خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : جهان اسلام - خاورمیانه زمان :   ۱۳۹۳/۷/۵ - ۱۴:۴۵ شناسه خبر : ۴۰۵۳۹۳

تسلط ارتش سوریه بر شهر عدرا البلد در ریف دمشق
خبرگزاری شبستان: یگان های ارتش سوریه توانست بر شهر عدرا البلد در ریف دمشق مسلط شود و پیشروی قابل ملاحظه ای برای تسلط بر مقام حجر بن عدی در شمال این شهر انجام داده است.

 به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از سانا، یگان های ارتش و نیروهای مسلح سوریه با همکاری گروهای دفاع مردمی به شهر عدرالبلد و عدرا الجدیده در ریف دمشق مسلط شدند و تعداد زیادی از تروریستهای داعش را به هلاکت رساندند.

یک منبع نظامی دراین باره گفت: یگان های مهندسی به تفتیش و جستجوی کامل این شهر و از پاکسازی مین ها و بمب های کاشته شده از سوی تروریستها اقدام می کنند.

این منبع نظامی افزود: پیشروی قابل ملاحظه ای در این منطقه انجام گرفته است و به مقام صحابی بزرگوار پیامبر اکرم(ص) حجر بن عدی که درشمال عدرا البلد قرار دارد، مسلط می شوند و آنجا را محاصره کردند.

علاوه بر این، یگان های ارتش و نیروهای مسلح تعداد زیادی از تروریستها را در ریف حمص زخمی و به هلاکت رساندند و سلاح ها و مهمات در اختیارشان را تخریب کردند.

یک منبع نظامی به سانا گفت: یگان های ارتش تلاش تروریستها برای نفوذ از شهر المشیرفة الجنوبیه به عدرا یا السرج القبلی و از کوه شومریة به شهر تل ورد در ریف حمص شرقی را خنثی کرد. شمار زیادی از تروریستها در این درگیری زخمی یا کشته شدند.

این منبع افزود: یگان های ارتش و نیروهای مسلح، تجمع تروریستها در شهر الرستن را هدف قرار دادند و تعدادی از آنها از جمله ابراهیم ایوب، یحیی الخطیب، منهل جمعه، احمد فرزات، بکری العمر، منهل منصور، بسیم عبدالرزاق خطاب و دیب احمد دیب را به هلاکت رساندند.

یگان های ارتش سوریه همچنین تررویستها در نزدیکی روستای رحوم در منطقه جب الجراح در ریف حمص شرقی و در روستای عیدون به سمت تلبیسة دیرفول را هدف قرار دادند که منجر به زخمی و کشته شدن شماری از تروریستها و تخریب سلاح ها و مهمات آنها شد.

پایان پیام/

پایان پیام/44

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

«دیلی صباح» گزارش داد:

جنگ «پوپولیسم» با «اسلام» در قاره سبز

کشورهای اروپایی با وضع قوانین ضد اسلامی مانند ممنوعیت حجاب،حقوق بشر را نقض می کنند در حالی که هیچ گونه خواسته مستقیم مردمی از سیاستمداران برای اینکه پوپولیست تر یا نژادپرست باشند،وجود ندارد.

اخبار برگزیده شبستان