خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - سایر حوزه ها زمان :   ۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۰۹:۰۱ شناسه خبر : ۷۲۲۷۹۵

برنامه روز دوم نمایندگان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸
نمایندگان ایران در دومین روز از بازی های آسیایی در ۱۶ رشته رقابت می کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان، نمایندگان ایران در روز دوم مسابقات بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در رشته های ورزشی تیراندازی، دوچرخه سواری، تکواندو، تنیس، کشتی آزاد، ووشو، قایقرانی، شمشیربازی، ژیمناستیک، سپک تاکرا، فوتبال، هندبال، پاراگلایدینگ، کبدی، سوارکاری و والیبال ساحلی رقابت می کنند.

 

برنامه کامل نمایندگان ایران در دومین روز از بازی های آسیایی ۲۰۱۸:

 

تیراندازی

مقدماتی تفنگ بادی۱۰ متر: امیرمحمد نکونام، امیرسیاوش ذوالفقاریان

مقدماتی تفنگ بادی۱۰ متر: الهه احمدی و آرمینا صادقیان

فینال تفنگ بادی: امیرمحمد نکونام، امیرسیاوش ذوالفقاریان، الهه احمدی و آرمینا صادقیان

روز دوم تراپ مردان و زنان: سپیده سیرانی، شیوا فرح پور، محمد حسین پرورش نیا و علی حافظی

فینال تراپ مردان و زنان

 

دوچرخه سواری

 

کوهستان دانهیل: حسین زنجانیان

فینال کوهستان دانهیل

 

تکواندو

 

وزن ۵۸-: فرزان عاشورزاده

وزن ۵۳-: الهه شیدایی

وزن ۶۷-: ملیکا میرحسینی

 

تنیس

انفرادی پسران: امیرحسین بادی، شاهین خالدان

دوبل دختران: صادق وزیری و پاک باطن

دوبل پسران: کارگران و خالدان

 

کشتی آزاد

وزن ۱۲۵: پرویز هادی

 

ووشو

تالو: هانیه رجبی و فاطمه حیدری

ساندا مردان: وزن ۵۶- رضا سبحانی، وزن ۶۰- عرفان آهنگریان و وزن ۶۵- فرود ظفری

 

قایقرانی

روئینگ تک نفره مردان: محسن شادی

روئینگ تک نفره زنان: نازنین رحمانی

روئینگ دونفره مردان: امیرحسین محمودپور، رضا قهرمانی

روئینگ دونفره زنان: نازنین رحمانی و مریم امیری پارسا

رویینگ چهارنفره مردان: بهمن نصیری، مسعود محمدی، مجتبی شجاعی، سیاوش سعیدی 

 

شمشیربازی

 

اسلحه سابر انفرادی: مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر

 

ژیمناستیک

مسابقات مرحله مقدماتی در شش اسباب: سعیدرضا کیخا، محمدرضا خسرونژاد، سامان مدنی، احمد کهنی

 

سپک تاکرا

مرحله گروهی: ایران – هند

 

فوتبال

ایران - میانمار

 

پاراگلایدینگ

مرحله دقت

 

کبدی

مرحله گروهی تیم ملی کبدی زنان: ایران – بنگلادش

مرحله گروهی تیم ملی کبدی مردان: ایران – پاکستان

 

سوارکاری

 

درساژ: سهیلا سهی

 

هندبال

مرحله اصلی: ایران – بحرین

 

والیبال ساحلی

ایران الف – تیمور شرقی (ایران الف: رئوفی و میزراعلی)

ایران ب – تایلند (سالمی و وکیلی)

پایان پیام/47

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

روان شناس:

درک سطحی از دین بزرگترین خطری که خانواده را تهدید می کند

محمدی گفت: محتوازدایی و درک سطحی از دین از دین بزرگترین خطری است که خانواده را به نابودی کشانده ، چون محتوازدایی موجب هویت زدایی، تمدن زدایی و در نهایت خانواده زدایی می شود.

اخبار برگزیده شبستان