خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : معرفی کتاب - زمان :   ۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۸:۵۶ شناسه خبر : ۶۹۹۹۰۷

چاپ دوم «کسی در من شیطنت می کند»
خبرگزاری شبستان:چاپ دوم «کسی در من شیطنت می کند» به قلم «سارا احمدی»را موسسه نشر «نگاه »چاپ کرده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان، در بخشی از این می خوانیم: «اولین بار کجا دیدش؟ توی پارک؟ آره توی پارک بود. شب بود. همه جا تاریک بود. کمی هم ترسیده بود. نگهبان پارک می‏رفت و می ‏آمد. خودی نشان می‏ داد که مثلاً بگوید ساعت 12 شب به بعد دیگر پارک تعطیل است. که یعنی بساطت را جمع کن و هررری … وانت زامیاد برای اینکه نخورد به ماشین جلویی محکم ترمز می‏کند . پشت ماشین می‏پرد بالا...»

  در بخشی دیگر از این اثر می خوانیم:«دوباره این حس لعنتی آمده سراغش. حالت تهوع دارد. می‏رود دستشویی. سرش را می‏گیرد جلوی توالت فرنگی. عق می‏زند. دارد با سرعت بالای صد می‏راند. شب است و جاده خلوت. ضبط روشن است؟ نه روشن نیست. صدای رادیوست. یکی دارد توش مرثیه می‏خواند. تا چند دقیقۀ دیگر رسیده خانه و رفته توی رختخواب. ضیاء خوابیده. مهتا هم می‏رود که بخوابد. یک چیزی افتاده کنار جاده. سرعتش را می‏رساند به هشتاد، به هفتاد، به پنجاه، به بیست. چیزی توی شکمش نیست تا بیاید بالا اما باز عق می‏زند. زن است. روسری‏اش پرت شده کنار. گیر کرده به گاردریل‏؟ گیر کرده به گاردریل‏. خونش شتک زده روی آسفالت. انگار یکی زده باشد بهش و در رفته باشد. دیگر عق نمی‏زند. سرش را می‏آورد عقب و توی توالت فرنگی را نگاه می‏ کند. دنبال قرصش می‏ گردد. نگه می‏دارد. زن سرش را کمی گرفته بالا و دستش را دراز کرده طرف او. قرصش را نمی‏بیند. قاطی بقیه چیزها نیست. یک قدم می ‏رود سمت زن. می‏ ایستد. دست زن هنوز جلوش دراز است. می ‏ترسد. می‏ لرزد. می‏پرد تو ماشین. گاز می ‏دهد. سرعتش می‏ شود سی. می ‏شود پنجاه. می ‏شود صد. می‏ شود صد و چهل …»

چاپ دوم «کسی در من شیطنت می کند» به قلم «سارا احمدی»را انتشارات «موسسه نشر نگاه» چاپ کرده است.

پایان پیام/476

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

«انقلاب در قرن بیست و یکم» اثر «کریس هارمن»

«انقلاب در قرن بیست و یکم» اثر «کریس هارمن» با ترجمه «مزدک دانشور» را نشر ثالث چاپ کرده است.

اخبار برگزیده شبستان