خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

الجمعة ١٣ شوّال ١٤٤١

Friday, June 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : سیاسی - اقتصاد مقاومتی زمان :   ۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۳:۴۵ شناسه خبر : ۷۸۲۶۲۷
در پایان معاملات امروز؛
بورس باز هم رکوردشکنی کرد/رشد بیش از ۴۴۰۰ واحد
امروز در پایان معاملات بورس باز هم مانند اواسط هفته گذشته رکوردشکنی کرد و با رشد بیش از ۴۴۰۰ واحد به کانال ۲۰۴ هزار واحد رسید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری شبستان، امروز (شنبه 31 فروردین) در پایان معاملات بورس باز هم مانند اواسط هفته گذشته رکوردشکنی کرد و با رشد بیش از ۴۴۰۰ واحد به کانال ۲۰۴ هزار واحد رسید. آمار معاملات بورس نشان می دهد که همه  شاخص های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با رشد دسته مواجه شدند و شاخص کل با ۴۴۶۴ واحد رشد معادل ۲.۲۳ درصد به ۲۰۴ هزار و ۳۷۵ واحد رسید.

 

بر اساس بررسی های شبکه پولی بانکی امروز۷ نماد «فارس با ۴۷۰ واحد، پارسان با ۲۳۹ واحد، شپدیس با ۲۲۴ واحد، وبملت با ۱۸۷ واحد، رمپنا با ۱۴۷۹ واحد، وغدیر با ۱۷۲ واحد و تاپیکو با ۱۳۸ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. بر این اساس قیمت سهام نمادهای «دروز، شپدیس، کرماشا، لابسا، سصفها، شیراز و وصنعت» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «غمهرا، دجابر، قشهد، کحافظ، غمارگ، خوساز و فلامی» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام داشتند.

 

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس در ۲۴۹ هزار و ۳۱۹ نوبت معاملاتی، ۴ میلیارد و ۱۸۶ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۲ هزار و ۱۲۸ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۷۸۳ هزار و ۱۹۱ میلیارد تومان رسید.