خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸

الاثنين ١١ ربيع الثاني ١٤٤١

Monday, December 9, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : جنوب کرمان - زمان :   ۱۳۹۸/۸/۲ - ۱۰:۰۸ شناسه خبر : ۸۴۶۳۲۸
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان: 
قریب ۲۲۰ کتاب خانه در سطح کانون های مساجد جنوب کرمان راه اندازی شده است 
مجید خوبی زاده، گفت: از زمان استقرار ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان تاکنون قریب ۲۲۰ کتاب خانه در مساجد راه اندازی شده است.

«مجید خوبی زاده»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، با اشاره به اهمیت کتاب و کتاب خوانی، گفت: یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری که در مناسبت های مختلف بیاناتی را در خصوص آن ایراد کرده اند، اهمیت کتاب و کتاب خوانی و مقوله ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در جامعه است.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان، اضافه کرد: در همین راستا با شکل گیری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد در کشور و به دنبال آن تشکیل ستاد هماهنگی کانون های مساجد در جنوب کرمان، کتاب خانه های مخزن دار و باز در مساجد راه اندازی شد.
 وی، اظهار داشت: از زمان استقرار ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان تاکنون قریب ۲۲۰ کتاب خانه در مساجد راه اندازی شده است که از این میزان، ۳۸ کتاب خانه مخزن دار و ۱۸۲ کتاب خانه باز است و ۳۲ کتابدار در این کتاب خانه ها مشغول فعالیت هستند.
خوبی زاده، ابراز داشت: ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، هر ساله یکسری برنامه های فرهنگی تبلیغی در حوزه کتاب و کتاب خوانی انجام می دهد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان، افزود: مهمترین برنامه ها در حوزه ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، علاوه بر راه اندازی کتاب خانه های مخزن دار و باز، توزیع کتاب، برگزاری مسابقه های کتاب خوانی و راه اندازی کتاب خانه تخصصی زن و خانواده است.

وی، یادآور شد: از آنجایی که در آستانه گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی قرار داریم بنابراین در همین راستا یکسری ویژه برنامه هایی در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب کرمان اجرا می شود.

پایان پیام/586

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

یک نویسنده جنوب کرمانی:

رمان شهسوار به زودی در کرمان رونمایی می شود

مهرداد بهزادی، گفت: در این کتاب سعی کرده ام علاوه بر نوشتن مستنداتی که از طریق خانواده، هم رزم ها و اُسرای هم سلولی شهید جمع آوری کرده ام و بخش کوتاهی نیز از آن را با توجه به تخیلات ذهنی بنویسم تا با خلق یک اثر هنری، مخاطب را جذب کنم.

اخبار برگزیده شبستان