خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

الأربعاء ١٢ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Wednesday, November 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - سایر حوزه ها زمان :   ۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۶:۴۵ شناسه خبر : ۷۲۲۷۳۷

نتایج نمایندگان ایران در نخستین روز بازی های آسیایی ۲۰۱۸
کاروان ایران در نخستین روز بازی های آسیایی ۲۰۱۸ تاکنون موفق شده دو مدال نقره بگیرد و وارد جدول مدالی بازی ها شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان، بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از صبح امروز (یکشنبه) به میزبانی اندونزی به صورت رسمی آغاز شد و ورزشکاران کشورمان در رشته های شمشیربازی، تیراندازی، تکواندو پومسه، قایقرانی، کبدی، ووشو، تنیس، سپک تاکرا، کشتی آزاد و شنا به مصاف حریفان خود رفتند.

 

در نخستین روز بازی های آسیایی۲۰۱۸ تاکنون ایران موفق شده دو مدال نقره بگیرد و این دو مدال در پومسه تکواندو به دست آمد. حسن یزدانی و علیرضا کریمی نیز در کشتی آزاد راهی فینال شدند تا دو مدال طلا در انتظار کاروان ایران باشد.

 

نتایج کاروان ایران به شرح زیر است:

شنا

۲۰۰متر آزاد: علیرضا یاوری با زمان ۱:۵۴:۲۸ در رده ۲۲ قرار گرفت.

 

تیراندازی

میکس تیمی تفنگ ۱۰متر بادی:  تیم امیر محمد نکونام  و نجمه خدمتی هفتم شد و به فینال نرسید.

میکس تپانچه بادی: تیم هانیه رستمیان و ابراهیم برخورداری در مرحله مقدماتی با امتیاز ۷۵۷ در رده نهم  ایستاد و از رسیدن به فینال بازماند.

تراپ: روز نخست:  سپیده سیرانی با امتیاز ۶۷ در رده ۱۰  و فرح پور با امتیاز ۶۵ در رده ۱۸ قرار گرفتند. محمد حسین پرورش نیا با امتیاز ۶۹ در رده ۱۷ و علی حافظی با امتیاز ۶۲ در رده ۲۸ ایستادند.

 

قایقرانی

رویینگ دو نفره دختران:  تیم مریم کرمی و پریسا احمدی در مرحله گروهی سوم شد و به فینال این مسابقات راه پیدا کرد.

رویینگ دونفره پسران: تیم ایران با ترکیب محسن شادی و عاقل حبیبیان به آب زد و در گروه خود چهارم شد و به شانس مجدد رفت.

رویینگ تک نفره مردان: مجتبی شجاعی در گروه خود به عنوان سوم دست یافت و راهی جدول شانس مجدد شد.

رویینگ تک نفره زنان: مهسا جاور در مرحله گروهی سوم شد و به شانس مجدد رفت.

رویینگ چهار نفره زنان: تیم ملی با ترکیب مریم کرمی، مهسا جاور، مریم امیدی پارسا  و نازنین رحمانی در مرحله گروهی اول و راهی فینال بازی‌های آسیایی شد.

 

تکواندو

پومسه انفرادی مردان: کوروش بختیار در مرحله فینال مقابل نماینده کره شکست خورد و مدال نقره گرفت.

پومسه انفرادی زنان: مرجان سلحشوری در فینال مغلوب اندونزی شد و  دومین مدال نقره ایران را کسب کرد.

پومسه تیمی مردان: تیم  ایران پس از استراحت  در دور نخست، در دور دوم مقابل فیلیپین شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

 

شمشیربازی

اسلحه سابر بانوان: نجمه سازنچیان و فائزه رفیعی پس از صعود از مرحله گروهی،در آغاز دور حذفی با قبول شکست برابر رقبا حذف شدند.

اسلحه اپه مردان: محمد رضایی و محمد اسماعیلی پس از صعود از مرحله گروهی،در آغاز دور حذفی با قبول شکست برابر رقبا از صعود به مرحله یک هشتم نهایی بازماندند.

 

کبدی

تیم ملی  بانوان ایران با نتیجه ۴۶ بر ۲۰ کره جنوبی را شکست داد.

تیم ملی مردان ایران با نتیجه ۵۵ بر۱۹ ژاپن را شکست داد.

 

ووشو

تالو: زهرا کیانی در فرم جیان‌شو در جایگاه دوم قرار گرفت. او برای کسب مدال باید روز سه‌شنبه در فرم چیانگ‌شو به مصاف رقبا برود تا در مجموع دو فرم مدال خود را کسب کند.

هانیه رجبی در فرم نن‌چوان در جایگاه هفتم و فاطمه حیدری  در رده نهم این فرم قرار گرفتند. این دو تالوکار ایران نیز برای کسب مدال باید فردا (دوشنبه) در فرم نن‌دائو به مصاف رقبا بروند تا در مجموع دو فرم رتبه خود را کسب کنند. 

 

تنیس

انفرادی زنان: صدف صادق وزیری در دور اول برابر کره جنوبی ۲برصفر شکست خورد و حذف شد.

انفرادی مردان: امیر حسین بادی و شاهین خالدان به دلیل حاضر نشدن حریفانشان از قرقیزستان راهی دور دوم شدند.

 

کشتی آزاد

وزن ۶۵کیلوگرم: مهران نصیری در دور نخست برابر کشتی گیر چین ۸ بر ۷ شکست خورد و حریفش به فینال نرسید تا نصیری اولین حذف شده کشتی ایران باشد.

وزن ۷۴کیلوگرم: مصطفی حسین خانی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نماینده ازبکستان  ۴ بر ۲ باخت.

وزن ۵۷ کیلوگرم: رضا اطری در نیمه نهایی برابر کشتی گیر مغولستان مغلوب شد.

وزن ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی در نیمه نهایی با شکست کشتی گیر مغولستان راهی دیدار فینال شد.

وزن ۹۷ کیلوگرم: علیرضا کریمی در نیمه نهایی کشتی گیر روسی‌الاصل  ازبکستان را ضربه فنی کرد و به فینال رسید.

 

سپک تاکرا

تیم ملی ایران با نتیجه ۳برصفر مقابل اندونزی شکست خورد.

 

پایان پیام/47

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

جهانگیری:

راهبرد اصلی دولت، حل مسائل روستا است

معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت توسعه سیاسی و اقتصادی روستا گفت: راهبرد اصلی دولت، حل مسائل روستا است.

اخبار برگزیده شبستان