خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - شهری و رفاهی زمان :   ۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۳:۵۴ شناسه خبر : ۷۳۵۰۸۹

ایمنی معابر شهری تهران افزایش یابد
رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در خصوص لزوم توجه به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقای سطح ایمنی معابر شهری تذکر داد.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان، «مجید فراهانی» در نود و پنجمین جلسه شورای در خصوص لزوم توجه به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقای سطح ایمنی معابر شهری تذکر داد.

 

رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران افزود: علایم ترافیکی، راهنما و هدایتگر سرنشینان خودروها و عابران پیاده و زمینه ساز ارتقای ایمنی و کیفیت راهها محسوب می شوند.

 

وی افزود: بودجه سال 97 شهرداری تهران برای اجرای علایم افقی ترافیکی 422 میلیارد ریال، برای تعمیر و تعویض علایم عمودی ترافیکی 239 میلیارد ریال اعتبار و در شورای شهر تهران تصویب شد.

 

فراهانی خاطرنشان کرد: متاسفانه این خدمت رسانی در برخی معابر به علل مختلف به نحو مطلوبی ارایه نمی شود که باید برای رفع این نقصان و ارتقای سطح کیفیت و ایمنی عبور و مرور شهروندان این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

 

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: به عنوان نماینده مردم تهران در اجرای بند 3 ماده 71 قانون شوراهای کشور درباره لزوم توجه به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقای سطح ایمنی معابر شهری به شهرداری تهران تذکر می دهم.

 

وی با بیان اینکه از شهرداری تهران انتظار داریم تا بیش از گذشته به مسئله ایمنی معابر توجه کند، تاکید کرد: امیدواریم با حضور به موقع و اقدام موثر شهردار تهران شاهد توجه بیشتر به ایمنی معابر و تردد شهروندان در سطح شهر باشیم.

 

 

پایان پیام/47

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

یک پژوهشگر:

بدبینی و یاس در جامعه ثمره شایعه سازی /فضای مجازی سرعت انتشار شایعات را افزایش داده است

صفویه گفت: ایجاد فضای ناسالم، انحراف افکار عمومی، ایجاد تفرقه، ایجاد بدبینی و ناامیدی و سلب اعتماد و آرامش و کاهش اعتماد مردم به وسایل ارتباط جمعی داخلی از اهداف شایعه سازی است.

اخبار برگزیده شبستان