خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ٦ شوّال ١٤٣٩

Wednesday, June 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اندیشه - علوم انسانی زمان :   ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۰ شناسه خبر : ۶۰۱۰۰۳
 برگزار می‌شود:
کنفرانس بین المللی چالش‌ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی
خبرگزاری شبستان: کنفرانس بین المللی چالش‌ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی با محورهای متنوعی همچون مدیریت بازرگانی و مدیریت عمومی اسفند ماه سال جاری در کشور امارات برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان، کنفرانس بین المللی «چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی»، 27 اسفند ماه سال جاری از سوی پژوهشکده مدیریت و توسعه در شهر دبی امارات برگزار می شود.

براساس این گزارش، محورهای این همایش در بخش مدیریت شامل؛ مدیریت بازرگانی، مدیریت عمومی، مدیریت صنعتی، مدیریت استراتژیک، علوم رفتاری در مدیریت، مدیریت مالی، مدیریت پروژه، مدیریت آینده پژوهی، اخلاق و فلسفه سازمان و مدیریت، حقوق و مدیریت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت بازاریابی، مدیریت استراژیک و رقابت، مدیریت تکنولوژی، تحقیق و توسعه، مدیریت سیستم ها، رهبری و رفتار سازمانی، حاکمیت شرعی، کیفیت، بهره وری، ارتباط با مشتری، حسابداری مدیریت و کاهش قیمت بهای تمام شده، حسابداری، مدیریت مالی و سرمایه گذاری، بازار سرمایه، شفافیت و حسابداری و کارآفرینی است.

همچنین در بخش اقتصاد محورهای این همایش شامل؛ علوم اقتصادی، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی، اقتصاد و تجارت الکترونیک، توسعه اقتصادی، اقتصاد انرژی، اقتصاد محیط زیست، برنامه ریزی اقتصادی،MBA، تبلیغات و بازاریابی، مدیریت / مهندسی مالی و تحلیل اقتصادی، اقتصاد تحریم،اقتصاد مقاومتی، مدلسازی اقتصادی، تجارت بین الملل، اقتصاد ایران، اقتصاد سلامت، حقوق اقتصادی، بانکداری، تولید و مدیریت مالی، اقتصاد شهری، نظام های اقتصادی، رشد اقتصادی، اقتصاد سنجی، اقتصاد سرمایه گذاری و اقتصاد گردشگری و توریسم است.

براساس این گزارش، دبیرخانه این همایش به نشانی؛ پژوهشکده مدیریت و توسعه - ایران، تهران، خیابان کارگر شمالی، نبش تقاطع گمنام، ابتدای خیابان پنجم، شماره 38 ، هم اکنون براساس محورهای اعلام شده در حال پذیرش مقالات است و علاقه مندان می توانند مقالات خود را به نشانی الکترونیکی؛ info@iccsm2017.com  نیز ارسال کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت همایش به نشانی www.iccsm2017.com/fa  مراجعه کنند یا با شماره  88995686-021 تماس بگیرند.

پایان پیام/376

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

چیستی و چگونگی تمدن نوین اسلامی(۱)

استکبارستیزی در ذات تمدن اسلامی است/مهمترین دغدغه تمدن سازی

خبرگزاری شبستان: تمام مکاتب فکری و بشری، دارای مبانی خاصِ خود هستند و این مبانی، در نظریات و تئوری های این مکاتب تأثیرگذار اند. بحث تمدن نوین و یا اصول تمدنی که مرتبط با مسائل اجتماعی و جامعه شناختی است، از این چارچوب جدا و مستثنی نیست.

اخبار برگزیده شبستان