خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - شهری و رفاهی زمان :   ۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۳:۵۶ شناسه خبر : ۴۷۹۹۳۵

طرح ایجاد جایگاه های سوخت در دو دوره قبل مطرح شده است
طرح الزام شهرداری تهران به ایجاد و تسهیل جایگاه های کوچک سوخت رسانی در تهران از دستور به دلیل رسیدگی وتصویب آن در سال های ۸۴ و ۸۸ خارج شود و به مصوبه تصویب شده شورا که شهرداری را ملزم به ارائه برنامه های مطالعاتی وآیین نامه ضوابط خود کرد پرداخته شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان، معصومه آباد در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر اظهار کرد: در حال حاضر تعداد جایگاه های عرضه بنزین در تهران حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰جایگاه است که نسبت به آمار سالانه شماره گذاری ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو در تهران  دلیل روشنی برای توسعه آن است.

وی با اشاره به اینکه 40 دقیقه این طرح مورد بحث قرار گرفته است، اظهار کرد: سال 84  این طرح با همین متن و بندهایی که در حال حاضر عنوان شده است همانند جانمایی، اولویت بندی شهرسازی، ایمنی و زیست محیطی، مشارکت سرمایه گذار، مدل های سوخت گیری، تک تلمبه، بخش خصوصی، مشارکت سرمایه گذار و غیره با همین مضامین و البته بسیار مفصل تر و با موارد اصلاحی مطرح شده است.

رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورا با بیان اینکه این طرح چند بار در دو دوره گذشته عنوان و بررسی و تصویب شده است، خاطرنشان کرد: این موضوع تحت عنوان ستاد توسعه و ساماندهی جایگاه های سوخت رسانی در شهر سال 88 جامع تر از سال 84 و حتی با یک صفحه اضافه تر مطرح شده است.

آباد اضافه کرد: جالب این است که در شورای دوم، شهرداری موظف می شود که ظرف مدت 6 ماه از تاریخ ابلاغ این مصوبه جهت بررسی و تصویب برنامه های مطالعاتی و آیین نامه ضوابط خود را ارائه دهد.

وی با تاکید بر اینکه طرح این موضوع برای بار سوم متعجبم کرد، ادامه داد: این طرح را برای بار سوم مطرح می کنیم تا موارد زیست محیطی و غیره را اصلاح کنیم در صورتی که در دو دوره گذشته به این موضوع به طور مفصل پرداخته شده است.

آباد افزود: خواهش می کنم که این طرح را از دستور خارج کرده و به همان مصوبه سال 84 یا 88 که شورا تصویب کرد که شهرداری برنامه های مطالعاتی و آیین نامه ضوابط خود را ارائه دهد، پرداخته شود.

 

 

پایان پیام/47

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری:

مساجد دانشگاه ها مرکز محوری فعالیت های دینی است

حجت الاسلام رستمی گفت: امروزه مساجد دانشگاه ها علاوه بر نقشی که در فضای دانشگاهی دارند، به عنوان مرکز محوری فعالیت های دینی در شهرها به شمار می آیند.

اخبار برگزیده شبستان