خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

الثلاثاء ٢٥ رجب ١٤٤٢

Tuesday, March 9, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : سیاسی - مجلس زمان :   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۰ شناسه خبر : ۱۰۱۷۱۹۸
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی:
رزمایش پیامبر اعظم پاسخی به رجزخوانی های اخیر رژیم صهیونیستی بود
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی برپایی رزمایش پیامبر اعظم پاسخی به رجزخوانی های اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به زیرساخت های ایران عنوان کرد.

محمد حسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان با اشاره به رزمایش پیامبر اعظم گفت: رزمایش پیامبر اعظم پاسخی به رجزخوانی های اخیر رژیم صهوینستی که به وزرای دفاع و وزاری مربوطه شان دستور دادند آمادگی برای حمله به زیرساخت های ایران را فراهم کنند.

 

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پیام این رزمایش برای رژیم صهیونیستی این است که اگر بخواهد کوچکترین اقدامی علیه ایران در نقطه ای انجام دهد حتما از طریق هوایی، زمینی و یا آب تمام تاسیسات شان مورد هدف ایران قرار می گیرد و با کوچک ترین اتفاق زرادخانه های اصلی این رژیم مورد هدف قرار می گیرند و خاموش کردن این آتش دیگر به سادگی نخواهد بود.

 

وی تصریح کرد: بهتر است که رژیم صهیونیستی پایش را از گلیم اش درازتر نکند و با انبار باروت بازی نکند چرا که هر اقدامی که انجام دهد، موشک های نقطه زن ما تاسیسات این رژیم را مورد اصابت قرار می دهند.

 

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این رژیم و سایر دشمنان جمهوری اسلامی ایران بدانند اگر بخواهند منافع جمهوری اسلامی ایران چه در داخل و چه در خارج را مورد هدف قرار دهند با پاسخ محکم و کوبنده ما مواجه خواهند شد و موشک های ما که تولید داخل هستند، این جواب را به آنها خواهند داد.

پایان پیام/33

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

روحانی در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا؛

تصمیم‌گیری و اجرا در کشور نباید معطل اختلاف نظرها بماند

رییس جمهوری با بیان اینکه شورای عالی هماهنگی اقتصادی می‌تواند منشاء انسجام در تصمیمات و اقدامات باشد، تاکید کرد: تصمیم‌گیری و اجرا در کشور نباید بخاطر اختلاف نظرها معطل بماند.

اخبار برگزیده شبستان