خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : کرمانشاه - زمان :   ۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۲:۰۴ شناسه خبر : ۶۶۰۵۷۹

صدف هایی که نان می شوند
خبرگزاری شبستان: جلال راه کشان از جمله بازنشستگان بهزیستی استان کرمانشاه است که با راه اندازی کارگاه هنری تزئینات صدف توانسته شرایط لازم برای اشتغال تعدادی از معلولان جسمی و حرکتی را فراهم کند.

خبرگزاری شبستان: معلولان به عنوان قشر مهمی جامعه هستند که نیازمند توجه بیشتری بوده و باید شرایط لازم و برابری استفاده از امکانات و رفاه اجتماعی نیز برای آنها فراهم شود.

 

بسیاری از آنها دوست دارند بتوانند به تنهایی بدون مانعی برای تهیه وسیله مورد نیاز خود به بازار بروند و یا در پارکی بتوانند اوقات فراغت خود را بگذرانند.

 


توانمندسازی آنها از طریق ایجاد اشتغال مهمترین دغدغه این قشر و سازمان حمایتی بهزیستی است که در این راستا تلاش های زیادی را انجام داده اند.