فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
تاکید بر اهمیت فضای مجازی در جنگ نرم امروز
سردار کریمی گفت: اهمیت فضای مجازی در جنگ نرم امروز باید بیش از گذشته موردتوجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، سردار پاسدار «محسن کریمی» امروز در حاشیه بازدید از اولین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان بسیج استان مرکزی که به همت مرکز فضای مجازی سپاه روح‌الله در حال برگزاری است، ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده در این زمینه گفت: در عصر حاضر فضای مجازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که نباید از آن غافل شویم.

 

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه امروز تقریبا همه اقشار جامعه به این فضا دسترسی دارند گفت: مسئولان به ویژه مسئولان فرهنگی باید به این مهم توجه داشته باشند چرا که فضای مجازی عرصه ای برای جنگ نرم دشمن است.

 

وی به توطئه های همیشگی دشمنان بر علیه ملت ایران اشاره کرد و ادامه داد: امروز دشمن با جنگ نرم وارد میدان شده است و از این فضا به خوبی بهره برداری می کند.

 

این مقام مسئول در بخش دگیری از سخنانش به بیان اینکه دشمن در این فضا تلاشی سازمان یافته و گسترده به منظور استحاله هویتی جامعه ایرانی و نظام اسلامی را از ده های گذشته آغاز کرده است، خاطر نشان کرد: امروز نیز شاهد شتاب در این فرایند هستیم و ما نیز باید برای مقابله با این جنگ تمام عیار آماده باشیم.

 

سردار کریمی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه در جنگ نرم کیفیت محتوا بسیار مهم استف گفت: باید به این موضوع بیش از پیش توجه شود و اولین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج در استان مرکزی که همزمان با دیگر استان های کشور در حال برگزاری است گام موثری در این راستا است.

 

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه این رویداد 48 ساعته فرصتی است تا ضمن اینکه شرکت کنندگان در یک فضای دوستانه به رقابت با یکدیگر می‌پردازند، گفت: در این رویدار می توانند از راهنمایی‌های تیم داوری بهره گرفته و به رشد و پویایی برسند و راه هایی موثری برای فعالیت گسترده تر در فضای مجازی و مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان بیابند.

 

 این مقام ارشد استان تولید محتوا را از برکات این رویداد دانست و بیان کرد: در پایان این رویداد برترین های هر حوزه به مرحله کشوری اعزام خواهند شد و ضمن حمایت از آثار تولیدی فاخر مراحل تجاری سازی تولیدات توسط سازمان فضای مجازی بسیج نیز انجام خواهد شد.

 

لازم به ذکر است، این رویداد از صبح روز چهارشنبه ۲ بهمن ماه با رمز یا فاطمه الزهرا(س) و گرامیداشت یاد سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی آغاز و صبح جمعه ساعت 8 نیز به پایان می رسد.

چاپ خبر