فرماندار شهرستان کوهرنگ:
حضور گسترده عشایر شهرستان کوهرنگ در انتخابات مجلس شورای اسلامی
مصطفوی بابیان اینکه عشایرشهرستان کوهرنگ در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور گسترده ای دارند گفت: برای روستاهای سخت گذر این شهرستان نیز صندوق رای ارسال شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، «هوشنگ مصطفوی» امروز (جمعه ۲ اسفند) در محل شعبه اخذ رای در شهر کوهرنگ گفت: همه زیر ساخت های لازم از قبل برای شهرستان کوهرنگ پیش بینی شده بود و امروز هیچ مشکلی در روند برگزاری انتخابات وجود ندارد.

 

فرماندار شهرستان کوهرنگ بابیان اینکه مردم شهرستان کوهرنگ در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور گسترده ای دارند افزود: برای روستاهای سخت گذر این شهرستان نیز صندوق رای ارسال شده است.

 

وی بابیان اینکه شهرستان کوهرنگ روستاهای سخت گذر زیادی دارد ابراز کرد: برای مناطق پشت کوه موگویی و بخش بازفت 14 صندوق به وسیله خودروهای کمک دار اعزام شده که در حال حاضر در حال رای گیری از مردم هستند.

 

مصطفوی تصریح کرد: مردم شهرستان کوهرنگ نیز در همه صحنه های انتخاباتی حضور پرشور داشته اند و امروز نیز بار دیگر با حضور گسترده خود نشان دادند که پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند.

 

فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: با توجه به اینکه بارش برف در روزهای گذشته محورهای مواصلاتی و خیابان ها این شهرستان را مسدود کرده بود امام با اقدامات مناسب دستگاه های مربوطه همه راه های مواصلاتی و خیابان ها باز است و مردم این شهرستان به راحتی می توانند در انتخابات شرکت کنند.

 

وی تعداد شعب اخذ رای در شهرستان کوهرنگ را 65 شعبه عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۸ شعبه ثابت و ۵۷ شعبه سیار است.

 

مصطفوی یادآور شد: تعداد شعبه های شهری در شهرستان کوهرنگ پنج شعبه و شعبه های روستایی 60 شعبه می باشد.

 

چاپ خبر