خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : بوشهر - زمان :   ۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۸:۱۹ شناسه خبر : ۶۵۵۹۴۰
اسماعيل كاظمي:
وحدت و وفاق ملي از مهم‌ترين نکات مطرح در انتشار اخبار و اطلاع رساني است
خبرگزاري شبستان: مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: اجراي منويات مقام معظم رهبري، وحدت و وفاق ملي از مهم‌ترين نکاتي است که بايد در حوزه انتشار اخبار و اطلاع رساني مدنظر قرار داده شود.

به گزارش خبرگزاري شبستان از بوشهر، اسماعيل كاظمي، مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر (25 شهريور) در جلسه «گسترش همکاری های رسانه ای بین رسانه ملی و استانداری بوشهر» با بيان اينكه اجراي منويات مقام معظم رهبري، وحدت و وفاق ملي از مهم‌ترين نکاتي است که بايد در حوزه انتشار اخبار و اطلاع رساني مدنظر قرار گيرد، ابراز داشت: همه دستگاه‌هاي اجرايي، فرهنگي و تبليغاتي وظيفه دارند به منظور اطلاع رساني دستاوردهاي بومي و ملي و معرفي چهره هاي علمي و جهادي شاخص در جامعه حضور يابند.

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر بر استفاده از نيروهاي خلاق و نوآوري در غني سازي برنامه هاي فرهنگي در صدا و سيما استان تاکيد کرد و افزود: تعامل سازي صدا و سيماي مركز بوشهر به عنوان نماينده رسانه ملي و استانداري بوشهر را براي انتشار اخبار دستاوردهاي نظام و اطلاع رساني خدمات دستگاه ها در حوزه فرهنگ عمومي جامعه شهري و روستايي بسيار ضروري و مهم است.

 

وي با اشاره به نقش مهم رسانه ملی در گسترش فرهنگ خدمت به مردم اظهار داشت: با توجه به نقش بی بدیل رسانه ملی در آگاه سازی مردم از موضوعات مختلف، باید از این ظرفیت مهم برای اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم هم استفاده بهینه کرد.


کاظمی افزود: دولت در چهار سال گذشته خدمات شایانی در عرصه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی داشته و باید با تعامل و همکاری نزدیک با رسانه ملی، در انعکاس این خدمات ارزنده به عموم مردم برنامه ریزی منسجمی صورت گیرد.


وی با اشاره به خدمات دولت در استان بوشهر در 4 سال گذشته خاطرنشان کرد: استان بوشهر با وجود ظرفیت های اقتصادی، تجاری و بازرگانی یکی از استانهایی است که دولت توجه ویژه ای به آن داشته و اینجا است که باید با بهره گیری از ظرفیت ارزنده رسانه ملی در انعکاس خدمات و فعالیت های صورت گرفته در استان بوشهر کوشا باشیم و توسعه بنادر، اجرای طرح های بزرگراهی، لایحه منطقه آزاد، طرح تحول کشاورزی استان، اجرای طرح نشاط اجتماعی، فاز دوم نیروگاه اتمی، اجرای طرح های عظیم نفت و گازی در پارس جنوبی، بخشی از اقدامات و خدماتی است که دولت در استان بوشهر انجام داده و یا در دست انجام دارد که باید با تعامل و همکاری با رسانه ملی نسبت به انعکاس این خدمات گام برداشت.


کاظمی از همکاری و هماهنگی معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز بوشهر با استانداری، قدردانی کرد و ادامه داد: بی شک تعامل و همکاری رسانه ملی و استانداری، ضمن تقویت حوزه عملکردی دولت و نظام در استان، به رضایتمندی مردم از عملکرد دولت هم کمک می کند.


وی اعلام آمادگی کرد استانداری بوشهر آماده است تا با رسانه ملی در راستای اطلاع رسانی خدمات نظام در استان همکاری بیشتری داشته باشد.


محمدباقر رزمجومين، معاون خبر صدا و سیمای مرکز بوشهر هم در این نشست با اشاره به جایگاه استانداری در استان، اظهار داشت: استانداری به عنوان یک نهاد حاکمیتی می تواند کمک زیادی به رسانه ملی برای انعکاس خدمات دولت و نظام داشته باشد و انتظار داریم تعامل و همکاری استانداری با رسانه ملی بیش از گذشته شود.


رزمجومين در ادامه گفت: صدا و سیمای مرکز بوشهر در حوزه اطلاعات و اخبار برنامه های متعددی برای انعکاس بیشتر خدمات دولت دارد و در بخش های مختلف خبری رادیو و تلویزیون درصدد هستیم با یک برنامه ریزی نسبت به تشریح عملکردهای نظام اقدام کنیم.


وی گفت: بی شک استانداری به عنوان یک نهاد حاکمیتی نقش مهمی در هماهنگی بین دستگاه های اجرایی برای بیان عملکرد خود و همکاری بیشتر با رسانه ملی دارد لذا انتظار داریم با مدیریت روابط عمومی استانداری، سایر دستگاه های اجرایی هم برای انعکاس خدمات خود، با رسانه ملی همکاری بیشتری داشته باشند.


معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز بوشهر در پايان با بیان اینکه کار رسانه ملی تقویت کار دولت است، اظهار داشت: تعامل و همکاری بیشتر رسانه ملی و استانداری، فرصتی برای بیان عملکرد مثبت دولت به مردم خواهد بود.

پایان پیام/518

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

امام جمعه گناوه:

همایش جهانی اربعین نشان دهنده قدرت و عظمت جهان اسلام و مسلمانان است

حجت الاسلام رکنی حسینی افزود: امروز همایش جهانی اربعین نشان دهنده قدرت و عظمت جهان اسلام و مسلمانان است که با یکپارچگی و وحدت برگزار می شود و دشمنان هرگز توانایی کمرنگ آن را نخواهند داشت.

اخبار برگزیده شبستان