خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

الأحد ٢١ ذو القعدة ١٤٤١

Sunday, July 12, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : گلستان - زمان :   ۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۲۰:۰۲ شناسه خبر : ۷۸۶۶۵۹
در حاشیه تجلیل اعضای شورا از تیم بسکتبال؛
کسب نائب قهرمانی در لیگ بسکتبال با هزینه ناچیز کادر فنی/ آسیا گرگان را با بسکتبال می‌شناسد
در صحن شورای شهر گرگان اعضای شورای شهر از تیم بسکتبال شهرداری گرگان تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان امروز با دستور کار رسیدگی به نامه‎ها و لوایح رسیده و نشست تقدیر و تشکر اعضای شورای شهر از کادر فنی و بازیکنان و لیدرهای تیم بسکتبال شهرداری گرگان برگزار شد.

 

در این جلسه لایحه شهرداری در خصوص پرداخت کمک‎هزینه اجاره برای ساکنین قدس 8 که دچار مشکلات رانش شده بودند به تصویب رسید.

 

همچنین لایحه شهرداری در خصوص استرداد وجه، تملک عرصه ملکی، فروش یک واحد مسکونی، احداث میدان قلعه خندان در دستور کار بود.

 

همچنین رسیدگی به نامه موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت هزیران ‎در خصوص گزارش حسابرسی سال ۹۳ و سال ۹۴، رسیدگی به نامه کمیسیون فرهنگی در خصوص درخواست مرکز توان‌بخشی و مراقبت‎های ذهنی باب‌الحوایج و رسیدگی به مساعد برگزاری مراسم بزرگداشت استاد لطفی  و رسیدگی به نامه کمیسیون توسعه عمران و حمل‌ونقل شهری در خصوص نامه اهالی کوی تختی امروز در دستور کار قرار داشت.

 

همچنین در این جلسه از کادر فنی و کانون هواداران تیم بسکتبال شهرداری گرگان تشکر و قدردانی شد.

 

«علی‎اصغر یوسفی» رئیس شورای شهر گرگان در این جلسه اظهار کرد: پس از سه دهه تیم بسکتبال توانست نائب قهرمان شود و از دوستان دعوت کردیم در صحن شورای شهر حضور یابند و تقدیر و تشکری از این بزرگواران از سوی صحن شورای شهر گرگان انجام شود.

 

وی تصریح کرد: کسب نائب قهرمانی چیزی از قهرمانی کم نداشت و کمترین اختلاف بازی دوم را واگذار کردیم و با تمام وجود تیم جنگید و برخی بازیکنان ما علی‎رغم وجود مصدومیت در بازی حاضر شدند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان تأکید کرد: در ابتدای فصل برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان 2 میلیارد و 500 میلیون تومان در شورای شهر گرگان تصویب کردیم و تصویب چنین مبلغی در ابتدای فصل برای نخستین بار بود و همکاران شورا و شهرداری تلاش کردند حمایت کاملی را از این تیم در زمان‎های مختلف داشته باشند.

 

«حمیدرضا آق‎ملایی» نیز در این جلسه اظهار کرد: از نزدیک تلاش و زحمات تیم بسکتبال شهرداری گرگان را در فینال شاهد بودیم و به دلیل مختلف قسمت این شد که فینال به بازی پنجم نرسید.

 

وی تصریح کرد:  از کادر فنی تیم تشکر می‎کنم وفاق و همدلی خوبی در تیم موج می‎زد و آقای کلاسنگیانی و تیم کادر فنی با حقوقی که شهرداری به آنها می‎داد تیم را مدیریت می‎کرد و این در حالی بود که سرمربیان تیم بالغ‌بر 300 میلیون تومان درآمد داشتند.

 

این عضو شورای شهر گرگان خاطرنشان کرد: کادر فنی با هزینه ناچیز تیم بسکتبال شهرداری گرگان را مدیریت کرد و توانست به کسب نائب قهرمانی تیم را برسانند.

 

آق‎ملایی متذکر شد: شهرداری گرگان به چند دلیل برای ورزش حرفه‎ای باید ورود پیدا کند و حمایت خود را از این تیم برای فصل آینده باید افزایش دهد، تغییر کیفیت زندگی شهروندان یکی از وظایف شهرداری‎ها است.

 

وی بابیان اینکه شعار می‎دهیم که شهرداری‎ها یک‌نهاد اجتماعی هستند و دیگر تنها یک‌نهاد خدماتی نیستند، افزود: شاید اصلی‎ترین دلیل تیم‎داری شهرداری گرگان این است که بتوانیم شادی و نشاط را در جامعه تزریق کنیم.

 

«ناصر گرزین»، دیگر عضو شورای شهر گرگان گفت: بخشی از امتیازهایی که تیم بسکتبال شهرداری گرگان کسب کرد به خاطر تشویق هواداران این تیم بود.

 

این عضو شورای شهر گرگان تأکید کرد: کسب مقام نائب قهرمانی و کسب این موفقیت نشان داد که شهر گرگان پایتخت بسکتبال کشور است.

 

«فائزه عبدالهی» نیز در این جلسه اظهار کرد: دوست داشتیم ما خانم‎ها نیز در سالن برای حمایت از تیم بسکتبال شهرداری گرگان حضور می‎یافتیم و با تمامی پیگیری‎های انجام‌شده این مهم بنا به دلایل مختلف اتفاق نیفتاد.

 

عضو شورای اسلامی شهر گرگان تأکید کرد: در سال‎های گذشته در راستای حمایت از بسکتبال به هر مصوبه‎ای در شورای شهر گرگان کارت سبز نشان دادم و اعتقاددارم باید سلامتی جوانان ما برای شما مهم باشد.

 

عبدالهی افزود: باید زندگی شهروندان برای ما حائز اهمیت بود و امیدواریم فرصت‎هایی برای جوامع ورزشی به وجود بیاورد و امیدواریم در حمایت از بسکتبال بانوان گرگان نیز حمایت کنیم و اعتقاددارم باید قدردانی شوند.

 

«حسین ربیعی» یادآور شد: این رویداد بزرگ که در گرگان اتفاق افتاد در سطح کشور تأثیر داشت و باعث شد که در جای‎جای ایران صحبت تیم بسکتبال شهرداری گرگان شود.

 

عضو شورای شهر گرگان تصریح کرد: تیم بسکتبال شهرداری گرگان ما را در کشور سربلند کرده است و این تیم آسیایی شده و منجر به آن می‎شود که بسکتبال گرگان در آسیا مطرح شود و امیدواریم باوجود تیم خوب بتوانیم در آسیا نیز مقام کسب کنیم.

 

«سعید رحیمی»، عضو شورای شهر گرگان گفت: امیدواریم شهرداری گرگان پاداشی درخور بازیکنان تیم بسکتبال شهرداری گرگان در نظر گرفته شود.

 

وی تصریح کرد: پیشنهاد می‎کنم برای کادر فنی و مربی که از همکاران شهرداری ما هستند و قرارداد به‌عنوان کادر فنی بسته نشده است و درخواست دارم یک لایحه‎ای برای تقدیر و تشکر برای مربی و کادر فنی داشته باشیم.

 

این عضو شورای شهر گرگان متذکر شد: نیرو در شهرداری زیاد داریم و برای شورونشاط اجتماعی به وجود آمده آقای کلاسنگیانی به‌عنوان جوانی که منجر به تحول این تیم شده از ظرفیت وی برای تربیت نسل بسکتبال شهرداری گرگان در نظر گرفته شود.

 

«عبدالرضا دادبود» نیز در این جلسه اظهار کرد: در ساعت ۱۷ عصر فردا یکشنبه ( ۱۵ اردیبهشت) جشنی برای نائب قهرمانی تیم بسکتبال در جنب پارک شهر گرگان برگزار می‌شود.

 

شهردار گرگان گفت: امیدواریم این جشن آیینی برای تجلیل از دست‌اندرکاران تیم بسکتبال شهرداری گرگان باشد.

 

وی گفت: حاشیه‌ها می‌تواند همه موفقیتی که در بسکتبال بدست آوردیم از بین برود و امیدواریم در کنار هم بتوانیم در سال آینده گام بزرگی برداشته شود.

 

پایان پیام/587

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

شبستان بررسی می کند

از چه ابزارهایی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب استفاده کنیم

فرهنگ محجوب، غنی و سالم اسلامی یک خطر بزرگی در برابر فرهنگ غرب است که اگر مورد تهاجم واقع نشود و از بین نرود می تواند یک تهدید بالفعل و یا بالقوه ای برای فرهنگ های غربی باشد.

اخبار برگزیده شبستان