خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : البرز - زمان :   ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۶ شناسه خبر : ۶۱۵۵۲۰

تقویت خبرنگاران راهبرد موفقیت و توسعه کشور
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج رسانه کشوردر آئین افتتاح کانون بسیج رسانه شهرستان ساوجلاغ گفت: تقویت خبرنگاران راهبردی کلان برای موفقیت و توسعه کشور است.

به گزارش خبرگزاری شبستان در البرز، به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان، مسعود بصیری، رئیس بسیج رسانه استان البرز  پیش از ظهر سه شنبه 17 اسفند ماه در آیین افتتاح کانون بسیج رسانه شهرستان ساوجبلاغ، عنوان کرد: اگر خبرنگارانی قوی داشته باشیم اوضاع سیاسی و مدیریتی کشور قوی و سرانجام کشوری قوی خواهیم خواهیم داشت.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بر این که حضور 635 شهید در شهرستان ساوجبلاغ نشان از بصیرت این شهر است، عنوان کرد: دلیل پیروزی انقلاب اسلامی همکاری شهیدان بود.

 

وی در ادامه با اشاره به جو سازی های موجود در جامعه گفت: اگر کسی که حق می گوید را تنها گذاریم حقیقت را تنها گذاشته ایم.

 

بصیری با بیان این که خداوند در قرآن آیات بسیاری در رابطه با دفاع از حق نازل کرده است، تصریح کرد: اگر باطل یاری نشود وجود نخواهد داشت.

 

همچنین با اشاره به این که انسان با تعقل و تفکر به یاری حق و مقابله با استکبار برخیزد، افزود: خداوند قدرت اختیار را به انسان عطا کرده تا به پویایی برسد.

 

روشن فکر نماها دلیل کندی سرعت انقلاب

 

بصیری در بخش دیگری از سخنان خود به کندی سرعت موفقیت انقلاب به دلیل وجود روشن فکر نماها پرداخت و عنوان کرد: در رسانه های جمهوری اسلامی گاهی به دلیل علاقه های فردی همکاری با باطل نمایان است.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بر این که روشن فکر نما ها موفقیت کشور را در چسبیدن به دشمن می دانند، بیان کرد: این ها بزک کننده چهره استکبار اند و در هنگام هرج و مرج و جنگ نیز به کشور های مقابل روی می آورند.

 

وی ادامه داد: روشن فکر نماها در صد سال اخیر در رسانه ها قلم زنی می کنند و مسبب بسیاری از اتفاق های ضد انقلابی داخل کشور هستند.

 

وی با اشاره به این که امام خمینی ره 15 سال طول کشید تا با رسانه ها ارتباط انقلابی برقرار کند، گفت: امام راحل با هجوم رسانه های خارجی مقابله کرد و به پیروزی رسید.

 

آمریکا در حادثه سیاسی

 

بصیری در بخش دیگری بر این که رسانه های کشور درگیر اتفاق های پیش پا افتاده داخلی هستند، خاطر نشان کرد: کشور آمریکا در یک حادثه سیاسی قرار دارد و رسانه های کشور مشغول اتفاقات و دل مشغولی های روزانه چون تبلیغات هستند.

 

وی با اشاره به حوادث سیاسی روز آمریکا، عنوان کرد: ترامپ در سخنرانی اولین کنگره از وجود 43 میلیون نفر از مردم امریکا در زیر خط فقر خبر می دهد.

 

وی ادامه داد:ما در یک کشور غنی و قوی از هرجهت زندگی می کنیم اما عادت کرده ایم که حوادث و درگیری های داخلی را تقویت کنیم.

 

بصیری عنوان کرد: رسانه ها در جمهوری اسلامی مشکلات بسیاری از جمله کمبود میزان درآمد، فاقد بیمه و... هستند و وظیفه ما است که آن ها را تقویت کنیم.

 

وی با بیان این که امام خمینی ره با رسانه ها پیروز شد افزود: رسانه ها در آینده کشور تاثیر گذارند و اگر خبرنگار اصلاح شود، سیستم سیاسی و مدیریتی قوی و کشور آباد می شود.

 

 

پایان پیام/301

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

نماینده ولی فقیه در البرز:

فاصله گرفتن با فرهنگ مسجد، مدیریت لیبرالی را بر جامعه حاکم می‌کند

آیت الله حسینی همدانی از مساجد به عنوان پایگاه استکبار ستیزی نام برد و گفت: فاصله گرفتن با فرهنگ مسجد، مدیریت لیبرالی را بر جامعه حاکم می‌کند.

اخبار برگزیده شبستان