خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷

الأربعاء ٦ صفر ١٤٤٠

Wednesday, October 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - انتظامی زمان :   ۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۲:۵۹ شناسه خبر : ۷۰۹۲۷۳

محدودیت های ترافیکی جاده‌های کشور تا روز شنبه ۱۹ خردادماه اعلام شد
خبرگزاری شبستان: پلیس راه راهور ناجا محدودیت های ترافیکی محورهای کشور را تا روز شنبه ۱۹ خردادماه را تشریح و اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، پلیس راه راهور ناجا محدودیت های ترافیکی محورهای کشور را تا روز شنبه 19 خردادماه به شرح زیر اعلام کرد:

1-انسداد و محدودیت در محورهای منتهی به حرم حضرت امام خمینی (ره)

الف) انسداد راه های دسترسی به آزاد راه تهران-قم از ساعت 13 الی 21 روز دوشنبه مورخ 14 خرداد در محدوده های زیر:

1-رمپ و لوپ مسیر جنوب به شمال پل واوان و پل وهن آباد.

2-انسداد کامل مسیر جنوب به شمال آزادراه روی پل حسن آباد و هدایت ترافیک به محور قدیم تهران-قم.

3-انسداد مسیر غرب به شرق روی پل فرودکاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) به سمت جنوب به شمال (تهران) و هدایت ترافیک به سمت محور آزادراه تهران-ساوه

ب)محدودیت محورهای منتهی به حرم حضرت امام خمینی(ره) از ساعت 13 الی 21 روز دوشنبه مورخ 14 خرداد

1-تردد و وسایل نقلیه سنگین باری شامل کامیون و تریلر از میدان  الغدیر شهرستان اسلامشهر  به سمت محور واوان کمربندی دوم تهران ممنوع بوده و مسیر جایگزین جاده قدیم تهران-قم و آزاد راه تهران-ساوه می باشد.

2-تردد و وسایل نقلیه سنگین باری شامل کامیون و تریلر از میدان امام خمینی (ره) شهرستان رباط کریم به سمت پلیس راه حسن آباد و محور قدیم تهران-قم ممنوع بوده ومسیر جایگزین جاده قدیم تهران-قم و آزاد راه تهران-ساوه می باشد.

3-تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه مورخ 13خرداد الی ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ 19 خرداد از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره – تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

2- محور کرج-چالوس:

الف- تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس ممنوع می باشد.

ب- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12روز یکشنبه مورخ 13 خرداد الی ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی ساعت 2 بامداد روز دو شنبه مورخ 14 خرداد از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

پ-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه مورخ 18 خرداد الی ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 19 خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه مورخ 18 خرداد الی ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 19 خرداد از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه می باشد.

تذکر :جهت تسهیل در برگشت زائرین حرم حضرت امام خمینی (ره) به سمت شمال و در صورت سنگینی حجم تردد پس از پایان مراسم از ساعت 19 روز دوشنبه مورخ 14 خرداد الی 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه ازساعت 22 الی ساعت 2 بامداد روز سه شنبه مورخ 15 خرداد از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

3- محور هراز:

الف-تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع می باشد.

ب- تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز یکشنبه مورخ 13 خرداد و از ساعت 6 الی 24 روزهای دوشنبه,سه شنبه ,چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های 14،15،16، و 17 خرداد و همچنین از ساعت 6 صبح روز جمعه مورخ 18 خرداد الی ساعت 12 روز شنبه مورخ 19 خرداد از محور هراز ممنوع است.

پ-تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه مورخ 18 خرداد الی ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 19 خرداد از رود هن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 14 روز جمعه مورخ 18 خرداد الی ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 19 خرداد با اعلام مامورین پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) تردد انواع وسایل نقلیه بصورت یکطرفه خواهد بود.

4-محور فیروزکوه:

تردد کلیه تریلرها  به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز یکشنبه مورخ 13 خرداد و از ساعت 8 الی 22 روزهای دوشنبه,سه شنبه ,چهارشنبه و پنجشنبه روزهای 14،15،16 و 17 خرداد و همچنین از ساعت 8 صبح روز جمعه مورخ 18 خرداد الی ساعت 8 روز شنبه مورخ 19 خرداد از محور فیروزکوه ممنوع است.

۵-محور قدیم رشت –قزوین و بالعکس:

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها  به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۳ خرداد و از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای دوشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۸ خرداد در محور فوق ممنوع می باشد.

۶-محور آستارا –اردبیل و بالعکس:

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها  به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۳ خرداد و از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای دوشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۸ خرداد در محور فوق ممنوع است.

۷-محور سلفچگان –قم (باند رفت به سمت قم):

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها  به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۸ خرداد در محور فوق ممنوع می باشد و مسیر جایگزین آن آزاد راه تهران-ساوه می باشد.

8-محورهای مشهد-قوچان-شیروان –بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس:

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها  به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز یکشنبه مورخ ۱۳ خرداد و از ساعت ۸ الی ۲۲ روزجمعه ۱۸ خرداد در محور فوق ممنوع می باشد.

 

پایان پیام/47

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

نماینده تایلند در اجلاس سیکا :

مهمترین محور مبارزه با مواد مخدر انجام اقدامات پیشگیرانه وکشت جایگزین است

واتانا بر لزوم اقدامات پیشگیرانه در راستای مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: علاوه بر بحث مقابله با عرضه انجام روش های پیشگیرانه بسیار مهم است، چون فقط مقابله با عرضه کافی نیست در کنار آن کشت جایگزین در برخی نقاط می تواند موثر باشد.

اخبار برگزیده شبستان