خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸

الخميس ٢٣ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : مازندران - زمان :   ۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۳:۵۵ شناسه خبر : ۷۹۲۷۱۷

از قول ساخت ۲۰هزار خانه برای سیل زده ها تا دریافت دلنوشته های امام رضا(ع) از ۴۱کشور
۳ هزار و ۲۲۰ فقره پرونده در دادگستری نکا رسیدگی شد، احداث ۲۰هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده کشور، تکریم ۵۲روزه اولی دربهشهر، خرمشهر را خدا آزاد کرد درسی برای همیشه تاریخ،ارسال قرآن های اهدایی به مناطق سیل زده از جمله تیترهای دوم خرداد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری، حجت الاسلام «محمدباقر محمدی لایینی»، پنجشنبه ( 2 خرداد) در شورای اداری نکا در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان افزود: دستگاه قضایی باید در این بخش بیشتر از گذشته وارد عمل شده و با مظاهر ضد فرهنگی و ناهنجاری در رمضان برخورد شود.

وی گفت: ماه رمضان، ماه ارامش و ایجاد ارتباط با خداوند و ماه رحمت و برکت است و نباید وجود برخی از ناهنجاری ها، ارامش افراد روزه دار را برهم بزند.

امام جمعه نکا با اعلام اینکه مردم شهرها و روستاها از افزایش سرقت ها گلایه مند؛ خاطر نشان کرد: موضوع سرقت از مزارع کشاورزی و مناطق مختلف از دغدغه های عمومی مردم است که بارها متذکر شده اند و اگر چه نیروی انتظامی با قوت وارد کار شده است؛ اما انتظار است بیشتر از قبل کنترل و نظارت شود.

حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: ماه رمضان باید علاوه بر روزه داری از خوردن و آشامیدن، همه اعضا و جوارح ما روزه داشته و رعایت شود تا خیابان ها و حجاب افراد رها نشود.

وی تصریح کرد: متاسفانه در برخی از موارد شاهد بدحجابی و بی حجابی در برخی از مناطق و شهرها هستیم و این در شأن جامعه اسلامی ما نیست و باید با قوت رسیدگی شود.

 

فرماندار نکا: 

مدیریت کارا و هدفمند، زمینه ساز توسعه همه جانبه است

توحیدی مقدم گفت: برای توسعه باید مدیریت کارا و هدفمند در دستور کار بوده و از ظرفیت ها استفاده شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان، « عبدالجواد توحیدی مقدم»، پنجشنبه ( 2 خرداد ماه) در شورای اداری نکا در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان افزود: اعتماد اجتماعی، مهمترین سرمایه برای توسعه همه جانبه است و باید این اعتماد اجتماعی در جامعه حفظ شود.

 وی اظهار کرد: مدیران بعنوان حاکمان و متولیان جامعه باید در حوزه فعالیت خود اشراف کامل داشته و با برنامه ریزی منسجم برای برون رفت از مشکلات تلاش کنند.

 فرماندار نکا یادآور شد: اسلام دین خیر و نیکی است که برای همه ابعاد زندگی ما برنامه دارد و اگر براساس دستورات دینی حرکت شود؛ توسعه و آینده روشنی پیش روی ما خواهد بود.

 توحیدی مقدم گفت: تحریم مساله امروز و دیروز ما نیست؛ بلکه سالیان سال است که ما با تحریم های بزرگ و کوچک دشمنان انقلاب دست و پنجه نرم می کنیم و امسال دشمن با همه توان برای ضربه زدن به ما وارد عمل شده است و باید با رونق تولید داخلی به جنگ با دشمن رفت.

 وی افزود: آرایش فکری مناسب، برنامه ریزی، عمل به تکلیف و وظایف و رفتار متناسب با کار مدیریتی و سازمانی می تواند در چنین شرایط حساس کمک کار ما برای رفع مشکلات باشد و همه مدیران و مسوولان باید در حیطه وظیفه خود، با برنامه وارد کار شوند.

 

دادستان نکا: 

۳ هزار و ۲۲۰ فقره پرونده در دادگستری نکا رسیدگی شد/ برای روزه خواران در ملاء عام، کیفرخواست و رای فوری صادر می‌شود

حجت الاسلام ملاکریمی گفت: سال گذشته ۳ هزار و ۲۲۰ فقره پرونده در دادگستری نکا رسیدگی شد و این ارقام بیانگر آن است که در پیشگیری بدرستی عمل نشده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام « اسماعیل ملاکریمی»، پنجشنبه ( 2 خرداد ماه) در شورای اداری نکا در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان افزود: دستگاه قضایی دارای شاخه‌های کاری متعدد است و مهمترین وظیفه یعنی اجرای عدل را برعهده دارد.

 وی به رسیدگی ازسه هزار و دویست و بیست فقره پرونده درسال گذشته اشاره کرد و افزود: پیشگیری از جرائم وظیفه همگانی است و در پیشگیری از جرائم همه مردم و مسئولان باید کمک کار دستگاه قضایی باشند که متاسفانه برخی از عدم حمایت ها موجب شد تا در بحث پیشگیری بدرستی عمل نشود.

 حجت الاسلام ملاکریمی گفت: در پیشگیری از جرائم در برخی از موارد موفق عمل نشد و مردم و مسئولان و دستگاههای مختلف، بدرستی به وظایف خود عمل نکردند.

 دادستان نکا افزود: در بخش سرقت که از دغدغه های مهم امام جمعه و رهبری است، نیروی انتظامی با تمام توان وارد عمل شده است اما با کمبود نیرو مواجه است و باید از نیروهای بسیجی در این بخش استفاده شود.

وی تصریح کرد: جرائم روزه خواری هم از جمله جرائم مشهودی است که همان روز کیفرخواست تنظیم و رای صادر می شود و با روزه خواری در ملاء عام با جدیت برخورد می شود.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس: 

تحقق رونق تولید نیازمند ورود جدی مردم و مسئولان است

شاعری گفت: همه مردم و مسئولان باید کمک کار تولید و رونق تولید باشند؛ تا به فرمایشات رهبری جامه عمل پوشانده شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان، « علی محمد شاعری»، پنجشنبه ( 2 خرداد ماه) در شورای اداری نکا در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان افزود: تولید و اشتغال از دغدغه های مهم رهبری است و همه ما باید در این بخش دغدغه داشته و با برنامه ریزی منسجم برای رفع بیکاری تلاش کنیم.

 شاعری گفت: اینطور نباشد که با تعطیلی واحد تولیدی به هر دلیلی، اشتغال را متوقف کرده و بر بیکاری دامن بزنیم؛ بلکه باید کمک کار تولید و تولیدکننده بوده و از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری کنیم.

 وی بیان کرد: باید در برابر زیاده خواهی های امریکا و ایادی کفر بایستیم و با تلاش مجاهدانه پای کار باشیم تا رشد و ترقی اتفاق بیفتد.

 نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس گفت: بین تسلیم شدن و کار و تلاش باید تلاش را انتخاب کرد تا با صرفه جویی، تولید مناسب داخلی، تولید ثروت ملی و حمایت از تولیدات داخلی، مشکلات برطرف شود.

 شاعری تصریح کرد: شهرستان نکا از ظرفیت های مختلفی در منابع طبیعی، دریا، رودخانه و صنعت برخوردار است و باید از این ظرفیت ها برای رونق تولید و اشتغال و برون رفت از مشکلات اقتصادی استفاده شود.

 

 

خرمشهر را خدا آزاد کرد درسی برای همیشه تاریخ

صالحی گفت: اینکه امام خمینی(ره) فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد» درست بود چراکه در کنار حجم کم امکانات و ایثارگری‌های مردم و رزمندگان، طعنه ایشان به دنیای مادی در آن زمان بسیار قابل تامل است، اما امام پیروزی را از جانب خدا دانستند تا فراموش نشود.

«خلیل صالحی» در گفتگویی به مناسبت سی و هفتمین سالگرد حماسه ی آزادسازی خرمشهر، به خبرنگار شبستان گفت: آزادی خرمشهر از بزرگترین دستاوردهای جنگ تحمیلی است که با رشادت و دلاوری رزمندگان اسلام به ثمر نشست و ضربه ی مهلک فیزیکی و روانی بر ارتش بعث عراق وارد کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با تأکید بر اینکه عدالت‌خواهی، ظلم‌ستیزی، استکبارستیزی و وطن‌خواهی پیام حماسه سوم خرداد بود، افزود: ارتش بعث عراق هیچگاه تصور نمی کرد که در برابر نیروهای مردمی سپاه، بسیج و ارتش جمهوری اسلامی که به ادعای دشمنان آنروز ضعیف و ناتوان شده بودند، شکست بخورد. 

وی با بیان جمله تاریخی امام راحل پس از آزادسازی خرمشهر که فرمود «خرمشهر را خدا آزاد کرد»، خاطرنشان کرد: دکترین سیاسی و الهی امام(رحمت الله علیه) و طعنه ایشان به دنیای مادی در آن زمان بسیار قابل تامل است، چرا که در کنار حجم کم امکانات و ایثارگری‌های مردم و رزمندگان این جمله را عنوان نمودند و در حالی که ایران اسلامی برای آزادی خرمشهر شهدای زیادی تقدیم کرد اما امام پیروزی را از جانب خدا دانستند تا فراموش نشود تمام امور در این عالم ورای برنامه ریزی، تلاش و مجاهدت، به قدرت لایزال الهی و لطف خداوند متعال بستگی دارد.

 

رئیس پلیس راه استان مازندران

اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

سرهنگ قدمی از محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران تا ساعت ۶ صبح روز سه شنبه ۷ خردادماه جاری خبر داد .

به گزارش خبرگزاری شبستان از ساری و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علیرضا قدمی» با گرامی داشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و لیالی قدر، گفت: به منظور افزايش ايمني ،ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه یکم خردادماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه 7 خردادماه در محورهای مواصلاتی استان اجرا می شود.

 رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتور سيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه یکم خردادماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه هفتم خردادماه از محورهاي كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه و بالعكس ممنوع است .

 سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 3 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز جمعه 3 خرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز جمعه 3 خرداد ماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت يك طرفه خواهد بود.

 وی همچنین اظهار کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 3 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز دوشنبه 6 خردادماه ازکرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت يك طرفه خواهد بود.

 رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز عنوان کرد: تردد كليه كاميون ها وكاميونت ها به استثناي حاملين موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه یکم خردادماه و همچنين از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهاي پنجشنبه، جمعه و دوشنبه دوم ، سوم و ششم خردادماه از این محور ممنوع است .

 سرهنگ قدمی از ممنوع بودن تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 5 بعد از ظهر روز جمعه 3 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 4 خردادماه از رودهن به سمت آمل خبر داد و گفت: در صورت اعلام مامورين پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 7 بعد از ظهر روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 4 خرداد ماه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت يک طرفه است.

 وی اضافه کرد: تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 5 بعد از ظهر روز دوشنبه 6 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 7 خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 7 بعد از ظهر روز دوشنبه 6 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 7 خرداد ماه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت يک طرفه خواهد بود.

 رئیس پلیس راه استان مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند، خواستار شد ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .

 

مسئول نمايندگي بنياد بين المللي امام رضا(ع) درمازندران

۴۱کشور برای امام رضا(ع) نامه نوشتند

زارع آخرین مهلت ارسال آثار به چهاردهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) را ۸خرداد ماه جاری اعلام کرد و گفت: سال گذشته ۸۲هزار و ۸۴۵دلنوشته از ۴۱کشور دنیا به دبیرخانه این جشنواره رسید.

«عباس زارع»، امروز(28اردیبهشت) با اشاره به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی دل نوشته ای به امام رضا(علیه السلام) در دو رده سنی کودکان و نوجوانان (7 - 18 سال)و بزرگسالان( از 18 سال به بالا) تا پایان 8خرداد ماه 1398 آثار متقاضیان به حضور در این جشنواره را دریافت می کند، به خبرنگار شبستان در ساری گفت: اين جشنواره از مردمی ترین جشنواره هاي فرهنگی و هنری و هر ساله با اقبال عمومی گسترده ای همراه است.

معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار کرد: فراخوان اين جشنواره به سه زبان انگليسي، فارسي و عربي در اختيار مخاطبين در سراسر دنيا قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه سال گذشته 82هزار و 845دلنوشته از 41کشور دنیا به دبیرخانه این جشنواره رسید، یادآورشد: آئین اختتامیه این جشنواره 16تیرماه سالجاری همزمان با آغاز دهه کرامت به همراه معرفی برترین ها برگزار می شود.

 مسئول نمايندگي بنياد بين المللي فرهنگي هنري امام رضا(عليه السلام) در استان مازندران بیان کرد: نامه هایی که به دبیرخانه این جشنواره می رسد پس از عبور از مرحله داوری و نهایی شدن همزمان با معرفی برترین ها در کتابی تحت عنوان نجوای دل چاپ و روانه بازار نشر می شوند. 

زارع خاطرنشان شد: علاقه مندان به شرکت در اين جشنواره می توانند آثار خود را به آدرس ساری – میدان امام (ره) - اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران – دبیرخانه جشنواره بین المللی دل نوشته ای به امام رضا(علیه السلام)  - کد پستی 4815838794 – ص پ 1551و يا پست الكترونيك به آدرسNameh.imamreza@gmail.com ارسال نمايند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور : 

۲۰ هزار منزل مسکونی به همت بسیج در مناطق سیل‌زده احداث می شود

سردار غیب پرور با بیان اینکه ۲۰ هزار منزل مسکونی توسط بسیج در مناطق سیل زده کشور احداث می شود، گفت: گروه های جهادی تا زمانی که کارها تمام شوند در کنار مردم هستند.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری،‌سردار «غلامحسین غیب‌پرور» در حاشیه بازدید از روند بازسازی روستای سیل زده رکن‌کلا سیمرغ استان مازندران در جمع خبرنگاران گفت: یک سفر دوره ای در ماه مبارک رمضان به استانهای سیل زده کشور داریم و در ایام ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) این توفیق را داشتیم که از مناطق سیل زده مازندران بازدید بعمل بیاوریم.

 وی با بیان اینکه در روستای رکن کلا نسبت به سفر قبل کارها پیشرفت کرده است، افزود: در حال حاضر نیروهای جهادی مازندران در حال ساخت و مرمت خانه های خسارت دیده از سیل اخیر هستند.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه گروه های جهادی مازندران 255 واحد منزل مسکونی را مرمت کردند و در حال احداث 361 منزل مسکونی جدید هستند، عنوان کرد: نیروهای جهادی و نهادهای دولتی در بازسازی مناطق سیل زده پای کار هستند.

 غیب‌پرور با بیان اینکه 20 هزار منزل مسکونی توسط بسیج در مناطق سیل زده کشور احداث می شود، اظهار کرد: امیدواریم طی 3 - 4 ماه پروژه احداث منازل مسکونی برای افراد خسارت دیده را تمام کنیم.

 

 

بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفان از مناطق سیل‌زده سیمرغ

سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور از روند بازسازی روستای سیل‌زده رکن‌کلا سیمرغ بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، دقایقی پیش سردار «غلامحسین غیب‌پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور به همراه معاون عمرانی وزیر کشور و جمعی از مسئولان کشوری و استانی از روند بازسازی روستای سیل‌زده رکن‌کلا سیمرغ بازدید بعمل آورد.

سردار « محمدحسین بابایی» در حاشیه این بازدید گفت: از ابتدای وقوع سیل در مازندران ۲۶۰ واحد منزل مسکونی توسط گروه های جهادی مرمت شدند.

 فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه ۲میلیارد کمک مردمی در قالب مصالح برای بازسازی مناطق سیل‌زده مازندران جمع آوری شد، اظهار کرد: مازندران روزهای پایانی سال97و روزهای آغازین سال جاری چهار مرحله در سیل و خسارت ناشی از این حادثه را تجربه کرده است.

 

به مناسبت شب های قدر صورت می گیرد

ارسال قرآن های اهدایی خادمیاران رضوی ارطه به مناطق سیل زده کشور

قرآن های مازاد منازل و اهدایی مردم شهر ارطه جهت بهره برداری در مراسم های بافضیلت لیالی قدر برای سیل زدگان کشور ارسال می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، خادمیاران کانون محلی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان قائمشهر در یک اقدام خداپسندانه و شایسته تقدیر با همکاری پایگاه های مقاومت شهر ارطه، شهید بهشتی و ام حبیبه ابوخیل، شهید ذاکری قادیکلا، شهید کاکویی بورخیل تعدادی قرآن برای هموطنان سیل زده ارسال می کنند.

قرآن های مازاد منازل و اهدایی مردم ارطه جمع آوری و برای سیل زدگان کشور ارسال تا در شب های قدر در منازل و مساجد از این قرآن های اهدایی بهره برداری شود.

قرآن اهدایی شامل 36جلد قرآن بزرگ، 28جلد متوسط،4جلد منتخب مفاتیح و یک صندوق قرآن جزء خوانی است.

 

در ماه بندگی خدا صورت گرفت: 

۵۲روزه اولی در کانون شهید هاشمی نژاد بهشهر تجلیل شدند

جشن روزه اولی ها ویژه دختران عضو کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران به همراه تکریم ۵۲روزه اولی در کانون شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، دختران نوجوان كه برای نخستین بار روزه می‌گیرند با عنوان «روزه اولی ها» در قالب طرح کشوری به همت ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجدمازندران و به میزبانی کانون فرهنگی هنری شهید هاشمی نژاد در مسجد امام حسن عسکری(علیه السلام) شهرستان بهشهر مورد تجلیل و تکریم قرار گرفتند.

اهتمام به جذب کودکان و نوجوانان به ویژه از قشر خواهران به مساجد، تکریم روزه اولی ها و تعظیم شعائر دینی را از جمله اهداف این برنامه فرهنگی دینی اطلاع رسانی شد.

این ویژه برنامه با اجرای گروه تواشیح یاسین، گروه سرود ریحانه بهشتی و مولودی خوانی محمدعلیزاده همراه گردید.

سخنرانی حجت الاسلام علی اکبر محمدی، قصه گویی، برگزاری مسابقه، قرائت سوره انسان و بیان احکام از جمله برنامه های جذاب این ویژه برنامه فرهنگی دینی بوده است.

تکریم 52نفر از دختران نونهال و نوجوان روزه اولی و قرائت دختر نوجوان حافظ کل قرآن نیز جذابیت خاصی به این برنامه بخشید.

 تقدیر از حافظان، قاریان و مؤذنین نوجوان، تجلیل از مربی برتر کانون شهید هاشمی نژاد در حوزه تربیت کودکان، قرائت عهدنامه بندگی در ماه رمضان، اهدای پیکسل سربازان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به مدعوین، اهدای بروشور با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی از دیگر بخش های این ویژه برنامه بود که با اقبال عمومی مواجه شد.

پایان پیام/286

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

فرمانده سپاه کربلا:

۸۶واحد مسکونی برای سیل زدگان مازندران در دست احداث است/۷۹۵گروه جهادی پیگیر محرومیت زدایی هستند

سرداربابایی با اشاره به اینکه تاکنون ۸۶ واحد خسارت دیده مددجویان از طرف کمیته امداد و بهزیستی استان برای ساخت به بسیج معرفی شده است، اظهار کرد: منازل مددجویان در مرحله پی کنی، فونداسیون، تأسیسات و نازک کاری قرار دارند.

اخبار برگزیده شبستان