استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
حضرت فاطمه (س) تنها الگوی واقعی زنان برای پیشرفت در زندگی دنیوی است
کلانتری با تاکید بر اینکه بهترین و تنها الگوی واقعی زنان برای پیشرفت در زندگی دنیوی حضرت فاطمه (س) است، گفت: دانش آن بانوی والامقام هم تراز با دانش انبیا بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «حسین کلانتری» امروز (۲۷ بهمن) در آئین جشن میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن که با حضور تعدادی از بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن شهید پایدار اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهم ترین پیام های ولادت بی بی دوعالم حضرت زهرا(س)، معرفی شخصیت والای آن حضرت به نسل جوان و نوجوان است.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بهترین و تنها الگوی واقعی زنان برای پیشرفت در زندگی دنیوی حضرت فاطمه (س) است، گفت: دانش آن بانوی والامقام هم تراز با دانش انبیا بود.

 

وی عنوان کرد: در حدیثی قدسی آمده است: «ای احمد اگر تو نبودی افلاک را خلق نمی‌کردم و اگر علی نبود تو را خلق نمی ‌کردم و اگر فاطمه نبود شما دو نفر را خلق نمی ‌کردم

 

کلانتری با تاکید بر اینکه نظام هستی بر پایه وجود نازنین حضرت زهرا (س) بنا شده، ادامه داد: دختران ما باید در عرصه ورزش، تولید، اشتغال و ... ایفای نقش کنند و بتوانند در سراسر جهان سرآمد باشند.

 

شایان ذکر است، این آئین به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد و دختران ورزشکار در این آن به اجرای حرکات نمادین ورزشی پرداختند.

 

همچنین در این آئین از تعدادی از مشاوران بانوان در دستگاه های اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.

چاپ خبر