خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : فرهنگ و ادب - سایر حوزه ها زمان :   ۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۴:۳۷ شناسه خبر : ۷۰۴۳۳۵

صدور کارت ملی هوشمند در نمایشگاه کتاب تهران
خبرگزاری شبستان: اداره کل ثبت احوال تهران جهت تسهیل مراحل صدور کارت ملی غرفه‌ای برای شهروندان تهرانی در نمایشگاه کتاب تهران دایر کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان، غرفه صدور کارت ملی هوشمند از صبح امروز کارش را در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آغاز کرده است.

 

بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران که تاکنون اقدام به دریافت کارت ملی هوشمند نکرده اند می توانند با مراجعه به مصلی امام خمینی، شبستان اصلی، طبقه دوم نسبت به صدور کارت ملی هوشمند خود اقدام نمایند.

 

منصور جوادی، یکی از متصدیان غرفه اداره کل ثبت احوال تهران با بیان اینکه این غرفه فرصت خیلی خوبی برای شهروندان تهرانی مهیا کرده است، گفت: با مراجعه به این غرفه شهروندانی که تاکنون کارت ملی هوشمند دریافت نکرده اند می توانند بدون مراحل دست و پاگیر اداری کارت ملی هوشمند خود را دریافت نمایند.

 

بر اساس گزارش خبرنگار شبستان، مبلغ صدور کارت ملی هوشمند در نمایشگاه کتاب 31 هزار تومان است این در حالی است که شهروندان برای صدور کارت ملی هوشمند در خارج از نمایشگاه باید مبلغ 41 هزار تومان پرداخت نمایند و در یک بازه زمانی یک یا دو ماهه نسبت به انجام امور اداری اقدام نمایند.

 

متصدی غرفه اداره کل ثبت احوال همچنین درباره علت تأخیر در برپایی این غرفه گفت: متأسفانه غرفه اداره ثبت احوال دیرتر در اختیار ما قرار گرفت، برای همین ناچار شدیم در هشتمین روز از نمایشگاه کتاب تهران فعالیت‌های خود را آغاز کنیم اما شهروندانی که تا پایان نمایشگاه کارت ملی هوشمند دریافت نکرده اند می توانند به غرفه ما در نمایشگاه مراجعه کرده و در کمترین زمان کارت ملی هوشمند خود را دریافت نمایند.

پایان پیام/36

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

سرلشگر صفوی در گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر:

الگوی مدیریتی شرایط جنگ می تواند بار دیگر ما را از بحران عبور دهد

خبرگزاری شبستان: مشاور رهبر معظم انقلاب گفت: امروز به فضل الهی همان عوامل قدرت ملی که موجب پیروزی های بزرگ شد می تواند برای ملت و مسئولان الگوی مدیریتی و رهنمود کلان، کارساز، پیش برنده و پیروزی آفرین باشد.

اخبار برگزیده شبستان