلاعات است که از این طریق آسیب‌ها و فرصت ها شناسایی گردند و با بهره گیری از نظرات رسانه های مختلف از جمله رسانه های مکتوب، صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و شبکه های مجازی به تعریف سازوکارهای موثر در نشر اطلاعات دست یابیم. 

 

وی با اشاره به نقش مهم روابط عمومی های دستگاه اجرایی گفت: وظیفه مهم روابط عمومی دستگاه های اجرایی معرفی خدمات، رویکردها و اولویت های دستگاه های اجرایی می باشد.

 

در ادامه فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ودیبر شورای اطلاع رسانی استان زنجان ضمن ارائه گزارش جلسات برگزار شده درخواست فعال شدن کمیته تخصصی شورا ارائه نمود و هرکدام از اعضا نظرات وپیشنهادات خود را ارائه نمودند. 

پایان پیام/73

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان خبر داد:

کاهش یک دهه ای سن مبتلایان به ویروس کرونا/ زنجان در وضعیت قرمز است

مرادی‌نافچی با اشاره به اینکه کاهش یک دهه ای سن مبتلایان به ویروس کرونا از موضوعات مورد توجه امروز است، گفت: رسانه ها باید در این خصوص اطلاع رسانی کنند.

اخبار برگزیده شبستان