خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : معرفی کتاب - زمان :   ۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۵:۲۹ شناسه خبر : ۷۲۸۳۴۴

« نماز و مدیران، آثار متقابل نماز ومحیط کار»
کتاب نماز و مدیران، آثارمتقابل نماز ومحیط کار » به همت مرکز تخصصی نماز ستاد اقامه نماز چاپ و روانه بازارکتاب شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان،« آثار متقابل نماز و محیط کار»،«موانع اقامه نماز در محیط کار»، «راهکارهای اقامه نمازدر محیط کار» از جمله سر فصل های این  این کتاب است.

 در بخشی از این کتاب می خوانیم: بر اساس شواهد و دلایل دینی، اگر نماز آن گونه که باید گزارده شود، می تواند آثار و برکارت فراوانی به همراه داشته باشد؛ از جمله افزایش بهروریکار مفید کارمندان. بدان علت که افزایش مسولیت پذیری، وجدان کاری، نظم و برنامه ریزی در کارمندان و رعایت حقوق دیگران از سوی آنها ، تاثیرمستقیمی در افزایش بهروری و کار مفید مجموعه دارد. ...»

در بخشی دیگر از این اثر می خوانیم: حجت الاسلام والمسلمین سید جواد بهشتی خاطره ای از شهید مظلوم بهشتی نقل کردند که دانشجویی به شدت خواهان ملاقات با شهید بهشتی بود و یکی از اقوام ایشان را واسطه قرار داد تا از شهید بهشتی وقت بگیرد.

شهید بهشتی برای ملاقات، دو ماه بعد در روز وساعت مشخصی وقت تعیین کرده بود .جوان از دیر بودن زمان ملاقات ناراحت شدو به آن رابط گفت که من الان به مشورت و سوال کردن از ایشان نیاز دارم، اگر می شود وقت نزدیک تری را براین من در نظر بگیرند. پس از مراجعه دوباره، شهید بهشتی فرموده بود، روز چهارشنبه ده دقیقه مانده به اذان صبح مانده بیاید پیش من.جوان می گوید  من نیمه شب قبل از ساعت مقرر پشت در خانه ایشان قدم می زدیم؛ دیدم دقیقا ده دقیقه مانده به اذان صبح در منزل ایشان باز شد و خود ایشان با روی باز از من دعوت کرد. سوالاتم را پرسیدم و نماز صبح را به به امامت ایشان خواندیم. بعد از نماز رو به من کرد و فرمود من این نظم را از نماز آموخته ام ....»

کتاب نماز و مدیران، آثارمتقابل نماز ومحیط کار » به همت مرکز تخصصی نماز ستاد اقامه نماز در 122 صفحه چاپ و روانه بازارکتاب شده است.

پایان پیام/37

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

«قانون، آزادی و اخلاق؛ درآمدی به فلسفه حقوق کیفری وعمومی»

«قانون، آزادی و اخلاق؛ درآمدی به فلسفه حقوق کیفری وعمومی» اثر«هربرت هارت»با ترجمه «محمد راسخ»با موضوع حقوق و علوم سیاسی را نشر نی روانه بازار کتاب کرده است.

اخبار برگزیده شبستان