خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢

Tuesday, September 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : خراسان شمالی - زمان :   ۱۳۹۷/۶/۹ - ۲۳:۲۷ شناسه خبر : ۷۲۴۹۴۱

برگزیدگان سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی معرفی و تقدیر شدند
برگزیدگان سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی طی آئین اختتامیه که امشب در تالار گلشن بجنورد برگزار شد، معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ آرای هیئت داوران سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی متشکل از دکتر سعید اسدی، فرهاد قائمیان و فریبا متخصص به شرح ذیل اعلام شد: 

 

اقلام گرافیکی

تقدیر: با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال از طراح اقلام گرافیکی نمایش "سال گذشته در حرم" آقای محمد علی بشنام  از استان فارس تقدیر شد.

 

موسیقی

تقدیر: با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال از آهنگساز نمایش "جاده‌ی کناره"  آقای مهدی حسنی از استان خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.


برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره،  دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال آقای محمد رضا عرفانی آهنگساز نمایش "ماه بر ترک اسب پیر" از استان اردبیل را به عنوان برگزیده اعلام کرد.

 

طراحی صحنه

تقدیر: با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی جمعا به مبلغ  پانزده میلیون ریال از طراح صحنه نمایش "جاده‌ی کناره" آقایان مهدی حسن زاده و سید محسن هاشمی از استان خراسان رضوی تقدیر به عمل  آمد.


برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ بیست و پنج میلیون ریال آقای مسعود احمدی طراح صحنه نمایش سال گذشته در حرم از استان فارس را به عنوان برگزیده اعلام کرد.

 

بازیگری

گروه داوران برای تشویق از دو بازیگر خردسال حاضر در نمایش های جشنواره با اهدای لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال تقدیر به عمل آورد 

از آقای ابوالفضل آرمیون بازیگر نمایش سنگ بست
و  خانم مینا خیری با زیگر نمایش سال گذشته در حرم

 

بازیگر مرد

تقدیر ها بدون الویت
با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش سنگ بست  آقای مهدی صدیقی از استان سیستان و بلوچستان تقدیر به عمل  آمد.


با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش گاهی دوزخ، گاهی بهشت آقای عطا منتظری از استان قم  تقدیر شد.


با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش پلاک هشت آقای حامد عالمی پور از استان خراسان شمالی تقدیر شد.


برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ سی میلیون ریال آقای علی فرحناک  بازیگر نمایش گاهی دوزخ، گاهی بهشت از استان قم را به عنوان برگزیده اعلام کرد.

 

بازیگر زن

تقدیر ها بدون اولویت
با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش گاهی دوزخ، گاهی بهشت خانم فاطیما رمضانی مقدم  از استان قم تقدیر به عمل آمد.


با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش جاده کناره خانم روشنک سه قلعه‌گی تقدیر شد.


با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش گاهی دوزخ، گاهی بهشت خانم  فرزانه خان محمدی از استان قم تقدیر به عمل آمد.


برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ سی میلیون ریال خانم شیما پورسهم الدین بازیگر نمایش سال گذشته در حرم از استان فارس را به عنوان برگزیده اعلام کرد.

 

نمایشنامه نویسی

تقدیر ها بدون اولویت
با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از نویسنده نمایشنامه آلا آقای محمدرضا شاه مردی تقدیر به عمل آمد.


با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از نویسنده نمایشنامه سنگ بست آقای محمد مهدی خاتمی  تقدیر شد.


با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از نویسنده نمایشنامه سال گذشته در حرم آقای مسعود احمدی تقدیر به عمل می آمد.
این بخش برگزیده نداشت.

 

کارگردانی:

تقدیر ها بدون اولویت
با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از کارگردان نمایش گاهی دوزخ ، گاهی بهشت آقای مرتضی جلالی از استان قم تقدیر شد.


با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از کارگردان نمایش سنگ بست آقای رضا خداد بیگی از استان سیستان و بلوچستان تقدیر شد.


برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ چهل میلیون ریال آقای مسعود احمدی کارگردان نمایش سال گذشته در حرم از استان فارس را به عنوان برگزیده اعلام کرد.

 

 

 

پایان پیام/71

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

شبستان گزارش می دهد؛

«غم نان»؛ کاش بدانند «غم نان» یعنی چه!

خراسان شمالی از استان های محروم کشور است و پایین بودن درآمد سبب شده تا توان مردم در خرید مایحتاج اولیه ناچیز باشد و از این جهت، از قوت «نان» بیشتر استقبال کنند اما افزایش قیمت نان، مردم را گلایه مند کرده است.

اخبار برگزیده شبستان