خبرگزاری شبستان

جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

الجمعة ١١ ربيع الثاني ١٤٤٢

Friday, November 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : گلستان - زمان :   ۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۵:۲۱ شناسه خبر : ۶۲۵۵۶۱

کاهش خاموشی یکی از موضوعات و استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق است
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: یکی از موضوعات اساسی و استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق موضوع کاهش خاموشی است که جهت تحقق این هدف در چشم انداز سال ۱۴۰۴ نیاز به اتخاذ راهبردها و فعالیت های می باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، علی اکبر نصیری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان، امروز (10 اردیبهشت) در نشست خبری گفت: در شرکت توزیع نیروی برق گلستان سعی شده است با عنایت به اسناد بالادستی شامل برنامه پنجم توسعه و همچنین برنامه ششم توسعه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و با تاکید و توجه به راهبردهای وزارت نیرو و شرکت توانیر جهت تحقق چشم انداز در افق 1404 موضوعات مختلف استراتژیک طراحی و درحال اجرا می باشد.

 

وی افزود:از اهم این موضوعات استراتژیک می توان موضوع کاهش تلفات، کاهش خاموشی ها و مدیریت مصرف سایی را نام برد.

 

نصیری کاهش تلفات، کاهش خاموشی ها و مدیریت مصرف و پیک سایی را از موضوعات استراتژیک دانست و اظهارداشت: در بخش کاهش تلفات در دو بعد کاهش تلفات فنی و کاهش تلفات غیر فنی راهبرد هایی تعریف شده است که در رسیدن به کاهش تلفات تک رقمی در چشم انداز افق 1404 مورد توجه و برنامه ریزی شرکت قرار گرفته است.

 

وی تصریح کرد: افزایش ضریب توان، متعادل سازی بار ترانفسور مانورها، استفاده از تجهیزات با راندمان بالا، حذف و کاهش شبکه فشار ضعیف و توسعه تولید پراکنده از اهم فعالیت های راهبردی در کاهش تلفات فنی می باشد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: یکی از موضوعات اساسی و استراتژیک شرکت موضوع کاهش خاموشی است که جهت تحقق این هدف در چشم انداز سال 1404 نیاز به اتخاذ راهبردها و فعالیت های موثر در امر برنامه ریزی و تامین منابع در شرکت می باشد.

 

وی افزود: مجموع خطوط شبکه توزیع در سال 92، 13 هزار 575 کیلومتر بود که در سال 96 به 14 هزار و 643 کیلومتر رسیده است.

 

نصیری اظهارداشت: انرژی تحویلی به شبکه توزیع در سال 92 دو هزار و 752 مگاوات ساعت بود و در سال 96 به 3 هزار430 مگاوات در ساعت رسیده است.

 

وی تصریح کرد: کاهش تلفات نقطه به نقطه انرژی بخش توزیع در سال 92،  15.04 درصد بوده است که در سال جاری به 11.81 درصد رسیده است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: در بخش انرژی تحویلی به شبکه توزیع 2 هزار و 752 مگاوات ساعت با 26 درصد رشد به سه هزار و 430 مگاوات ساعت رسیده است.

 

وی افزود: جهت اصلاح و بهینه سازی شبکه های فرسوده شهری میزان 70 میلیارد ریال و شبکه های فرسوده روستایی 60 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شد.

 

نصیری اظهارداشت:کنترل پیک حادث شده در تابساتن 95 پایین تر از سقف تعیین شده از سوی شرکت توانیر ( پیک حادث شده هزار و 102 و سقف تعیین شده هزار و 104) بوده است.

 

وی تصریح کرد: اجرای پروژه کاهش پیک در بخش مشترکین کشاورزی بیش از سهمیه تعیین شده و اجرای این پروژه در بخش مشترکین صنعتی بیش از سهمیه تعین شده  از سوی شرکت توانیر می باشد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: کاهش 16 درصدی زمان خاموشی به ازای هر مشترک در سال 95 نسبت به سال 94 داشته ایم.

 

پایان پیام/159

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

با حضور استاندار گلستان

پوستر چهارمین جشنواره فیلم کوتاه «طنین مسجد» رونمایی شد

پوستر چهارمین جشنواره فیلم کوتاه «طنین مسجد»، صبح امروز (پنجشنبه ۶ آذر) با حضور استاندار گلستان رونمایی شد.

اخبار برگزیده شبستان