خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ٢٠ شوّال ١٤٤٠

Monday, June 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : سیاسی - احزاب و تشکل ها زمان :   ۱۳۹۸/۳/۴ - ۰۹:۵۰ شناسه خبر : ۷۹۲۰۱۴
دبیر اول جبهه رفاه پیشرفت و عدالت:
کوپنی کردن ارزاق زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست
محمدی نوری گفت: کوپنی کردن ارزاق زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست و به روشنی می توان گفت که کوپنی کردن ارزاق بدگمانی و بدبینی مردم نسبت به عملکرد دولت را در پی دارد.

«محمد جواد محمدی نوری» در گفتگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری شبستان در مورد کوپنی شدن ارزاق گفت: از زمانی که دولت ارز 4200 تومانی را اعلام کرده است بیشتر مصیبت وارد بازار شده تا ارز با ارزش 4200 تومان.

 

دبیر اول جبهه رفاه، پیشرفت و عدالت افزود: این مصیبت در مراکز صنعتی، تولیدی و بازار به راحتی می توان دید اما فضای کشور نشان داد که نه تنها آرامش وارد بازار نشد بلکه التهاب وارد کشور شد.

 

بازرس سابق خانه احزاب اظهار کرد: دولت معترف است ارز 4200 به عده ای دادیم و آنها نه تنها کاعذ 4200 تومانی و ارازق مورد نیاز جامعه را وارد نکردند بلکه با این پول به نوعی منافع شخصی خود را دنبال کردند و این خیانتی است که در حوزه اقتصادی با سوء استفاده از دریافت ارز انجام شده است.

 

محمدی نوری ادامه داد: اگر قرار است برخوردی با دانه درشت های اقتصادی شود باید از همین جا آغاز کنیم. مرز میان خدمت و خیانت از سوی کسانی که ارز گرفتند در این نکته نهفته شده است که به براحتی می توان دریافت که قرار بود ارز را در چهار چوب آرامش مباحث اقتصادی و خدمت به مردم رقم بزنند در حالی که ارز را با منافع شخصی خود گره زدند.

 

دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی تصریح کرد: بازگشت به دوران کوپنی موجی از بی عدالتی و ناامیدی را به سمت مردم سوق می دهد. بنا نبود بعد از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و این همه توسعه اقتصادی که در سالهای گذشته داشتیم و متاسفانه بحرانهای داخلی و خارجی عرصه را تنگ ببینیم. قرار نبود که کار به این جا برسد که  زمزمه کوپنی شدن ارزاق مردم  را در پی داشته باشد این امر چیزی جز نا امیدی در پی نخواهد داشت.

 

محمدی نوری اظهار کرد: این امر موجب یاس است که ببینیم عده ای بر سرمایه های کلان نشستند و گوی سبقت را از یکدیگر می ربایند و اگر باز کوپن برای طبقه ضعیف و متوسط جامعه تعریف شود باز شاهد شکاف عمیق میان طبقه مرفه و ضعیف جامعه اسلامی خواهیم بود.

 

وی گفت: کوپنی  کردن ارزاق زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست و به روشنی می توان گفت که کوپنی کردن ارزاق بدگمانی و بدبینی مردم نسبت به عملکرد دولت را در پی دارد./

پایان پیام/34

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

ظریف در پاسخ به شبستان:

سامانه ای که پهپاد آمریکایی را سرنگون کرد کاملاً ایرانی بود

وزیر امور خارجه اخبار مبنی بر روسی بودن سامانه موشکی ایران موجب سقوط پهپاد آمریکای شد را رد کرد.

اخبار برگزیده شبستان