خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : جهان اسلام - خاورمیانه زمان :   ۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۰۸:۰۹ شناسه خبر : ۷۹۸۵۲۴

ادامه حمله صهیونیستها به مسجد الاقصی
نزدیک به ۱۵۰ نفر صهیونیست با حمایت نظامیان رژیم اشغالگر به مسجد الاقصی حمله کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از عرب 48، گروه های شهرک نشین صهیونیستی امروز دوباره در راستای اقدامات یهودی سازی قدس اشغالی با حمایت پلیس رژیم اشغالگر به مسجد الاقصی یورش بردند.

درحالی یورش صهیونیستها به مسجد الاقصی ادامه دارد که نظامیان اشغالگر ورود فلسطینی ها را به صحن مسجد محدود کردند.

اداره اوقاف اسلامی در قدس اعلام کرد: نزدیک به 150 شهرک نشین صهیونیستی صبح امروز از باب المغاربه به مسجد الاقصی حمله کردند.

حمله کنندگان، گشت و گذرهای تحریک آمیزی را در صحن ها و حیاط مسجد انجام می دهند، برخی از آنها همچنین به ادای نمازهای تلمودی در مقابل قبه الصخره و مصلای باب الرحمه اقدام کردند.

عناصر یگان های ویژه وظیقه محافظت و حمایت از آنها را برعهده داشتند تا این مسجد را از باب السلسله ترک کنند.

«فرابس الدبس» مسئول روابط عمومی و رسانه اداره اوقاف اسلامی گفت: راهنماها و واعظان یهودی برای شهرک نشینان صهیونیست هنگام یورشان به الاقصی به ارایه توضیحاتی درباره هیکل موهوم اقدام کردند.

علاوه براین، پلیس اشغالگر، محدود کردن ورود نمازگزاران از قدس به داخل مسجد الاقصی ادامه می دهند. هویت های شخصی آنها را بررسی می کنند و برخی از آنها را در درهای خارجی بازداشت می کنند.

یورش های امروز در راستای فراخوانی «جماعات هیکل» موهوم است که از هواداران خود و شهرک نشینان خواست تا همزمان با عید نزول توارت به الاقصی حمله کنند.

پایان پیام/44

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

همایش سالیانه «اتحادیه اسلامی شیعی» به میزبانی سوئد

همایش سالیانه برای اتحادیه اسلامی شیعی با حضور نمایندگان مراکز و جمعیت های اسلامی سوئد در شهر لینشوپینگ برگزار شد.

اخبار برگزیده شبستان