خبرگزاری شبستان

شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵

السبت ٢٨ جمادى الأولى ١٤٣٨

Saturday, February 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : سیاسی - دفاعی و امنیتی زمان :   ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۵ شناسه خبر : ۶۰۷۸۶۷

مدیریت جهادی می تواند مبنای اقتدار ما باشد
خبرگزاری شبستان:سردار وحیدی با اشاره به اینکه مدیریت جهادی می تواند مبنای اقتدار ما باشد، گفت: مدیریت جهادی برگرفته از آموزه های دینی است که در کنترل بحرانهای گوناگون و امنیتی موفق بوده و این امر با حضور قدرتمند پیام انقلاب اسلامی به ثمر رسیده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی دفاعی خبرگزاری شبستان، سردار احمد وحیدی، فرمانده دانشگاه عالی دفاع ملی در همایش مدیریت جهادی و امنیت ملی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر الگویی تام و تمام است آنچه در دهه فجر شاهد آن بودیم تفکر و بینش جهادی و رهبری جهادی روحیه جهادی و عمل جهادی بود. این موارد خود در واقع ترجمه الگوی امامت بود که در عصر ما به ظهور رسید.

 

سردار وحیدی ادامه داد: دهه فجر الگوی کامل رهبر جهادی بود و ما در این حوائج می خواهیم این نوع مدیریت را بازخوانی کنیم.

 

دبیر همایش مدیری جهادی و امنیت ملی با بیان اینکه مدیریت جهادی جزء ضروریات ما است خاطرنشان کرد: یکی از چالشهای مهم در عصر حاضر مدیریت است مدیریتی که بارها در عرصه های گوناگون جمهوری اسلامی تجربه شده و باید آن را در قالب نظریه ای تام و تمام ارایه دهیم.

 

وی با اشاره به انواع گوناگونی از مدیریت گفت: در اشکال مختلف مدیریت می توان مدیریتهایی مبنی بر تعارض، اهداف و عملکرد، کیفیت، دانش علمی، دموکراتیک، آزاد، مدیریت پدرانه و در نهایت مدیریت معنویت گرا که امروزه توسط اندیشمندان غربی مطرح می شود را شاهد باشیم.

 

سردار وحیدی گفت: در بازار متنوع مدیریت ما می خواهیم مدیریت جهادی را که برگرفته از آموزه های دینی است و قادر است در شرایط گوناگون از جمله کنترل بحرانهای امنیتی به کار گرفته شود و با حضور قدرتمند پیام انقلاب اسلام را به ثمر رسیده است را مورد بحث قرار دهیم.

 

وی گفت: مدیریت جهادی مدیریتی است که می تواند مبنای اقتدار ما باشد و می توان در قالب این شکل ازمدیریت بحثهای گوناگون علمی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

پایان پیام/34

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

در گفتگوی اختصاصی شبستان با مدیرکل امور بین‌الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان شد:

از بررسی آینده برجام تا سرانجام آمریکا با ریاست جمهوری ترامپ

خبرگزاری شبستان:مدیرکل امور بین‌الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است: با آمدن ترامپ در واقع شمارش معکوس فروپاشی آمریکا شروع شده است. افزایش نارضایتی مردم عملا به فروپاشی آمریکا مثل فروپاشی شوروی منجر می شود.

اخبار برگزیده شبستان