خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - شهری و رفاهی زمان :   ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۱۱ شناسه خبر : ۸۰۰۸۰۶
رییس کمیته محیط زیست شورا:
تذکر در خصوص پارک خودروهای حمل زباله در مجاورت مراکز آموزشی
حسینی میلانی در خصوص پارک خودروهای حمل زباله در مجاورت مراکز آموزشی و ایجاد بوی نامطبوع به شهردار تهران تذکر داد و گفت: شهرداری یک ماه فرصت دارد تا محل جدید پارک خودروهای حمل زباله را جانمایی و گزارش آن را به شورا ارایه کند.

 

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری شبستان، «سید آرش حسینی میلانی» در صد و چهل و نهمین جلسه شورا با اشاره به روز جهانی بیابان زدایی گفت: ابلاغ قانون حفاظت از خاک کشور دستاورد مهمی در عرصه زیست محیطی محسوب می شود.

 

رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با تاکید بر حفظ کیفیت خاک و جلوگیری از فرسایش خاک در حوزه حریم و حوزه شهری تهران گفت: امیدواریم حفاظت از خاک و جلوگیری از فرسایش خاک مورد توجه قرار بگیرد.

 

وی در ادامه در خصوص پارک خودروهای حمل زباله در مجاورت مراکز آموزشی تذکر داد و گفت: استقرار محل اسکان کارگران خدمات شهری در مجاورت دبیرستان البرز و سه مدرسه دیگر باعث شده تا خیابان های اطراف آنها به محل پارک خودروهای حمل زباله تبدیل شود.

 

سخنگوی کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری شورا تصریح کرد: پارک خودروهای زباله باعث ایجاد بوی نامطبوع و ناراحتی دانش آموزان و ساکنان این محدوده ها شده است.

 

حسینی میلانی در خصوص جانمایی جدید پارک خودروهای حمل زباله تذکر داد و گفت: شهرداری تهران باید در مدت یک ماه گزارشی از آخرین وضعیت مراکز اسکان کارگران خدمات شهری و محل پارک خودروهای حمل زباله در سطح تهران ارایه کند.

 

وی افزود: شهرداری باید نقشه مراکز آموزشی و بهداشتی در حریم هزار متری اسکان کارگری و پارکینگ های خدمات شهری را تهیه و به شورا ارایه کنند.

 

 

پایان پیام/47

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای خبر داد

اجرای حکمرانی محلی بر آموزش های مهارتی

پاک سرشت از اجرای حکمرانی محلی بر نظام مهارتی خبر داد و گفت:با اجرای حکمرانی محلی آموزش های مهارتی با توجه بر اقتضاعات محلی است.

اخبار برگزیده شبستان