خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

الخميس ١٠ ربيع الثاني ١٤٤٢

Thursday, November 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : مسجد و کانون ها - کانونهای مساجد زمان :   ۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۰:۰۹ شناسه خبر : ۷۹۳۸۱۴
شبستان گزارش می‌دهد
حضور اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در راهپیمایی روز قدس/پاسخ به سوالات دینی در مسیر
کانون‌های فرهنگی هنری مساجد همانند سال‌های قبل با برپایی غرفه‌های پاسخ به سوالات دینی، ایستگاه‌های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان و نمایشگاه عکس فلسطین و انتفاضه در مساجد مبدا و مسیر راهپیمایی روز قدس، می‌کوشند بر شکوه این مراسم بیفزایند.

به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان، مقاومت، ایستادگی و آزادگی، حقیقت انسانیت است و آنچه سربلندی، افتخار و وارستگی انسانی را به اهتزار در می آورد، صبر و ظلم ستیزی است. روز قدس، روز بزرگ مقابله با ظلم، روزتجلی انتفاضه و خیزش عظیم حق علیه باطل است.

 

 

اعضای کانون های مساجد سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس خواهند آمد، تا بار دیگر بگویند روزقدس تنها نامی بر تاریخ گذرای آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نیست، بلکه روزی جهانی است که آشکارا مبدل به موج های خروشانِ آگاهی و صخره های صبور مقاومت شده، و هر آزاده ای می داند و آگاهی یافته که روز قدس روز ایستادن در مقابل جنایات اسراییل و ایادی غاصب و اسلام ستیز آن است.

 

 

اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور هم گام  با مردم سراسر کشور در صفوفی پیوسته در راهپیمایی عظیم روز قدس، فریاد آزادی خواهی و ظلم ستیزی سر می دهند و ولایتمدارانه و آگاه در مقابل ظلم استکبار جهانی تا آزادی قدس شریف می ایستند. جوانان کشور در گام دوم انقلاب یکبار دیگر فریاد اعتراض خود را نسبت به مظلومیت ملت فلسطین و مظلومیت مردم بی دفاع یمن سر می دهند.

 

 

امسال کانون های فرهنگی هنری مساجد همانند سال های قبل با برپایی غرفه های پاسخ به سوالات دینی، ایستگاههای فرهنگی برای کودکان و نوجوانان و نمایشگاه عکس فلسطین و انتفاضه در مساجد مبدا و مسیر راهپیمایی سعی بر افزایش شکوه این مراسم خواهند افزود.