خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : کرمان - زمان :   ۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۱:۳۸ شناسه خبر : ۷۵۲۱۴۲
حجت‌الاسلام شیرازی:
در مواجهه با فتنه‌ها گوش به حرف ولایت باشیم/ دامنه قدرت جمهوری اسلامی در منطقه رو‌به افزایش است
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با بازخوانی فتنه ۸۸ و لزوم توجه به فرمایشات ولی فقیه، گفت: آمریکا قدرتی برای شکست جمهوری اسلامی ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان، حجت الاسلام علی شیرازی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس، در تجمع مردمی ۹ دی در سخنانی با بیان اینکه امروز ملت ایران در سراسر کشور آمده اند تا این حقیقت را که تا آخر ایستاده ایم به دنیا اعلام کنند؛ افزود: مردم کرمان نیز جمع شدند به دنیای استکبار بگویند بصیر و بیداریم و پای ارزش های انقلاب ایستادیم و دشمن تصور نکند با توطئه و فتنه، این ملت را از امام و انقلاب و تداوم راه شهدا باز دارد.


وی ادامه داد: امروز روز بصیرت و میثاق با ولایت و روز خاموش کردن فتنه سال ۸۸ است؛ انسان بصیر در لحظه لحظه های عمر هم آینده و هم گذشته را نگاه می کند و از تجربه دیروز درس و طرح دشمن در آینده را مرور و آمادگی خود را برای دفاع از آرمان ها حفظ می کند.


حجت الاسلام شیرازی اظهار داشت: بعد از رحلت امام، دشمنانی که امید به تمام شدن انقلاب داشتند، دیدند ملت ایران پشت سر رهبر انقلاب چون عصر امام با همان استقامت و بصیرت و ایمان و شجاعت و روحیه شهادت طلبی ایستاده است لذا تصمیم گرفتند حرکت طولانی مدت را آغاز کنند و گام به گام جلو بیایند و انقلاب را بشکنند.


وی با افزودن اینکه در سال ۶۸ در اسراییل طرح ۲۰۲۰ را برای ۳۰ سال برنامه ریزی کردند که هم فتنه ۷۸، هم  ۸۸ و هم فتنه آینده علیه نظام یعنی ۹۸ طراحی شد و این در حرف های خود سیاست مداران آمریکا است؛ بیانات رهبری در این باره را بازخوانی کرد و گفت: رهبری در سال ۶۸ و بیست سال قبل از فتنه ۸۸ فرمودند اینها از ۱۵ یا ۲۰ سال قبل سرمایه گذاری و برنامه ریزی می کنند تا دقیقا" ۲۰ سال بعد نتیجه بگیرند.‌


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس ادامه داد: سوال این است کسانی که سال ۸۸ به عنوان سران فتنه مطرح بودند آیا آگاهانه وارد شدند یا خیر؟! قدر مسلم این است دست های گرداننده پشت صحنه عالمانه و عامدانه طراحی کردند که انقلاب را بشکنند و بحث تقلب برای همین بود؛ ۶ ماه قبل از برگزاری انتخابات مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت فرمودند ملت ایران مواظب باشید اگر افرادی مانند شاه سلطان حسین ها بر این کشور حاکم شوند و دغدغه نداشته باشند، فاتحه جمهوری اسلامی خوانده است یعنی مردم ایران توجه کنید دشمن به نام انتخابات می خواهد آسیب بزند.


وی با اشاره به اینکه با وجود تذکرات رهبری اما عده ای توجه نکردند و بر طبل تقلب و صیانت از آراء کوبیدند، خاطرنشان کرد: ۱۰ روز قبل از انتخابات بعضی اعضای ستاد آقای موسوی اعلام و بعدها اینها در دادگاه اعتراف کردند که مجموعه دو جلدی "دادگاه ۸۸ "مجموعه اعترافات متهمین سال ۸۸ چاپ شده؛ گفتند ما می دانستیم رای آقای موسوی از احمدی نژاد کمتر است اما باز بر طبل تقلب کوبیدند و آقای موسوی صبح روز انتخابات اعلام کرد پیروز انتخابات من هستم؛ عضو ستاد اطلاع رسانی او  گفت طبق نتایج به دست آمده برنده انتخابات هستیم در حالی که انتخابات هنوز تمام نشده بود.


سخنران ویژه مراسم ۹ دی کرمان با بیان اینکه رهبری روز انتخابات هشدار دادند اما یک عده گفتند اگر موسوی رای آورد که هیچ اگر نیاورد تقلب شده و این صبح روز ۲۲ خرداد ۸۸ بود؛ تصریح کرد: اینها همان ها بودند که وابستگان آنها در کشور۱۰ انتخابات برگزار کرده بودند؛ رهبری بعضی مسئولین را موظف کردند با اینها صحبت کنند کفایت نکرد، شخص رهبری با نمایندگان ستادها جلسه گذاشتند و هشدلر دادند اما توجه نکردند؛ رهبری گفتند دقت کنید این کاری که می کنید دشمن حمایت می کند.


وی بیان داشت: اما طرح ابطال انتخابات را مطرح کردند و کشور را تا پرتگاه سقوط بردند که اگر مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری نبود معلوم نبود چه بر سر مملکت می آمد، مردم هم پشت ولایت ایستادند و همان ها که(به فتنه گران)رای داده بودند وقتی دیدند بحث انتخابات نیست، ساکت ننشستند؛ کار به جایی رسید که دشمن فکر می کرد ملت ایران علیه انقلاب است؛ آبروی ملت ایران را در دنیا بردند؛ ملتی که تا پای جان ایستاده است را گفتند علیه انقلاب است لذا علیه دین و اسلام و حسین بن علی و عاشورا وارد گود شدند، اینجا ملت عصبانی شد زیرا ما نمی توانیم به حسین بن علی و  به خون شهدا اهانت شود و ساکت بنشینیم.

 

 

حجت الاسلام شیرازی یادآور شد:  همه اقشار و احزاب در ۹ دی وارد میدان شدند و مردم فریاد زدند پای انقلاب و ارزش ها ایستادیم؛ اینجا رهبری فرمود فتنه تمام شد؛ بعدها آقایان گفتند نه تقلبی بود نه می شد کرد، هدف از طرح بحث تقلب این بود بر رهبری فشار بیاوریم میرحسین رییس جمهور شود که رهبری دو سال بعد فرموند در جلسات خصوصی می گویند تقلبی نبوده اما به مردم نمی گویند.


وی فتنه ۸۸ را یک تجربه خواند و با تصریح به اینکه زنده نگه داشتن ۹ دی برای همین است که بدانیم تجربه دیروز تکرار نشود؛ با طرح این پرسش که آیا دشمن در آینده فتنه بر ما می کند یا نه؟ تبیین کرد‌:  کار دشمن فتنه گری است، اگر ما بیدار باشیم دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند اگر ملت گوش به حرف ولایت باشد آمریکا و بزرگتر از او هیچ غلطی نمی توانند بکنند زیرا قدرتی ندارند.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس ادامه داد: به عظمت نیروهای مسلح و سردار بزرگ کرمان-سردار سلیمانی- آنها در عراق و سوریه شکست خورده و شبانه و دزدانه وارد عراق می شوند؛ من اعلام می کنم جناب ترامپ غلط کردی شبانه وارد کشوری شدی بدون اجازه مسئولان آن! زیرا در روز روشن جرات نداری؛ آمریکا آمد سوریه نباشد امروز ترامپ اعلام می کند که باید از سوریه برویم؛ با پشتیبانی امت اسلام و مردم عراق، آمریکا از عراق هم باید برود لذا او قدرتی ندارد که بتواند جمهوری اسلامی را شکست دهد؛ دامنه قدرت جمهوری اسلامی در منطقه رو به افزایش است.


وی با تاکید بر اینکه ملت ایران پای انقلاب و ارزش ها ایستاده و دشمن را رصد می کند؛ در خطاب به مسئولان متذکر شد: ملتی که ۴۰ سال انقلابش را نگه داشته، قابلیت این را دارد مسئولان نظام در تریبون های عمومی اعلام کنند که نوکر این ملت هستیم؛ باید دست و پای این ملت را بوسید. این ملت بهترین عزیزان و جوانانش را داد و از جان و مال خود برای حفظ انقلاب مایه گذاشت، شبانه روز باید برای این ملت کار کرد.


حجت الاسلام شیرازی در پایان با اشاره به اینکه سردار سلیمانی گاهی طی ۱۰ تا ۱۵ روز هشت ساعت هم نمی خوابد؛ افزود: کار برای مردم عزت می آورد چرا سردار سلیمانی عزیز است؟ چون خادم ملت است؛ چرا رهبری عزیز است چون خادم این مردم است‌؛ پس مسئولان مشکلات مردم را حل کنند و مطمئن باشند مردم ایستاده اند.

 

 

 

 

پایان پیام/80

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری:

زنان توانمند برای نمایندگی مجلس، به عرصه انتخابات ورود کنند

دکتر حسینی اظهار داشت: مجلس جای قانون گذاری است و بعضی از نمایندگان رسالت خود را فراموش کردند در حالیکه زنان می توانند مدافع قانونی حقوق زن، خانواده و کودک در مجلس باشند زیرا نیازها را بهتر می دانند.

اخبار برگزیده شبستان