قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
گام دوم انقلاب نیازمند نمایندگانی متعهد و شجاع است
حجت الاسلام نوفرستی گفت: گام دوم انقلاب که چشم انداز آینده نظام و زمینه ساز حکومت جهانی امام زمان(عج) است، نیازمند نمایندگانی متعهد، متخصص، قوی و کارآمد است.

حجت الاسلام «غلامحسین نوفرستی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند با بیان اینکه امروز حضور مردم در پای صندوق های رای بسیار چشم گیر بود، گفت: مردم خراسان جنوبی از همان ساعات اولیه رای گیری با حضور در پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.

 

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس یازدهم باید بتوانند بار انقلاب را به دوش بگیرد، افزود: بدون مجلس قوی از جهات مختلف، قوی بودن از جهت مدیریت و قوی بودن از جهت تعهد و تخصص مشکلات حل نمی شود، امروز مجلس متعهد می تواند امانتدار باشد و کسی که متعهد است متخصصین را هم به کار می گیرد اما کسی که تخصص داشته باشد اما تعهد نداشته باشد از تخصص خود برای کمک به مردم هم دریغ می کند و بلندگوی دشمن او را جهت می دهند که در برخی از مجالس از جمله مجلس ششم و بخش عمده ای از مجلس دهم، متاسفانه شاهد این افراد بودیم که برخی از آنها از کشور فرار کردند و در خدمت دشمن هستند.

 

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه امروز در جهاد سیاسی کشور حضور حداکثری مردم را شاهد هستیم، گفت: مردم که در جنگ حاضر بودند، جان بدهند، قطعا در انتخابات هم حضور خوبی پیدا می کنند.

 

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب که چشم انداز آینده نظام و زمینه ساز حکومت جهانی امام زمان (عج) است، نیازمند انسانهای متعهد وقوی در مجلس هستیم، گفت: قوی بودن در مبارزه با استکبار جهانی و شجاع بودن از ویژگی های نمایندگان مجلس آینده باید باشد.

 

وی گفت: مجلس به افرادی مانند شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید مدرس نیازمند است که در این مسیر که یک تنه در مقابل استکبار ایستادند و الگوی ما شدند.

 

چاپ خبر