خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - شهری و رفاهی زمان :   ۱۳۹۸/۱/۱ - ۱۲:۴۰ شناسه خبر : ۷۷۴۸۰۱
حجت اشرف زاده با حضور در میان کودکان کار بیان کرد:
مردم نباید کودکان کار و نیازمندان جامعه را فراموش کنند
اشرف زاده گفت: کودکان کار مانند بقیه مردم حق تحصیل دارند و باید زندگی کنند مردم باید توجه و حمایت بیشتری از اقشار نیازمند جامعه داشته باشند.

«حجت اشرف زاده» با حضور در محل توزیع ۳ هزارو ۳۰۰ پرس سبزی پلو با ماهی که از محل کمک های مردمی و توسط سازمان خدمات اجتماعی شهرداری در میان کودکان کار و خانواده های آنان کوره پز خانه ها انجام شد، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خصوص اینکه چرا در میان کودکان کار حضور دارد گفت: حضور من در این جا به کار و فعالیتم برکت می دهد و من خواننده شده ام تا برای همین مردم بخوانم.

 

این خواننده جوان کشور افزود: خداوند به من این صدا را داده و من با عشق و تمام توان برای این کودکان کار و سایر هموطنان خواهم خواند.

 

وی در خصوص حمایت از خانواده های نیازمند و کودکان کار و خیابان گفت: هرچند در فضای مجازی شاهد فعالیت هایی هستیم ولی من اعتقاد دارم حمایت های مناسبی از کودکان کار و خیابان صورت نگرفته است و آنها نیز مانند سایر اعضای جامعه باید از حق تحصیل، بازی، رفتن به سینما، دیدن تئاتر و شنیدن موسیقی برخوردار باشند و امیدوارم در سال ۹۸ شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.

 

اشرف زاده با بیان اینکه همه کودکان و جوانان باید از امکانات کشور برخوردار باشند، افزود: مردم باید بیشتر به این بخش از جامعه توجه نمایند و مسئولین نیز نباید همه امکانات را در مناطق بالای شهر تهران متمرکز نمایند.

 

پایان پیام/55

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

یک پژوهشگر:

بدبینی و یاس در جامعه ثمره شایعه سازی /فضای مجازی سرعت انتشار شایعات را افزایش داده است

صفویه گفت: ایجاد فضای ناسالم، انحراف افکار عمومی، ایجاد تفرقه، ایجاد بدبینی و ناامیدی و سلب اعتماد و آرامش و کاهش اعتماد مردم به وسایل ارتباط جمعی داخلی از اهداف شایعه سازی است.

اخبار برگزیده شبستان