شبستان گزارش می دهد
انگشتان آبی‌رنگ رای اولی‌ها / شور انتخاباتی در گیلان به اوج رسید
افزون بر ۹۱ هزار رأی‌اولی در گیلان برای اولین بار انگشت اشاره‌شان به رنگ آبی آغشته شده تا همگام با همه آحاد مردم در انتخابات حضور داشته باشند.

خبرگزاری شبستان- گیلان؛ رقابت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز(۲ اسفند) با حضور پرشور مردم در شعبات اخذ رای آغاز شد و تمامی شهرستان‌های گیلان شاهد صحنه‌های از شور و شعوری است که انتخابات ۱۲ اسفند را به جشن ملی ایرانیان تبدیل خواهد کرد.

۹۱ هزار و ۴۹۸ نفر رأی‌اولی در گیلان برای اولین بار انگشت اشاره‌شان به رنگ آبی آغشته شده تا همگام با همه آحاد مردم در انتخابات حضور داشته باشند.

تمامی متولدین ۲ اسفند ۱۳۸۰به قبل امروز برای اولین بار انگشتان خود را به رنگ آبی  وحدت، یکپارچگی، استقلال و سرافرازی ملت ایران میزنند تا در نحستین انتخابات گام دوم انقلاب، پایبندی خود به نظام و ولایت فقیه را به رخ جهانیان بکشانند

 رای‌اولی‌هایی که منتظر نواخته شدن زنگ انتخابات بوده و با آغاز این ماراتن از همان ساعات اولیه با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای بلوغ سیاسی خود را نشان دادند.

زینب حیدری یكی از رای اولی‌های حاضر در شعبه شهرداری رشت که در کنار سایر رای دهندگان ایستاده بود افزود: یک رای من تاثیر مهمی در تعیین سرنوشت كشورم دارد و از چندروز پیش منتظر رسیدن چنین روزی هستم.

 

وی با بیان اینکه حضور ما رای اولی‌ها به جهانیان ثابت می‌کند که انقلاب در خون جوانان کشور جریان دارد افزود: هر انگشت آبی ما نشانه وحدت ملت و حمایت از نظام است.

 

این دخترنوجوان رشتی ادامه داد: برای سرافرازی كشورمان در پای صندوق‌های رای حضور یافته و به ندای رهبرمعظم انقلاب اسلامی لبیگ می‌گوییم.

 

یاسر رای اولی دیگری که شناسنامه و پرچم جمهوری اسلامی در دست داشت بیان کرد: دشمن بداند تا زمانی که ما جوانان و مردم پشت نظام و رهبرمان هستیم باید خواب براندازی نظام را ببیند.

وی با بیان اینکه رای آگاهانه مردم و انتخاب نامزد اصلح در سرنوشت سیاسی و اجتماعی كشور بسیار تاثیرگذار است تاکید کرد: تلاش کردم تا در انتخاب فرد مورد نظر نهایت دقت را داشته باشم تا بهترین گزینه را انتخاب كنم.

 

مهدی که با دوستان خود برای رای دادن آمده بود و از اینکه برای نخستین بار رای می‌دهد احساس نشاط می‌کرد گفت: انتخابات زمینه‌ساز اقتدار و امنیت کشور در عرصه بین‌الملل است و باید با انتخاب اصلح و آگاهانه زمینه توسعه کشور را فراهم کرد.

 

وی با بیان اینکه باید با خلق حماسه‌ای ماندگار این حضور را به شعور تبدیل کنیم اظهارداشت: هر رای ما سیلی محکمی بر صورت ترامپ است تا بداند خون سردار سلیمانی در رگ‌های ما جریان دارد و راه شهدا را ادامه می‌دهیم.

 

گزارش‌های خبرنگاران شبستان از سراسر استان حکایت از حضور پرشور رای اولی‌ها و سایر اقشار مردم پای صندوق‌های اخذ رای دارد. مردمی که آمده‌اند تا پایبندی خود را به آرمان‌های انقلاب به رخ جهانیان بکشانند.

چاپ خبر