خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اصفهان - زمان :   ۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۷:۰۴ شناسه خبر : ۶۶۳۶۹۵

ايجاد شبه و تفرقه راهبرد دشمن براي جامعه شيعي است
خبرگزاری شبستان:رئيس حوزه علميه اصفهان گفت: ايجاد شبه در دين مردم به ويژه جوانان و ايجاد تفرقه بين مردم راهبرد دشمن براي جامعه شيعي است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، آيت الله العظمي حسين مظاهري، از مراجع تقليد و رئيس حوزه علميه اصفهان در درس اخلاق اين هفته با اشاره به توطئه هاي امروز دشمن، اظهارداشت: دشمنان پس از شكست در دوران جنگ دفاع مقدس برنامه ريزي براي مقابله با نظام اسلامي را از روش هاي مختلف آغاز كردند كه نمونه بارز آن نبرد نبرم و توطئه عليه دين اسلام است.

وي افزود: ايجاد شبه  در دين مردم به ويژه جوانان و ايجاد تفرقه بين مردم راهبرد دشمن براي جامعه شيعي است كه بايد مراقب اين توطئه ها باشيم زيرا با بكارگيري ظرفيت رسانه اي عليه دين اسلام بسيار كار كرده اند و كاركرد ويژه آن ها ايجاد شبه بوده تا با اين شبه ها مردم را از دين دور كنند.

آيت الله مظاهري با بيان اينكه تفرقه و مردم را به جان همديگر انداختن يكي از راهبردهاي جدي دشمنان است، خاطرنشان كرد: موضوع داعش و ايجاد تفرقه در كشورهاي اسلامي از جمله عراق در پي همين توطئه دشمنان رقم خورده تا اينكه با محوريت تفرقه و دشمني مردم با همديگر اهداف خود را محقق سازند.

وي اضافه كرد: آيت الله سيستاني و راهنمايي هاي جمهوري اسلامي ايران منجر به آگاه سازي و جلوگيري از ايجاد تفرقه در عراق شده و بايد مردم مسلمان كشورهاي دنيا نسبت به موضوع اتحاد توجه داشته باشند.

رئيس حوزه علميه اصفهان با بيان اينكه قدرت جوامع اسلامي بيش از قدرت آمريكا و اسرائيل است، تصريح كرد: اين قدرت تنها با اتحاد بين جوامع اسلامي محقق مي شود و اگر متحد شوند و آمريكا را در فروش نفت تحريم كنند اين كشور شكست خواهد خورد.

وي با بيان اينكه بايد براي فرهنگ شيعه و اعتقادات خود وقت صرف كنيم، خاطرنشان كرد: هر نفر نياز است براي اعتقادات و كسب آگاهي فرهنگ اسلام ناب روزانه وقت بگذارد و دانش كسب كند تا اينكه در برابر شبه هاي دشمنان پاسخگو باشد.

مرجع تقليد عالم تشيع يادآورشد: در آخرت بايد نسبت به رفتارمان پاسخگو باشيم و نياز است بر روز مسائل اعتقادي سرمايه گذاري كنيم و مانع از گسترش فساد و انحراف ديني و اخلاقي بشويم.

پایان پیام/128

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

محمود حجتی:

طرح پرورش «آرتمیا» به صورت پایلوت در آران و بیدگل اجرا می شود

وزیر جهاد کشاورزی گفت: شهرستان آران و بیدگل استعداد بالقوه پرورش ماهی «آرتمیا» در آب های شور کویر را دارد و این طرح به صورت پایلوت در این منطقه اجرا خواهد شد.

اخبار برگزیده شبستان