خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

الاثنين ١٤ جمادى الأولى ١٤٤٠

Monday, January 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : کرمان - زمان :   ۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۲:۵۱ شناسه خبر : ۷۲۰۷۴۰

اقدامات اولیه کمیته اطلاع رسانی و رسانه دومین کنگره شهدای استان کرمان اعلام شد
رییس کمیته اطلاع رسانی و رسانه دومین کنگره سرداران و ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان گزارشی از اقدامات اولیه ارائه کرد و از ساخت ۱۵ مستند برای سرداران دفاع مقدس و مدافعان حرم خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان، دکتر احمد علیرمضانی، مدیرکل صداوسیمای مرکز استان، امروز(۱۷ مرداد) در جلسه شورای اطلاع رسانی و شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان درباره اقدامات کمیته اطلاع رسانی و رسانه دومین کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان گزارشی ارائه کرد.

 

وی افزود: اولین کنگره مهمی که برای شهدا به صورت متمرکز و ساماندهی شده در کشور برگزار شد، به ابتکار کرمان( در سال ۷۷ )بود که پس از آن، کنگره ها در کشور شکل گرفت اما باید پذیرفت که در کشور آنچنان که باید و شاید قهرمانان خود را معرفی نکردیم و نسل جدید با ازخودگذشتگی های این قهرمانان آشنا نیست.

 

رییس کمیته اطلاع رسانی و رسانه دومین کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان خاطرنشان کرد: همه ما حتی کسانی که صرفا" ملی گرا هستند- نه آنان که ادعا دارند خون آریایی در رگ هاشان است اما یک سر دیگر رگ شان دلارهای سعودی است- باید قهرمانان کشور را معرفی کنند.

 

وی با بیان اینکه ۵ محور برنامه سازی در این کمیته برنامه ریزی شده که شامل رادیویی، تلویزیونی، ساخت مستند، تیزر و همکاری هایی که دیگر رسانه ها در محور مستقل است، اظهار داشت: کمک های دستگاه ها، ستاد کنگره و سپاه مشخص است و به طور مفصل تر اطلاع رسانی می شود.

 

علیرمضانی بیان داشت:  ۶۰ عنوان برنامه در ۴ محور مذکور( مربوط به صداوسیما) برنامه ریزی شده و ۲۵ برنامه رادیویی، ۴۰ مستند شهدا در برنامه رادیویی با پرداختن به ۴۰ شهید شاخص استان،  مستند تلویزیونی ۸ سردار شهید دفاع مقدس، ۷ مستند برای مدافعان حرم، ۶ برنامه تلویزیونی ویژه و ۱۰ عنوان تیزر پیش بینی شده است و تاکنون سه هزار دقیقه برنامه تولید شده است.

 

وی با بیان اینکه برای دیگر رسانه ها۲۰ عنوان برنامه به عنوان جایگاه حقوقی آنها و ۳۰ برنامه فردی در جایگاه حقیقی ایشان در نظر گرفته شده، تاکید کرد:  همه باید دست به دست هم داده و فارغ از دیدگاه های متفاوت فکری، این کنگره را که در ۴۰ سالگی انقلاب برگزار می شود چنان برگزار کنیم تا در تاسی جستن جوانان اثرگذار باشد.

 

در این نشست یادی هم از شهیدان طایی و مغفوری به عنوان شهدای روابط عمومی استان شد؛ دومین کنگره سرداران و ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان پس از ۲۰ سال، قرار است ۹ اسفند امسال برگزار شود.

پایان پیام/80

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

هیچ اتفاقی در جهان به اندازه اعتماد عمومی به جمهوری اسلامی وجود ندارد/ دشمن با ترفندهای موافقانه وارد سلول های سالم انقلاب می شود

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، چهل سالگی انقلاب را برخوردار از دو ویژگی مهم دانست و با اشاره به دلایلی که به استناد آن باید این فصل را ویژه جشن گرفت؛ پرداختن به سه موضوع مهم را در این برهه از انقلاب اسلامی ضروری خواند.

اخبار برگزیده شبستان