رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر:
ضرورت معرفی چهره های شاخص و تاثیرگذار جامعه به نسل جوان
حجت‌الاسلام بهمنیاری بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان برگزار کننده کنگره سرداران و ۲ هزار شهید استان بوشهر بر ضرورت معرفی چهره های شاخص به نسل جوان جامعه تاکید کردند که این مهم باید در ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بوشهر، «حجت‌الاسلام یعقوب بهمنیاری» روز یکشنبه (6 بهمن) در نشست هم اندیشی ستاد دهه فجر مساجد استان بوشهر با اشاره به هدفمند بودن خطبه های ائمه جمعه اظهار داشت: با توجه به پیشرو بودن اندیشه انقلاب اسلامی خطبه های نماز جمعه بر این مبنا تهیه می شود.

 

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه تهران اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر سردار سپهبد و همچنین شکسته شدن هیمنه استکبار در حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه عین الاسد آمریکا را یوم الله دانست و این مهم در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ثبت گردید.

 

وی با اشاره به فعالیت دشمنان در فضای مجازی بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را میکنند و از ظرفیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در راستای ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی بکار گرفته اند که لازم است جوانان مسجدی با حضور هوشمندانه خود در این فضا و با تولید محتواهای انقلابی و دستاورد های نظام جمهوری اسلامی در طول40 سال انقلاب، دسیسه دشمنان را خنثی کنند.

 

حجت‌الاسلام بهمنیاری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان برگزار کننده کنگره سرداران و 2 هزار شهید استان بوشهر تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار بر ضرورت معرفی چهره های شاخص به نسل جوان جامعه تاکید کردند که این مهم باید در ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به تاریخ درخشان مردم استعمارستیز استان بوشهر اظهار داشت: در طول تاریخ استان بوشهر، افرادی همچون سردار شهید رئیسعلی دلواری و همچنین سردار شهید نادر مهدوی بوده اند که هیمنه استکبار را در هم کوبیده اند که نیاز است این چهره ها بیشتر به نسل جوان جامعه معرفی شوند.

 

چاپ خبر