خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

الجمعة ٢ جمادى الأولى ١٤٣٩

Friday, January 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : معرفی کتاب - زمان :   ۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۰:۵۵ شناسه خبر : ۶۷۵۸۳۰

«تقویم تاریخ دفاع مقدس، جلد چهل و هشتم، حوادث مرداد ۱۳۶۳»در«دروغ بزرگ»
خبرگزاری شبستان:«تقویم تاریخ دفاع مقدس، جلد چهل و هشتم، حوادث مرداد ۱۳۶۳»با عنوان (دروغ بزرگ) به قلم«فرهاد بهروزی» را مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ کرده است.

 به گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از مرکز اسناد انقلاب اسلامی، دروغ‌گوی بعثی علی‌رغم هجوم آشكارش به مرزهای میهن اسلامی و اشغال چندین كیلومتر از خاك مقدس این سرزمین، با وقاحت تمام ایران را متجاوز می‌خواند. با گذشت روزها و هفته‌ها از آغاز جنگ و آنگاه كه مردان مؤمن و مدافع میهن اسلامی او و قشون شومش را متوقف ساختند و به عقب راندند، هنوز بر دروغش اصرار می‌ورزد و در سخنان و اطلاعیه‌ها و... ایران را متجاوز می‌خواند و پشتیبانان او علی‌رغم همه‌ی براهین موجود در معرفی متجاوز، از بیان آن خودداری می‌كنند.

گردانندگان این صحنه انواع بمب‌ها، راكت‌های شیمیایی و .... را در نهان و آشكار به او عرضه می‌كنند و با این همه خود را بی‌طرف و حامی صلح معرفی می‌نمایند. دروغِ بی‌طرفی آنان كه می‌خواستند با ظاهری آراسته درون پلیدشان را از انظار جهانی مخفی دارند، كم‌كم رنگ باخته و آنان با گفتارشان خود را رسوا می‌كنند.

«تقویم تاریخ دفاع مقدس، جلد چهل و هشتم، حوادث مرداد 1363»با عنوان (دروغ بزرگ) به قلم «فرهاد بهروزی »را مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ کرده است.

پایان پیام/37

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

نگاهی به کتاب «نوش داروی طرح ژنریک»

خبرگزاری شبستان:« نوش داروی طرح ژنریک» عنوان کتابی از «سید حسن حسینی» که می توان آن را حاصل نبوغ و تجربه های ارزشمند شاعر خواند.

اخبار برگزیده شبستان