خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠

Friday, March 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : قرآن و معارف - سایر حوزه های قرآنی زمان :   ۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۰۹:۲۸ شناسه خبر : ۷۰۹۱۸۷

پوشش مراسم احیاء در شبکه های مختلف سیما
خبرگزاری شبستان: شورای معارف سیما از پخش مراسم لیالی قدر در شبکه های مختلف سیما در لیالی قدر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از شورای معارف سیما، همزمان با ایام شهادت حضرت علی (ع)، شبکه های مختلف سیما مراسم لیالی قدر را از اماکن مختلف مذهبی کشور همچون حرم های مطهر امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، حضرت عبدالعظیم (ع) و مرقد و مصلای امام خمینی (ره) و همچنین دانشگاه های امام صادق (ع) و تهران و نیز حسینیه همدانی ها را پوشش خواهند داد.

بر اساس این گزارش، شبکه یک سیما مراسم ویژه حرم مطهر امام رضا (ع) در شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین رئیسی، دکتر رفیعی و آیت الله علم الهدی را به روی آنتن می برد.

شبکه دو نیز مراسم ویژه حرم مطهر حضرت معصومه (س) در شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین سعیدی، رئیسی و میرباقری را پخش خواهد کرد.

 

شبکه سوم سیما مراسم احیای لیالی قدر را از حسینیه همدانی ها با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین انصاریان به روی آنتن می برد.

شبکه چهار پخش مراسم های احیای دانشگاه امام صادق (ع)، مصلای حضرت امام خمینی(ره) و دانشگاه تهران را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین علی اکبری، پناهیان و قرائتی را در دستور کار دارد.

شبکه پنج سیما مراسم احیای لیالی قدر حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین دکتر رفیعی، سید احمد خاتمی و حسینی بوشهری به روی آنتن خواهد برد.

شبکه آموزش سیما مراسم احیای مصلای حضرت امام خمینی (ره)، دانشگاه امام صادق (ع) و حرم مطهر امامزاده صالح (ع) با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین پناهیان، قرائتی و رئیسی را پخش می کند.

همچنین شبکه قرآن و معارف سیما در شب های نوزدهم و بیست و یکم ماه مبارک رمضان مراسم احیای مرقد مطهر امام خمینی (ره) را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین هاشمیان و ناطق نوری و در شب بیست و سوم مراسم مصلای حضرت امام خمینی (ره) را با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین پناهیان پوشش خواهد داد.

پایان پیام/49

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

حجت الاسلام والمسلمین عالی:

استمرار بر گناه انسان را از ولایت امیرمومنان امام علی(ع) خارج می‌کند

حجت الاسلام والمسلمین عالی گفت: کسی که گناه می‌کند عمل او از ولایت امیرمومنان امام علی(ع) خارج می‌شود اگر به گناه خود ادامه دهد ذات او فاسد و هلاک می‌شود.

اخبار برگزیده شبستان