خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷

الثلاثاء ١١ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Tuesday, November 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : جهان اسلام - خاورمیانه زمان :   ۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۸:۳۹ شناسه خبر : ۶۷۱۱۸۰

رژیم صهیونیستی و رژیم های عربی منبع اصلی گسترش تروریسم
خبرگزاری شبستان:مفهوم اشغال، ترور بوده و رژیم صهیونیستی نخستین منبع تروریسم در منطقه و جهان است و اگر این رژیم نبود قطعا گروه های تروریستی که عرب ها و مسلمانان را هدف قرار دادند، گسترش پیدا نمی کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان، «لمیادین» در مقاله ای به قلم «عبدالستار قاسم» نوشت: وزرای امور خارجه اتحادیه عرب حزب الله را تروریست خوانده و وعده تعقیب این حزب و انصار الله را دادند در حالیکه به نام حماس و جهاد اسلامی و کمیته های مقاومت مردمی نیز به صورت غیر صریح اشاره کردند. آنها کسی را نمی ترسانند، قادر به اجرای تصمیمات خود نیستند بلکه بسیار ناتوان تر از این هستند که اهل جنگ و یا صلح باشند.

وزرای خارجه عرب مانند اربابان خود پشت سر منافع خاص و بی اهمیتی پارس می کنند که وبال صاحبان آن را خواهد گرفت.


حزب الله تروریست نیست بلکه سازمانی است که برای آزادی، آزادی عرب ها و مسلمانان و آزادی سرزمین مقدس در فلسطین مبارزه می کند و حتما روزی به سوی آزادسازی سرزمین های مقدس حرکت می کند. تروریست ها همان رژیم صهیونیستی و حامیانش از بین رژیم های عربی است که وزرای خارجه اتحادیه عرب نماینده آنها هستند. رژیم صهیونیستی رأس اصلی تروریسم است، این رژیم بر پایه ترور، کشتار مردم فلسطین و آوارگی آنان برای خالی کردن عرصه سرزمینی برای خود بنا شد. رژیم های عربی قبل از سال 1948 نیز به صهیونیست ها برای تسلط بر فلسطین و آوارگی مردم این کشور با حمایت برخی از سران عرب و برخی رهبران فلسطینی و فئودالی کمک کردند.  

مفهوم اشغال، ترور بوده و ​​رژیم صهیونیستی نخستین منبع تروریسم در منطقه و جهان است و اگر این رژیم نبود قطعا گروه های تروریستی که عرب ها و مسلمانان را هدف قرار دادند، گسترش پیدا نمی کردند.


پس از صهیونیست‌ها رژیم های عرب دومین منبع تروریسم هستند. این رژیم ها با اطاعت و فرمانبرداری از دشمنان ملت و تحمیل شکست های فراوان در سطوح مختلف زندگی، آنان را تحقیر کردند. اینها رژیم هایی هستند که با مسلط کردن دستگاه های امنیتی بر ملت های عرب انواع بی عدالتی را بر آنان روا کردند.  سرویس های اطلاعاتی رژیم های عربی بزرگترین و وحشتناک ترین تهدید علیه شهروندان عرب هستند، آنها با تعقیب و بازداشت و شکنجه موجب درد و رنج مردم می شوند. رژیم های عرب مردم را به رعب و وحشت انداخته و آنان را از کوچکترین حقوق انسانی محروم می کنند. رژیم صهیونیستی و رژیم های عربی هر دو دوستان شیطان و دشمنان خدا و انسان هستند.

این حزب الله است که توانایی و استقامت خود را برای دفاع از ملت ثابت کرده است. حزب الله گروهی است که تاریخ هرگز مانند تعهد و شجاعت و آموزش و ایثار و عمل آن را گواهی نداده است. این حزب رژیم صهیونیستی را دو بار شکست داد و خدمات بزرگی به مقاومت فلسطین که ارتش صهیونیستی را سه بار پیاپی شکست داد، ارائه کرد. «سید حسن نصرالله» رهبر نافذ و با بصیرتی است که اگر کارشکنی برخی افراد وابسته به رژیم های عربی سد راهش نشود، جنگ علیه رژیم صهیونیستی را به طریقی راهبردی رهبری کرده و درخشان ترین صفحات تاریخ را رقم خواهد زد.

حزب الله الگویی جهانی در ادب و ارزش های اخلاقی است. افراد و عناصر و حامیان این حزب آراسته به اخلاقی والا هستند و همگی سطح بالایی را در میدان های جنگ نشان داده اند. اگر اینجا کسی باشد که با تروریسم مقابله می کند همان حزب الله است و جای هیچ تعجبی نیست رژیم های عرب که پول و سلاح تروریست ها را به منظور تخریب کشورهای عربی تأمین کرده اند، علیه آن بایستند.

 

 

 

پایان پیام/478

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

پارادوکس حقوق بشر آمریکایی و کشتار ملت ها ادامه دارد

کمک نظامی آمریکا به ۷۰ درصد از دیکتاتوری های جهان

واشنگتن عادت به بمباران کشورهای بی دفاع به نام دموکراسی دارد اما برای فروختن سلاح و ارائه کمک های نظامی به کشورهایی که دیده بان های حقوق بشری خودشان آنها را دیکتاتور می دانند،ذره ای سختگیری ندارد.

اخبار برگزیده شبستان