خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

١٤٣٦/٤/٩

Friday, January 30, 2015

آب و هوا تهران امروز : °C 9 کمینه دما : °C 7 بیشینه دما : °C 13
سرویس : سیاسی - زمان :   ۱۳۹۱/۴/۱۳ - ۱۰:۵۱ شناسه خبر : ۱۴۸۰۰۸

اگر اذن ولی فقیه نبود وضع برخی افراد امروز به شکل دیگری می شد
نماینده مردم تهران با بیان اینکه از مبارزه با فساد و انحراف و رانت خواری دست نخواهم کشید، گفت: اگر اذن ولی فقیه نبود وضع برخی افراد امروز به شکل دیگری می شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی شبستان، احمد توکلی، نماینده مردم تهران در پاسخ به اعتراض برخی نمایندگان نسبت به اعتبارنامه در جلسه امروز 13 تیر گفت: تاکید می کنم که من از مبارزه با فساد و انحراف استبداد قانون شکنی و رانت خواری دست نخواهم کشید و این کار را برای مردم و نجات اسلام می کنم که گرفتار ریا و دروغ شده اند.

توکلی افزود: این دروغها و تهمت ها را پاسخ نمی دهم این سخنان برای آن گفته شد که اهداف سوئی تعقیب شود زبان من نیز الکن نخواهد شد.

نماینده مردم تهران تاکید کرد: اگر اذن ولی فقیه نبود وضع برخی به شکل دیگری می شد و آنهایی که منشاء فساد و انحراف بوده اند وضعشان متفاوت از امروز بود.

پایان پیام/
 

کلید ‫واژه‌ها:

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

وزیر کشور مطرح کرد:

واکنش به کمک مالی رحیمی به نمایندگان مجلس هشتم/برگزاری انتخابات شورایاری‌ها

خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی نسبت به نامه روز گذشته محمدرضا رحیمی و ادعای وی مبنی بر واسطه شدن او به منظور کمک مالی جابر ابادله به تعدادی از نمایندگان مجلس هشتم در انتخابات گفت: این ربطی به دولت ندارد و ادعای اقای رحیمی مربوط به زمان قبل از معاون اول شدنش است.

اخبار برگزیده شبستان