خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

السبت ١٢ جمادى الأولى ١٤٤٠

Saturday, January 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : مازندران - زمان :   ۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۵:۰۵ شناسه خبر : ۷۰۶۰۲۱

مردم مداری و تحقق ابعاد حقوق شهروندی از مهم ترین نقش های روابط عمومی ها
خبرگزاری شبستان: مدرس علوم ارتباطات اجتماعی، مردم مداری و تحقق ابعاد حقوق شهروندی را از مهم ترین نقش های روابط عمومی ها دانست و تصریح کرد: روابط عمومی ها به عنوان اصلی ترین ارکان تعامل و تفاهم مدیران و کارکنان هستند.

عیسی الهیان، مدرس علوم ارتباطات اجتماعی امروز (27 اردیبهشت) مصادف با روز روابط عمومی و ارتباطات به خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری گفت: روابط عمومی ها نقش مهمی در تمام سازمان ها و ادارات دولتی حتی بخش های خصوصی دارند.

 

وی ادامه داد: مدیر رواط عمومی نقش عمده و بسزایی در موفقیت سازمان مطبوع خویش دارد که با در یک راستا بودن مدیر و کارشناس روابط عمومی مانند ریل راه آهن می توان به این مهم دست یافت.

 

الهیان اظهار کرد: روابط عمومی با مدیریت استراتژی خود در برون سازمان و درون سازمان می تواند موجب ارتقای فعالیت ها و تعامل دستگاه مطبوع خویش شود.

 

وی بیان کرد: وظیفه روابط عمومی فقط محدود به نصب بنر در مناسبت ها نیست بلکه روابط عمومی ها به عنوان اصلی ترین ارکان تعامل و تفاهم مدیران و کارکنان هستند.

 

الهیان ابراز کرد: تعامل مدیر با مدیر دستگاه دیگر در حفظ و گسترش روابط عمومی ها بسیار حائز اهمیت است و روابط عمومی، فعالیتی بالاتر از اطلاع رسانی دارد.

 

وی گفت: عرصه فعالیت تخصصی روابط عمومی ها باید گسترش یابد و وظایف روابط عمومی از سوی یک کارشناس زبده و متعهد صورت گیرد.

 

الهیان یادآور شد: ضعیف شدن یک اداره و حتی نابودی و نادیده گرفتن اداره و دستگاه را باید در  برنامه های یک کارشناس روابط عمومی جویا شد.

پایان پیام/86

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

استاندار مازندران:

احیای تالاب بین المللی میانکاله نیازمند حمایت ملی است

حسین زادگان گفت: میانکاله اکنون به جهت خشکی به منطقه آسیب پذیر تبدیل شده است و احیای این تالاب بین المللی نیازمند حمایت ملی است.

اخبار برگزیده شبستان