خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠

Friday, March 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : کهگیلویه و بویر احمد - زمان :   ۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۶:۱۶ شناسه خبر : ۷۱۳۳۶۱

فهرست کوتاهی از جنایت های ضدبشری آمریکا در حق ملت ها
خبرگزاری شبستان: مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمنان امروز در فضای رسانه ای، شبکه های اجتماعی، ماهواره ای و رادیو و تلویزیونی شایعه می سازند و منافقین علیه نظام جمهوری اسلامی و انسان های شایسته پخش می کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، ستار هدایت خواه، مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز (8 تیر) به مناسبت هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، گفت: از ششم تا 12 تیرماه به عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی نام گذاری شده است.

 

وی با بیان اینکه تعبیر حقوق بشر آمریکایی تعبیری طنزآلود است که آمریکایی ها به عنوان جنایتکارترین رژیم ها در طول تاریخ بشر بوده و هستند، اظهار داشت: آمریکایی ها خود را مدافع حقوق بشر می دانند که در واقع این هم یکی از وارونگی های دوره آخرالزمان است.

 

هدایت خواه یادآور شد: در دوره آخرالزمان بسیاری از چیزها وارونه تعبیر می شود که یکی از آنها، تعبیر حقوق بشر و تعریفی که آمریکایی ها از حقوق بشر دارند.

 

این فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: کسانی که خود ضدانسانی ترین و ضدحقوق بشر ترین رژیم ها در تاریخ بشر هستند، خود را مدافع حقوق بشر می دانند و ملت ها به ویژه ملت ایران را تحت عنوان دفاع از حقوق بشر زیر فشار می گذارند.

 

وی به فهرست کوتاهی از جنایت های ضدبشری آمریکا در حق ملت ها اشاره و خاطرنشان کرد: رژیم آمریکا که اساس آن در ضدیت با حقوق بشر بوده، یعنی از زمانی که اینها در سرزمین آمریکا حضور پیدا می کنند و بومیان این منطقه را با زشت ترین جنایت ها مورد هجمه قرار می دهند و نابود می کنند، نشان می دهد که شکل گیری این رژیم بر ظلم و جنایت استوار است.

هدایت خواه ضمن تاکید بر اینکه آمریکایی ها در طول تاریخ جنایت های مختلفی را مرتکب شد، عنوان کرد: مخوف ترین زندان ها (زندان گوانتانامو، زندان ابو غریب و زندان بگرام در افغانستان) را برای شکنجه زندانیان راه اندازی کردند که بدترین جنایت ها و زشت ترین رفتارها را در این مکان ها در حق زندانیان انجام دادند.

 

مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه آمریکایی ها بیشترین جنایت ها را در حق ملت های مختلف انجام دادند، تاکید کرد: آنها با حمله اتمی به هیروشیما و ناکازاکی ژاپن نشان دادند که آمریکا تنها کشوری است که در طول تاریخ از بمب اتم استفاده کرده و در چند ثانیه دهها هزار نفر را پودر و بسیاری از نسل ها را تا قرن ها معیوب کردند.

 

وی با بیان اینکه آمریکایی ها در ویتنام بیشترین جنایت را مرتکب و بیش از یک میلیون ویتنامی را با زشت ترین روش کشتند، یادآور شد: آمریکایی ها در عراق نیز بیش از یک و نیم میلیون زن، مرد و کودک را در دوره اشغال عراق از بین بردند؛ آنها در پاناما و دیگر نقاط دنیا عامل بسیاری از جنایت ها در این کشورها بودند.

 

هدایت خواه آمریکایی ها را حامی جنایتکارترین رژیم ها در طول تاریخ خواند و ابراز داشت: آنها در ایران اسلامی حامی رژیم جنایتکار پهلوی بودند که در یک مورد، یعنی 15 خرداد سال 1342 که طبق برخی از آمارها، رژیم پهلوی در یک روز 15 هزار نفر از مردم ایران را به شهادت رساند و در طول دوران 50 ساله آن رژیم بسیاری از افراد را اعدام، زندان و شکنجه کردند.

 

این فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد جنایت میدان ژاله یا شهدای تهران، سینما رکس آبادان، مسجد کرمان و جنایت های مختلفی را از جمله جنایت های رژیم پهلوی با حمایت آمریکا برشمرد و اضافه کرد: دهها هزار نفر با حمایت آمریکا در دوران پهلوی به شهادت رسیدند.

 

وی اظهار داشت: آمریکا با حمایت از رژیم جنایتکار صدام به عنوان یکی از مخوف ترین جنایتکاران دنیا با جنگ تحمیلی، دهها هزار نفر از ملت ایران را شهید و دهها هزار نفر از ملت عراق را به خاک و خون کشید.

 

هدایت خواه ضمن تاکید بر اینکه آمریکایی ها حامی کودک کش ترین رژیم ها مثل رژیم اشغالگر قدس در طول تاریخ هستند، تصریح کرد: آنها حمایت از جنایتکارترین گروهک ها شامل: گروهک های منافقین، تکفیری داعش و دیگر گروه ها را در پرونده خود دارند.

 

مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: گروهک منافقین به عنوان جنایتکارترین گروهک تروریستی در داخل ایران با حمایت های آمریکا و دیگران طبق آمارها تاکنون حدود 17 هزار نفر از ملت ایران را به شهادت رسانده است.

 

وی اذعان کرد: در ششم تیر 1360 نقشه ترور مقام معظم رهبری را طراحی کردند که با لطف الهی ناکام می ماند و روز بعد انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی است و روز بعد توسط رژیم که مورد حمایت آمریکا بود، حلبچه و سردشت بمباران می شود.

 

هدایت خواه یادآور شد: در 12 تیر سال 1367 آمریکایی ها هواپیمای مسافربری ایران که زنان و کودکان در آن بودند را ساقط و در دریا غرق و به شهادت رساند.

 

این فعال فرهنگی ادامه داد: آمریکایی ها حتی در حق ملت خود نیز جنایتکارترین هستند، ظلمی که بر سیاه پوستان در آمریکا صورت می گیرد و هفته ای نیست که تعدادی از سیاه پوستان توسط پلیس آمریکا کشته و رفتار تبعیض نژادی شدیدی با آنها صورت نگیرد.

 

وی اظهار داشت: آمریکایی ها سالها قبل فرقه ای مسیحی در خود آمریکا (فرقه داوودی ها) که به آنها انتقاد داشتند، محل سکونت آنها را محاصره و همه را به آتش کشیدند.

 

هدایت خواه با اشاره به اینکه 76 زن و مرد از این فرقه مسیحی توسط دولت آمریکا آتش زده شد که 20 نفر از آنها کودک بودند و همه زنده زنده در آتش سوختند، اضافه کرد: جرم آنها این بود که این گروه مسیحی به عملکرد دولت آمریکا انتقاد داشته و افشاگری کرده بودند.

 

مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: اگر جنایت های هر رژیم در دنیا را جمع کنیم، به پای جنایت های آمریکا در حق بشریت نمی رسد.

 

وی با اشاره به اینکه امروزه هر جنگی در دنیاست پشت آن آمریکا قرار دارد، عنوان کرد: در دوره آخرالزمان شیطانی ترین جریان ها و گروه ها مدافع حقوق بشر می شوند.

 

هدایت خواه ابراز داشت: گروهک منافقین که جنایت ششم و هفتم تیرماه، شهادت شهدای محراب و هزار شهید دیگر را مرتکب شدند، امروز مورد حمایت آمریکایی ها هستند.

 

این فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: آمریکایی ها با فضای رسانه ای که ایجاد کرده اند در داخل کشورها به دنبال جنگ روانی هستند و با فضاسازی، شایعه پراکنی و دروغ سازی که منافقین انجام داده بودند، شهید بهشتی را مظلومانه به شهادت رساندند.

 

وی خاطرنشان کرد: منافقین در زمان شهید بهشتی با طراحی آمریکا شایعه پخش می کردند و مردم عادی هم این شایعات را می پذیرفتند و نسبت های دروغ و ناروا به شهید بهشتی می دادند.

 

هدایت خواه اظهار داشت: امروز در فضای رسانه ای، شبکه های اجتماعی، ماهواره ای و رادیو و تلویزیونی از همین شایعات دشمنان می سازند و منافقین علیه نظام جمهوری اسلامی و انسان های شایسته پخش می کنند.

 

مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: امروز که آمریکایی ها در مقابل اراده ملت و نظام جمهوری اسلامی، در سوریه، فلسطین، عراق و یمن و همه نقاط دنیا شکست می خورند، دست به شایعه سازی، دروغ پردازی و انگ روانی توسط همان منافقین می زنند.

 

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن از طریق جنگ روانی دروغ، شایعه پراکنی، جوسازی و خالی کردن دل مردم به شکل های مختلف توسط همان منافقین به میدان آمده، گفت: ملت ایران با بیداری و هوشیاری این جنگ را پشت سر خواهد گذاشت، توطئه آمریکایی ها را خنثی می کند؛ زیرا پرچمدار حقیقی حقوق بشر ملت ایران بوده که پای مبارزه با استکبار ایستاده است.

پایان پیام/82

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

حرم مطهر امامزاده شاه غالب(ع) پذیرای زائران نوروزی

بقعه متبرکه امامزاده شاه غالب(علیه السلام) شهرستان بویراحمد پذیرای زائران در نوروز ۱۳۹۸ است.

اخبار برگزیده شبستان