خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : قم - زمان :   ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۳:۳۴ شناسه خبر : ۸۳۳۳۲۷
رئیس سازمان امور مالیاتی عنوان کرد
عزم همگانی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی ایجاد شده است/مقابله جدی با فرار مالیاتی
پارسا با اشاره به موضوع فرارهای مالیاتی گفت: باید در این زمینه مقابله یکپارچه صورت گیرد و امروز نیز یک عزم مناسبی در بین قوا در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و فرار مالیاتی ایجاد شده که امیدوار کننده و اثر بخش است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، «امید علی پارسا» امروز (چهارشنبه 27 شهریور) با سفر به قم، به دیدار استاندار قم رفت و گزارشی از روند فعالیت های این سازمان ارائه کرد.

 

رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: مهمترین هدف نظام مالیاتی، اصلاح نظام درآمدی و اقتصادی در کشور و حرکت به سوی توسعه و عدالت اجتماعی است که مد نظر قرار دارد.

 

وی اذعان داشت: همواره وصول مالیات همراه با اصول در دستور کار قرار دارد که با توجه به شرایط و فضای اقتصادی کشور و کسب و کارها رو به بهبودی خواهد بود.

 

پارسا با تاکید بر تحقق عدالت مالیاتی گفت: ما معتقدیم که برای تحقق این امر باید مالیات متناسب با ثروت، درآمد و مصرف افراد اخذ شود که امری مهم و ضروری است.

 

رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: ما با یک نظام مالیاتی کارآمد، منصف، عادل و شجاع می توانیم تمامی انتظارات تحقق عدالت مالیاتی در جامعه را ایجاد کنیم.

 

وی با اشاره به موضوع فرارهای مالیاتی گفت: باید در این زمینه مقابله یکپارچه صورت گیرد و امروز نیز یک عزم مناسبی در بین قوا در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و فرار مالیاتی ایجاد شده که امیدوار کننده و اثر بخش است.

 

پارسا با اشاره به توطئه های اقتصادی دشمنان گفت: ما در این عرصه با یک جنگ نابرابر اقتصادی با دشمنان مواجه هستیم که در این شرایط موضوع فرار مالیاتی کیان کشور را هدف قرار می دهد.

 

رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: باید مبارزه گسترده با این پدیده داشت و در صورتی در زمینه مبارزه با فرار مالیاتی موفق خواهیم بود که همکاری ‌ها و اقدامات دستگاه‌ های اجرایی ذیربط در سطح سه قوه برقرار بوده و با همت و تلاش در این زمینه بکوشیم.

پایان پیام/343

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

اقدامات هنرستان هنرهای زیبای قم با شعار «توسعه»

هنرستان هنرهای زیبای قم با مدیریت جدید توانسته است اقدامات بسیار موثر و سازنده ای را با شعار «توسعه» جهت پیشرفت هنر استان بر اساس پایبندی به آموزه های دینی انجام دهد.

اخبار برگزیده شبستان